a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Jednorazowe przygody nie odstraszają kobiet

2017-03-06
Jednorazowe przygody nie odstraszają kobiet

„To, co kiedyś w Polsce było przywilejem mężczyzn, teraz staje się normą dla obu płci. Przedstawicielki rodzaju żeńskiego czują się o wiele swobodniej jeżeli chodzi o kwestie życia intymnego. Nie przejmują się już myślą: „Seks dopiero po ślubie". Świadomie pozwalają sobie na odrobinę przyjemności, nie oczekując od partnera uczuciowego zaangażowania. Jednak nie każda kobieta poddaje się takiej ideologii.  Najprawdopodobniej dlatego, że taki model myślenia jest dość nowy i kobiety nie są jeszcze gotowe na udźwignięcie odpowiedzialność  jakie się z nim wiążą. - mówi marketing manager portalu randkowego Justyna Żukowska z portalu Flirtak.pl.

 

Tylko jedna z trzech kobiet przyznała się, że czasami wykorzystuje mężczyzn w celu zaspokojenia swoich potrzeb. 5% badanych twierdzi, że postępuje tak zawsze.

 

„Pozostałe kobiety i dziewczyny twierdzą, że nie miały jeszcze jednorazowej przygody. Jednak analizując społeczno-kulturowe zmiany możemy stwierdzić, że liczba kobiet decydujących się na niezobowiązujący seks, będzie wzrastać. Staną się bardziej niezależne, otwarte i przestaną nadmiernie przejmować się zdaniem innych w tej kwestii. Kobiety o wiele szybciej i łatwiej dostosowują się do nowego porządku społecznego, mężczyznom przychodzi to znacznie trudniej. - dodaje J.Żukowska

 

Podczas badania kobiety ujawniły także jak oceniają przygody na jedną noc. Co druga respondentka przyznała się, że seks tego typu nie jest gorszy niż stosunek ze stałym partnerem. Niektóre z nich nawet przyznały, że jest to o wiele bardziej ekscytujące przeżycie ponieważ ma w sobie element niewiadomej. Kolejna, trzecia część z nich twierdzi, że jednorazowe przygody to najlepsze, co mogło się im przytrafić. Tylko jedna z pięciu badanych nie chciałaby nigdy tego powtórzyć.

 

W badaniu wzięło udział 1,305 kobiet, które poszukują swojej drugiej połówki, na co najmniej jednej polskiej stronie randkowej. Respondentkami były kobiety w wieku: 18-65 lat.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter