a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Seks

Miejsca intymne do poprawki

Miejsca intymne do poprawki

„Nie zrobię kobiecie labioplastyki tylko dlatego, że jej mężczyzna ma taką zachciankę seksualną. Ginekolog estetyczny i plastyczny musi wiedzieć, jak mądrze pomagać kobietom." O problemach intymnych i kompleksach Polek, a także o prawdziwej roli ginekologii estetycznej i plastycznej opowiada dr Tomasz Basta, ginekolog-położnik i dyrektor medyczny krakowskiej Intima Clinic.

więcej
 • Antykoncepcja jest kobietą?

  Antykoncepcja jest kobietą?

  30 października obchodzimy Światowy Dzień Kobiecości, zwany czasem Światowym Dniem Spódnicy. W ramach uczczenia tego święta, oprócz założenia spódnicy, warto zastanowić się nad nieco bardziej nowoczesnym pojmowaniem kobiecości. Jego początek często wiążemy z wynalezieniem antykoncepcji hormonalnej, która dała kobietom możliwość kontrolowania własnej płodności i swobodnego planowania przyszłości, a także pozwoliła kształtować swoją kobiecość według różnych wzorców.

  więcej
 • 4 praktyczne porady dla kobiet w czasie menopauzy

  4 praktyczne porady dla kobiet w czasie menopauzy

  Jednym z etapów życia każdej kobiety jest przekwitanie, które inaczej nazywane jest menopauzą. To naturalny proces, który w organizmie wprowadza duże zamieszanie, spowodowane zmianami hormonalnymi. Mają one wpływ nie tylko na psychiczne, ale również fizyczne samopoczucie, które znacząco może odbić się na życiu zawodowym oraz prywatnym. Dolegliwości okresu przekwitania u każdej kobiety mogą przybierać różne nasilenie oraz objawiać się w indywidualny sposób. Większość z nich możemy jednak wyciszyć i zapobiec ich pogłębianiu się. Eksperci z Akademii Feminum przygotowali praktyczne porady, które pomogą przejść przez ten trudny okres.

  więcej
 • Piękno bez tabu

  Piękno bez tabu

  Zabiegi poprawiające wygląd i funkcjonowanie miejsc intymnych zyskują na popularności. To efekt dynamicznego rozwoju ginekologii estetycznej i rosnącej świadomości kobiet - chcemy jak najdłużej być sprawne i atrakcyjne, w każdy możliwy sposób. Dr Aleksandra Jagielska, właścicielka Kliniki Sthetic, wyjaśnia, jakie możliwości w tej dziedzinie zapewnia współczesna medycyna estetyczna.

  więcej
 • Rozmowy intymne – jak dzielić się z partnerem swoimi potrzebami?

  Rozmowy intymne – jak dzielić się z partnerem swoimi potrzebami?

  Większość par wychodzi z założenia, że rozumie się bez słów i wie o sobie wszystko. Jednak szczere rozmowy na tematy intymne często przychodzą nam niezwykle trudno lub są pomijane i odkładane na nigdy nie nadchodzące później. Zwykle wstydzimy się mówić o swoich pragnieniach i nie mamy odwagi pytać partnera o jego potrzeby. Z czego to wynika i co zrobić, aby to zmienić? Na te pytania odpowiadają eksperci z Akademii Feminum.

  więcej
 • Choroby przenoszone drogą płciową

  Mimo, iż zakażenia przenoszone drogą płciową są powszechnym problemem, nadal jest to temat tabu. Najczęściej przebiegają bezobjawowo, mężczyźni są nosicielami, a objawowo chorują ich partnerki. Dlatego Panowie, wykonując badania patogenów, które je wywołują, dbają także o zdrowie swoich kobiet.

 • Dobrze dobrana antykoncepcja, czyli jaka?

  26 września obchodziliśmy Światowy Dzień Antykoncepcji, którego celem jest kształtowanie świadomości seksualnej, zwłaszcza wśród młodych ludzi oraz promowanie zwiększania dostępności do antykoncepcji. W tym dniu warto zapoznać się z jej historią - przez wieki sposoby zabezpieczenia się przed nieplanowaną ciążą zmieniały się radykalnie. Obecnie mamy do wyboru kilkanaście metod antykoncepcji , a naukowcy cały czas pracują nad nowymi środkami lub ulepszaniem istniejących. Każdy może znaleźć antykoncepcję szytą na miarę.

 • Zapomniałam zażyć pigułkę antykoncepcyjną, co teraz?

  Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej to duży stres dla kobiet, które korzystają z tej metody antykoncepcji. Nadmiar obowiązków, tempo życia lub zmiana standardowego rozkładu dnia (np. w czasie urlopu) sprawia, że czasem zapominamy o podstawowych rzeczach, jak przyjęcie tabletki antykoncepcyjnej. Zanim jednak zaczniemy panikować, warto poznać kilka podstawowych zasad, które wyznaczą nasze dalsze postępowanie.

 • Dlaczego jesienią jesteśmy bardziej narażeni na infekcje intymne?

  Wtedy zwykle, aby wyleczyć się z choroby, sięgamy po antybiotyki, które mogą mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Przy antybiotykoterapii zmienia się bowiem flora bakteryjna w pochwie, co prowadzi do infekcji miejsc intymnych.

 • Jak starzeją się kobiece miejsca intymne

  Niestety, postępujący wraz z wiekiem proces starzenia, dotyka całego naszego organizmu, co oznacza, że nie omija również miejsc intymnych. Wiele z Was może pomyśli i co z tego, przecież tych rejonów i tak nie pokazujemy publicznie, więc czym tu się przejmować. Tymczasem starzenie się miejsc intymnych to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia intymnego, życia seksualnego i komfortu kobiety. Warto więc wiedzieć jak zmieniają się te rejony wraz z upływającym czasem, jak to wpływa na nasze życie i jak można temu zaradzić.

 • Czego kobiety nie lubią w łóżku? Sprawdź, czy tak robisz

  Chcesz ją zadowolić. Chcesz, aby z Tobą było jej najlepiej. Chcesz sprawić, żeby przy Tobie zapomniała o całym świecie. Ok, ale tych rzeczy postaraj się nie robić – wpływają one negatywnie na komfort i podniecenie partnerki. Zobacz, jakich błędów unikać.

 • Jak zadbać o zdrowie miejsc intymnych w czasie wakacji?

  W okresie wakacyjnym okolice miejsc intymnych są szczególnie narażone na infekcje. Wysoka temperatura, zmiana klimatu, słona woda, piasek - te wszystkie czynniki mogą mieć znaczący wpływ na nasze zdrowie. Podczas wyjazdu urlopowego warto w szczególny sposób zadbać o ochronę, jak i higienę naszych kobiecych okolic. Eksperci z Akademii Feminum radzą, w jaki sposób zabezpieczyć się przed niechcianymi dolegliwościami podczas wakacji.

1|2|3|4|5|6|7|8

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter