a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 18 września 2018
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Czego kobiety nie lubią w łóżku? Sprawdź, czy tak robisz

2017-08-16
Czego kobiety nie lubią w łóżku? Sprawdź, czy tak robisz

Chcesz ją zadowolić. Chcesz, aby z Tobą było jej najlepiej. Chcesz sprawić, żeby przy Tobie zapomniała o całym świecie. Ok, ale tych rzeczy postaraj się nie robić - wpływają one negatywnie na komfort i podniecenie partnerki. Zobacz, jakich błędów unikać.

1. Popisywanie się

To fajnie, że dobrze Ci wychodzi Zwinięty Anioł albo Pług, ale nie musisz co chwilę zmieniać pozycji na jeszcze bardziej wymyślną. Być może ona nie czuje się dobrze w skomplikowanych pozach, albo co gorsza - zaczęło jej się podobać, ale Ty właśnie zdecydowałeś o zmianie na Nirvanę... To nie jest wojsko, ani nawet ćwiczenia na WF-ie. To jest uprawianie miłości, dlatego warto wsłuchać się w drugą osobę i dopasować do jej tempa i możliwości.

 

2. Automatyzacja

Lub mechanizacja - jak kto woli. W sensie ruchy „przód-tył". Zapytasz: no, ale jak mam to inaczej robić? Po prostu daj partnerce odczuć, że czujesz to, co robisz, a nie tylko posuwasz się do przodu i do tyłu, w jednostajnym tempie.

 

3. Od razu do sedna

Nie, nie, nie. No chyba, że ona bardzo chce. Ale generalnie, żeby coś z tego dla niej było, musi być gra wstępna, najlepiej dłuższa niż 5-10 minut. Kobieta potrzebuje więcej czasu, aby wejść w stan ekstazy. Potrzebuje bodźców. Słabszych, mocniejszych, mniej lub bardziej wyrafinowanych. Odkryj, jakie są jej najbardziej wrażliwe punkty i koncentruj się na nich. Nie skupiaj się wyłącznie na dotyku i pocałunkach - wypróbuj czegoś nietypowego, gadżetów etc. Dopiero, jak zobaczysz, że sama już nie może dłużej czekać, przejdź do kolejnego etapu.

 

4. Jak to robiłem z byłą

Najgorsze, co możesz zrobić, to powiedzieć, jak to robiłeś z byłą. Naprawdę. Jest w sumie jeszcze coś gorszego - gdy powiesz, że ona nie potrafiła Cię zaspokoić. Uwierz, żadna kobieta nie chce o tym słuchać, bo, po pierwsze: sugerujesz, jak macie się kochać (a może Twoja obecna partnerka chciałaby inaczej), a po drugie: wywołuje presję (kurczę, skoro poprzednia go nie zadowoliła, to może ja też nie będę umiała). Po prostu jedno, wielkie NIE.

 

5. Zbyt długi seks

To fajnie, że kupiłeś Erozon Max i zamieniłeś się w boga seksu. Możesz jeden, dwa, a nawet trzy razy pod rząd. Świetnie, ale upewnij się, czy ona też jest zdolna do takiego - trzeba tak to ująć - wysiłku. Nie każda kobieta potrzebuje to robić tak długo. Fakt, wielokrotne orgazmy są cudowne, ale zwykle bywa tak, że przy którymś z kolei razie zaczyna ją boleć i piec. To naturalna reakcja pochwy - jej zdolności do lubrykacji są ograniczone i to też trzeba mieć na uwadze. Po prostu znajdź złoty środek. A Erozon zawsze się przyda!

 

6. Ciepłe kluchy

Kobiety lubią czułość i delikatność w łóżku, ale warto to wyważyć. Wszystko powinno iść w myśl zasady: co za dużo, to nie zdrowo. Głaskanie, obsypywanie milionem pocałunków, powtarzanie w kółko: moja piękna, moja piękna - ok, ale wpleć w to dynamiczność i stanowczość.

 

Możecie ten tekst traktować z przymrużeniem oka, chociaż ... nie, nie traktujcie go tak. Potraktujcie go poważnie, a wtedy sami zobaczycie zmiany na plus

 

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter