a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 26 czerwca 2017
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Rozmaitości

Mniej papierologii i ułatwienia dla pacjentów. Cyfryzacja polskiej medycyny przyspiesza

Mniej papierologii i ułatwienia dla pacjentów. Cyfryzacja polskiej medycyny przyspiesza

Cyfrowa transformacja służby zdrowia w kolejnych latach przyspieszy - zapowiada Izba Gospodarki Elektronicznej. Pierwszym krokiem ma być ograniczenie liczby dokumentów, a kolejnym - usprawnienie kontaktu pacjentów z placówkami medycznymi. Wyzwaniem jest przygotowanie takich rozwiązań, które będą przyjazne dla obu stron oraz zapewnią bezpieczeństwo wrażliwych danych. Rekomendacjami ma zająć się grupa robocza ds. e-medycyny powołana w marcu przez e-Izbę.

więcej
 • Źle napisane CV przekreśla szanse na pracę. Musi być dopasowane do konkretnej firmy

  Źle napisane CV przekreśla szanse na pracę. Musi być dopasowane do konkretnej firmy

  Nieumiejętnie napisane CV obniża szanse na otrzymanie pracy. Życiorys powinien być czytelny, zawarte w nim informacje prawdziwe, żeby dokument nie trafił do kosza, tylko w gąszczu innych został zauważony przez potencjalnego pracodawcę. CV powinno być też dopasowane do konkretnej firmy, w której kandydat stara się o pracę. Wiedza na temat danej organizacji jest również kluczowa podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

  więcej
 • Jakub Błaszczykowski i Cartoon Network zachęcają: „Bądź kumplem, nie dokuczaj”

  Jakub Błaszczykowski i Cartoon Network zachęcają: „Bądź kumplem, nie dokuczaj”

  Startuje trzecia edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej „Bądź kumplem, nie dokuczaj" organizowanej przez Cartoon Network. W tym roku twarzą akcji został piłkarz reprezentacji Polski - Jakub Błaszczykowski, który zachęca dzieci do gry fair play i propaguje koleżeńskie zachowania. Kampania pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka, w partnerstwie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, ma pomóc najmłodszym, rodzicom i nauczycielom radzić sobie z problemem dokuczania.

  więcej
 • Jak Polacy wydają pieniądze i jak planują budżet?

  Jak Polacy wydają pieniądze i jak planują budżet?

  Czy Polacy planują swoje wydatki? Na jak długi okres ustalamy nasz budżet? Kobiety w większym stopniu analizują wydawane sumy, a większość Polaków nie ma wyuczonej praktyki planowania budżetu z wyprzedzeniem - między innymi takie wnioski płyną z najnowszego raportu „Sytuacja materialna Polaków"[1], zrealizowanego na zlecenie Lindorff SA.

  więcej
 • #RozwódToNieWojna

  #RozwódToNieWojna

  3 kwietnia Centrum Porozumień Prawnych (CPP) z siedzibą w Gdyni rozpoczęło ogólnopolską kampanię „ROZWÓD TO NIE WOJNA". Jest to pierwsza tego typu kampania związana z problematyką rozwodową, przedstawiająca fachową ekspertyzę tego coraz bardziej powszechnego w Polsce zjawiska społecznego

  więcej
 • Jak skorzystać z ulgi w IKZE rozliczając PIT?

  Jeśli w zeszłym roku oszczędzaliśmy na emeryturę w ramach IKZE, możemy odliczyć kwoty wpłacone na ten cel w rocznym zeznaniu podatkowym. W rozliczeniu za 2016 rok możemy dostać aż 1557 zł zwrotu podatku. Jak właściwie wypełnić PIT?

 • PIERWSZE KROKI W KARIERZE, CZYLI O CZYM TRZEBA PAMIĘTAĆ

  Wraz z rozwojem kariery zawodowej i zbieraniem nowych, wartościowych doświadczeń, każdy profesjonalista patrzy na swoje początki z rozrzewnieniem, zawstydzeniem ale także życiową mądrością. Często decyzje i działania, które z perspektywy młodego człowieka wydawały się słuszne, w oczach doświadczonego specjalisty wydają się błędem. Jednak początki kariery to ciągła nauka, a wszystkie doświadczenia - dobre czy złe - przyczyniły się do dalszego rozwoju i w ostateczności ukształtowały nasz charakter. Ekspert Hays radzi, jakie rady powinni wziąć do serca młodzi ludzie rozpoczynający karierę.

 • Rośnie liczba zaginięć seniorów

  Jeśli osoba starsza cierpi na zaburzenia pamięci, to może się zdarzyć, że nie potrafi znaleźć drogi powrotnej do domu, nawet jeśli porusza się w doskonale znanym sobie otoczeniu. Zaburzenia funkcji poznawczych, w tym kłopoty z pamięcią, orientacją w czasie i przestrzeni, a także koncentracją, mogą być wynikiem doznanych urazów lub chorób, takich jak wylew, zawał, padaczka, depresja, schizofrenia, a także demencja, w tym choroba Alzheimera.

 • „Pociąg do uśmiechu” – Fundacja „Dr Clown” w pociągach PKP zachęca do życzliwości i wsparcia „Terapii śmiechem”

  Uśmiech leczy i czyni cuda. Przekonają o tym wolontariusze Fundacji „Dr Clown" w akcji „Pociąg do uśmiechu". 6 kwietnia przyniosą uśmiech pasażerom pociągów kursujących na trasie kilku polskich miast. „Doktorzy clowni", którzy na co dzień prowadzą „Terapię śmiechem" w szpitalach i placówkach specjalnych, będą zachęcać do wspierania „leczenia śmiechem" potrzebujących oraz promować uśmiech i życzliwość. Słowem - inspirować każdego do nabrania „Pociągu do uśmiechu".

 • Dowód w rękach wyłudzacza

  Utrata dokumentów tożsamości - niezależnie czy związana z ich zagubieniem czy kradzieżą - może nieść za sobą poważne konsekwencje. Tylko w zeszłym roku, udaremniono ponad 6 526 prób wyłudzeń kredytu na łączną kwotę 296 044 580 zł (Związek Banków Polskich, Raport o dokumentach infoDOK, IV kw. 2016 r.).

 • PIT Last Minute: W portfelach małżonków zostaje kilka tysięcy złotych

 • Nowe przepisy dotyczące etykiet – obowiązek podawania wartości odżywczej na opak

  Od 13 grudnia 2016 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące konieczności podawania informacji na temat wartości odżywczej na etykietach produktowych. Dla konsumentów jest to z pewnością bardzo dobra informacja - pozwoli im ona na dokonywanie bardziej świadomych wyborów zakupowych.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter