a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Czy namiętność po latach jest nadal możliwa?

2017-02-24
Czy namiętność po latach jest nadal możliwa?

Link do filmu: https://youtu.be/DCjpJoVmM-Q

Pierwsza część kampanii „Kochanie to sztuka" miała na celu zaproszenie Polaków do rozmawiania o intymności w związkach. W filmach promujących akcję do tej pory wystąpiła plejada aktorów grających w filmie „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" oraz znanych osób, związanych ze światem mediów.

Ideą kampanii jest przypomnienie postaci i dokonań Michaliny Wisłockiej, która przekonywała, że problemy z intymnością w związkach można rozwiązywać, ale trzeba zacząć o nich rozmawiać.

Ale to był początek...

40 lat po wydaniu książki „Sztuka kochania" i po głośnej premierze filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", czas na potwierdzenie dokonań Wisłockiej w nowej odsłonie.

„(...) Romans w związku nie kończy się wcale w okresie pierwszego oczarowania, z biegiem lat trzeba się zatroszczyć o to, żeby wciąż mieć romans." Michalina Wisłocka

Tym razem twórcy kampanii dotarli do małżonków z wieloletnim stażem, których młodość przypadła na okres powstania książki „Sztuka kochania" i którym poradnik Wisłockiej pomógł w zrozumieniu swojej seksualności. Czy bohaterom udaje się podtrzymać romans w ich związku? Oceńcie sami.

Rob i Zosia: https://youtu.be/MS7GQIiZXD0

Krystyna i Wojtek: https://youtu.be/xyFDum-6aew

Ania i Romek: https://youtu.be/rlimIUaGHg0

„Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach, w dobie tak wielkiego dostępu do Internetu, pornografii, nadal mamy ogromny problem z wyrażaniem i nazywaniem swoich emocji, a misja, którą szerzyła Wisłocka, to wciąż jest nie zamknięty temat. Myślę również, że taka postać jak Wisłocka, nadal jest bardzo potrzebna kobietom, ciągle brak tak silnych głosów." - Magdalena Boczarska, odtwórczyni roli Michaliny Wisłockiej.

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter