a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 28 listopada 2015
Imieniny: Zdzisława, Lesława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Jakie piersi lubią mężczyźni?

2012-02-07
Jakie piersi lubią mężczyźni?

Według obiegowej opinii panowie lubią kobiety z jak największymi piersiami. I oczywiście najlepiej, gdy panie eksponują odpowiednio swoje walory. Jednak to stereotypowe osądzanie mężczyzn jest wielce krzywdzące dla płci brzydszej.

Pora obalić mity.

Najpierw pierwszy – mężczyźni zwracają uwagę głównie na piersi!

Oczywiście, nie ma co zaprzeczać, że kobiece piersi kręcą mężczyzn, ale nie jest to jedyny element aparycji, na który zwracają uwagę panowie. Część przedstawicieli płci męskiej lubi damskie pośladki, inni tracą głowę dla zgrabnych nóg, a jeszcze inni szaleją za długimi włosami. Cześć facetów kręcą tatuaże, inni zwracają uwagę, czy kobieta jest zadbana, pozostali uwielbiają panie zgrabnie poruszające się na niebotycznych szpilkach. Piersi to naprawdę niejedna część ciała, o której myślą panowie. Często przyznają, że liczy się ogólne wrażenie, uroda, „to coś”, urok, a nie tylko i wyłącznie jedna część ciała. Panowie prędzej obejrzą się za ładną, uroczą kobietą niż brzydką, ale z piersiami w rozmiarze E.

Kolejny mit – byle duże!

Według powszechnego mniemania ważne, aby kobieta miała duże piersi. Jednak w praktyce panowie przyznają, że dla nich atrakcyjniejsze są nawet mniejsze piersi, ale jędrne, sterczące, zadbane, bez rozstępów itp. Co po dużych piersiach jak są obwisłe, mało jędrne i z pewnością nie dodają uroku. Niejednokrotnie bywa, że właścicielka piersi w rozmiarze B, która dba i pielęgnuje swój biust, będzie miała czym się pochwalić w przeciwieństwie do bardzo „piersiastej” pani, która nic nie robi z tym, co dała jej natura.

Mit nr 3 – może być sztuczny, byle by był duży

To, że panowie z maślanym wzrokiem oglądają „świerszczyki” i nagie panie na rozkładówkach, nie oznacza, że taką właśnie kobietę chcieliby mieć u swego boku na stałe. Te roznegliżowane gwiazdy w większości przypadków mają duże, ale sztuczne piersi, co zwykle widać na pierwszy rzut oka. Nienaturalnie umiejscowione, okrągłe niczym odlane od formy i sztuczne w dotyku – na zdjęciu można pooglądać, ale niekoniecznie trzeba mieć je obok siebie w łóżku. Wbrew pozorom panowie wolą dotykać naturalne kobiece piersi, nawet te nieduże niż sztucznie napompowane silikonem.

Mit ostatni – biust na wierzchu

Część panów rzeczywiście chętnie ogląda się za biustami widocznymi w skąpych, obcisłych, wydekoltowanych bluzkach. Jednak większość z nich przyznaje, że woli, gdy kobieta delikatnie i subtelnie eksponuje biust, tak, aby nie zdradzać całej tajemnicy. Panowie lubią się domyślać, co może skrywać się za skrawkiem materiału. Zbyt nachalnie uwydatniony biust robi na nich wulgarne wrażenie – co za dużo to niezdrowo – hasło to odnosi się praktycznie do wszystkiego.

AW2

Sxc.hu/ PatriotPro

Tagi: biust, dekolt, mężczyźni, piersi, seks

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Komentarze
net2012-02-11, 15:44

PRACA w internecie poprzez klikanie w reklamy.Nie są to duże pieniądze na początku ale sposób jest sprawdzony i pewny.knebraska@gmail.com


Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter