a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 23 maja 2017
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Rozmaitości

Biel powraca do łazienek. Jest uniwersalna i pasuje niemal do każdego wnętrza

Biel powraca do łazienek. Jest uniwersalna i pasuje niemal do każdego wnętrza

Biały kolor ma różne oblicza, dlatego eksperci podkreślają, że w przypadku płytek ceramicznych nazwa „white” czy „superwhite” niekoniecznie jest wyznacznikiem jakości i najjaśniejszego ocienia. Przy zakupie elementów wykończeniowych do łazienki warto więc zestawić ze sobą kilka rodzajów białych płytek od różnych producentów i porównać ich kolorystykę oraz ceny. Materiały, do produkcji których został użyty minerał o nazwie cyrkon, mają najczystszą barwę, ale są także o wiele droższe.

więcej
 • W czym pomoże i jak działa Program PIT?

  W czym pomoże i jak działa Program PIT?

  Program PIT został opracowany, by pomóc podatnikom w rozliczaniu podatku PIT, czyli podatku dochodowego od osób fizycznych (ang. Personal Income Tax). Dzięki niemu wszystko staje się o wiele prostsze i nie trzeba wypełniać swojej deklaracji ręcznie. W czym dokładnie może nam pomóc program i w jaki sposób działa? Dlaczego warto rozliczać PIT przez internet i o czym nie wolno zapomnieć?

  więcej
 • TVP nie zamierza ścigać się ze stacjami komercyjnymi. Misja ważniejsza od oglądalności

  TVP nie zamierza ścigać się ze stacjami komercyjnymi. Misja ważniejsza od oglądalności

  Powrót wysokiej kultury, ambitnej rozrywki i uczciwej publicystyki – zapowiada Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, i podkreśla, że tym zamierza wygrywać ze stacjami komercyjnymi. Telewizja publiczna przedstawiła wiosenną ramówkę, która zacznie obowiązywać od marca. Na antenie TVP1 pojawi się więcej programów kulturalnych i sportowych, wróci telewizja śniadaniowa i utworzone zostanie nowe pasmo dla seniorów.

  więcej
 • Patricia Kazadi: Nowi jurorzy „You Can Dance” odnaleźli się wspaniale. Drą ze sobą koty, dla mnie to jest super

  Patricia Kazadi: Nowi jurorzy „You Can Dance” odnaleźli się wspaniale. Drą ze sobą koty, dla mnie to jest super

  Program „You Can Dance” wraca dziś na antenę TVN. Zdaniem Patricii Kazadi dziewiąta edycja tanecznego show będzie najlepszą z dotychczasowych, głównie ze względu na wyjątkowo wysoki poziom uczestników. Emocji dostarczą też nowi jurorzy, którzy doskonale odnaleźli się w programie i zaciekle walczą o swoich faworytów.

  więcej
 • Informatycy śledczy są w stanie odczytać skasowane SMS-y sprzed dwóch lat. Takie dowody zdrady są respektowane przez sądy

  Informatycy śledczy są w stanie odczytać skasowane SMS-y sprzed dwóch lat. Takie dowody zdrady są respektowane przez sądy

  W szukaniu dowodów na niewierność partnera bądź partnerki niezwykle pomocna okazuje się informatyka śledcza. Skanując pamięci telefonu z systemem Android, fachowcy są w stanie odczytać skasowane SMS-y nawet sprzed dwóch lat. W ten sposób klienci, którzy wysyłają telefony do analizy, mogą zdobyć jasne dowody zdrady lub przekonać się, że ich podejrzenia były niesłuszne.

  więcej
 • WSiP: Młodzież nie wyobraża sobie życia bez internetu. Technologia stała się integralnym elementem ich rzeczywistości

  Z badań przeprowadzonych przez WSiP wynika, że tzw. log off, czyli wyłączenie z sieci, dla młodzieży praktycznie nie istnieje. Gimnazjaliści niemal bez przerwy kontaktują się ze swoimi znajomymi za pośrednictwem przeróżnych komunikatorów, ale robią to dyskretnie tak, by dorośli nie mogli śledzić ich korespondencji. Z kolei licealiści nie wstydzą się swoich poglądów czy zdjęć i otwarcie polemizują, co więcej nie tylko z rówieśnikami na portalach społecznościowych. Badania pokazują, że jedną z najpopularniejszych form wykorzystania technologii w codziennej nauce jest wpisywanie niewiadomych w wyszukiwarkę Google.

 • Sposób na upały - klimatyzer, klimatyzator, a może wentylator?

  Chociaż w naszym klimacie upalne dni nie zdarzają się bardzo często, to poradzenie sobie z nimi wcale nie jest takie proste. Nieznośnie gorące powietrze przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, utrudnia skupienie się na pracy, uniemożliwia aktywność fizyczną. Na dłuższą metę upały bywają bardzo męczące. Dlatego też warto wyposażyć się w narzędzie, za pomocą którego możemy się przed gorącem obronić!

 • Dane istotne dla analizy fundamentalnej

  Inwestowanie na rynku Forex wiąże się z wykorzystywaniem szeregu narzędzi pomagających w określeniu przyszłych zachowań kursów walut. Jednym z nich jest analiza fundamentalna. Jakie dane są niezbędne do jej przeprowadzenia?

1|2|3|4|5|6|7

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter