a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 25 września 2017
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Seks

Jak starzeją się kobiece miejsca intymne

Jak starzeją się kobiece miejsca intymne

Niestety, postępujący wraz z wiekiem proces starzenia, dotyka całego naszego organizmu, co oznacza, że nie omija również miejsc intymnych. Wiele z Was może pomyśli i co z tego, przecież tych rejonów i tak nie pokazujemy publicznie, więc czym tu się przejmować. Tymczasem starzenie się miejsc intymnych to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia intymnego, życia seksualnego i komfortu kobiety. Warto więc wiedzieć jak zmieniają się te rejony wraz z upływającym czasem, jak to wpływa na nasze życie i jak można temu zaradzić.

więcej
 • Czego kobiety nie lubią w łóżku? Sprawdź, czy tak robisz

  Czego kobiety nie lubią w łóżku? Sprawdź, czy tak robisz

  Chcesz ją zadowolić. Chcesz, aby z Tobą było jej najlepiej. Chcesz sprawić, żeby przy Tobie zapomniała o całym świecie. Ok, ale tych rzeczy postaraj się nie robić – wpływają one negatywnie na komfort i podniecenie partnerki. Zobacz, jakich błędów unikać.

  więcej
 • Jak zadbać o zdrowie miejsc intymnych w czasie wakacji?

  Jak zadbać o zdrowie miejsc intymnych w czasie wakacji?

  W okresie wakacyjnym okolice miejsc intymnych są szczególnie narażone na infekcje. Wysoka temperatura, zmiana klimatu, słona woda, piasek - te wszystkie czynniki mogą mieć znaczący wpływ na nasze zdrowie. Podczas wyjazdu urlopowego warto w szczególny sposób zadbać o ochronę, jak i higienę naszych kobiecych okolic. Eksperci z Akademii Feminum radzą, w jaki sposób zabezpieczyć się przed niechcianymi dolegliwościami podczas wakacji.

  więcej
 • Czym jest wulwodynia?

  Czym jest wulwodynia?

  Na pytanie odpowiada dr Ewa Baszak-Radomańska, ginekolog, specjalista w zakresie suchości pochwy w Polsce, ekspert Akademii Feminum

  więcej
 • Antykoncepcyjny niezbędnik wakacyjny

  Antykoncepcyjny niezbędnik wakacyjny

  Wakacje w pełni! Słońce i wolny czas mają na nas znaczący wpływ - często stajemy się bardziej beztroskie i skłonne do szaleństwa. Nie ma w tym nic złego, jeśli zachowamy odrobinę rozsądku. Zwłaszcza, jeśli chodzi o kwestie antykoncepcji.

  więcej
 • Rozmowy intymne – czy jesteśmy na nie gotowe?

  W związku życie intymne odgrywa bardzo dużą rolę. Seks to nie tylko ważna potrzeba fizjologiczna, to także przyjemność, która wpływa na nasze zdrowie psychiczne oraz samoocenę. Niestety, temat ten dla wielu osób wciąż pozostaje wstydliwy oraz drażliwy. Czy rozmowy intymne rzeczywiście nie należą do najłatwiejszych? Czy można swobodnie rozmawiać o seksie? I jak to robić?

 • Uważaj na gluten! Celiakia może mieć wpływ na płodność

  Szacuje się, że na celiakię, czyli nietolerancję glutenu, może chorować ok. 400 tys. Polaków, to jest 1% społeczeństwa. Wpływ glutenu na nasze zdrowie jest szeroki - dotyczy nie tylko jelit, ale również... płodności. Już dziś badania wskazują, że celiakia może przyczyniać się do problemów z zajściem w ciążę, zwiększać ryzyko poronień, wczesnych porodów czy powodować zaburzenia erekcji u mężczyzn.

 • Dlaczego jakość współżycia jest tak ważna? Maria Rotkiel dla Akademii Feminum

  Seks to jeden z ważniejszych elementów naszego życia. Ma on istotny wpływ nie tylko na trwałość związku, ale w dużej mierze przekłada się także na inne płaszczyzny. Z badania przeprowadzonego na zlecenie Akademii Feminum wynika, że według kobiet jakość życia seksualnego oddziałuje również na zdrowie (63% badanych pań), relacje rodzinne (62%) oraz pracę (30%)[1].

 • W jakich okresach życia kobieta jest szczególnie narażona na wystąpienie dolegli

  Na pytanie odpowiada dr Ewa Baszak-Radomańska, ginekolog, specjalista w zakresie suchości pochwy w Polsce, ekspert Akademii Feminum.

 • Jak dobrać najlepsze dla Ciebie tabletki antykoncepcyjne?

  Kobiety są przekonane, że tabletki antykoncepcyjne to najlepsza dla nich metoda antykoncepcji i chcą mieć wpływ na wybór tej konkretnej wspólnie z ginekologiem. A jednocześnie - nie do końca wiedzą, jakie czynniki powinny lub mogą być brane pod uwagę przy dobieraniu tabletek antykoncepcyjnych. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez NEUROHM na potrzeby kampanii edukacyjno-informacyjnej „Antykoncepcja szyta na miarę". Jak więc dobrać najlepsze dla nas tabletki antykoncepcyjne?

 • Mężczyźni zmagają się ze zbyt niską liczbą plemników

  Liczba plemników u blisko co trzeciego mężczyzny przebadanego w ramach zeszłorocznej kampanii „Płodny Polak" była poniżej normy przyjętej przez WHO. Wynik badania poniżej 15 mln plemników w 1 ml nasienia świadczy o oligospermii, schorzeniu będącym najczęstszą przyczyną męskiej niepłodności. Żeby zachęcić mężczyzn do kontroli swojej płodności w Dniu Ojca - 23 czerwca br. - rusza wakacyjna akcja bezpłatnych badań nasienia kampanii „Płodny Polak", która potrwa do końca lipca br. Badania można wykonać w placówkach Kliniki Bocian w Katowicach, Warszawie i Białymstoku.

 • Ginekologia estetyczna – szansa dla wielu kobiet

  Warunki anatomiczne budowy okolicy kobiecych narządów płciowych nie zawsze nam odpowiadają. Na estetykę tego miejsca może wpływać szereg czynników: zaawansowany wiek czy trudne porody. Dla wielu kobiet problemem jest nie tyle sam wygląd, choć to też istotne, co utrudnione funkcjonowanie w niektórych sferach życia. Pojawia się brak satysfakcji ze współżycia, rodzą się kompleksy. Tymczasem niekorzystne zmiany to nie wyrok. Współczesna medycyna jest w stanie skutecznie z nimi walczyć.

1|2|3|4|5|6|7|8

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter