a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 26 czerwca 2017
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Rozmaitości

PIT 2017, czyli jak się rozliczyć i zaoszczędzić?

PIT 2017, czyli jak się rozliczyć i zaoszczędzić?

2 maja mija termin złożenia deklaracji podatkowej dla osób uzyskujących dochody z tytułu umowy o pracę, dzieło, zlecenie, jak również świadczeń socjalnych. Podczas wypełniania PIT-a warto pamiętać o uwzględnieniu ulg, które pozwolą nam odzyskać część podatku. Według raportu Ministerstwa Finansów, w ubiegłym roku odliczyliśmy razem od podatku aż 6,4 mld złotych. Eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) przypominają o najważniejszych ulgach oraz o tym, że jeśli zapomnieliśmy coś odliczyć, to możemy złożyć korektę zeznania podatkowego.

więcej
 • Kiedy jest dobry czas na zakup pierwszego mieszkania?

  Kiedy jest dobry czas na zakup pierwszego mieszkania?

  Wielu młodych ludzi zadaje sobie to pytanie: kiedy jest czas na zakup własnego „M"? Zrobić to od razu po studiach? Po kilku latach pracy zawodowej? Przed ślubem? Takie pytania można by mnożyć długo.

  więcej
 • CV do poprawki. Nowe standardy tworzenia dokumentu

  CV do poprawki. Nowe standardy tworzenia dokumentu

  W Internecie nie brakuje wzorów pisania CV, w dużym stopniu są to jednak stare i nieprzystające do nowych zasad formularze. Istnieją nowe standardy, według których należy tworzyć dokumenty aplikacyjne.

  więcej
 • Motocykliści sprawią, że na Rynku Kościuszki poleje się krew

  Motocykliści sprawią, że na Rynku Kościuszki poleje się krew

  Kolejny raz białostoccy motocykliści organizują imprezę, której celem jest zbiórka krwi potrzebnej chorym dzieciom. W najbliższą sobotę, 22 kwietnia dziewiąta edycja „Motoserca" będzie miała miejsce na Rynku Kościuszki w Białymstoku i tradycyjnie już towarzyszyć jej będzie wiele atrakcji. To cenne przedsięwzięcie od tal wspiera spółdzielnia Krynka - podlaska wytwórnia wody źródlanej i napojów. W tym roku nie mogło być inaczej.

  więcej
 • Rankingi szkół nie są wyznacznikiem jakości edukacji. Wciąż jednak decydują o wyborze liceum

  Rankingi szkół nie są wyznacznikiem jakości edukacji. Wciąż jednak decydują o wyborze liceum

  W środę gimnazjaliści rozpoczną serię egzaminów i za chwilę staną przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. W przypadku co czwartego ucznia decydujący głos w tej sprawie będą mieli rodzice, a głównym kryterium są wówczas rankingi szkół. Eksperci przestrzegają przed poleganiem tylko na takich zestawieniach. Rankingi szkół są narzędziem PR, nie niosą żadnych wartości - podkreśla Robert Krool, prezes Fundacji LifeSkills. Nie uwzględniają one bowiem zajęć dodatkowych oraz faktycznego przygotowania do życia zawodowego.

  więcej
 • Najgorsze pytania, jakie możesz zadać na rozmowie kwalifikacyjnej

  Mówi się, że kto pyta, nie błądzi. Zadając nieodpowiednie pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej, możesz jednak zboczyć z drogi do swojego wymarzonego miejsca pracy. O jakie kwestie zdecydowanie nie należy więc dopytywać rekrutera lub jak ująć je inaczej, żeby nie zniechęcić go do siebie?

 • Zmiany w ustawie o PIT

  Sejm uchwalił nowelizację ustawy o PIT. Przewiduje ona, że urząd skarbowy będzie mógł sporządzić zeznanie podatkowe za podatnika PIT wraz z odliczeniami.

 • Biegły język obcy w CV – już nie dodatkowy atut, a konieczność

  Znajomość języków obcych jest dziś właściwie warunkiem koniecznym na rynku pracy i w każdej branży. Posługiwanie się płynne językami nie tylko zwiększa szanse na lepsze zatrudnienie, ale również wpływa realnie na zarobki. Osoby deklarujące poziom zaawansowany z języka niemieckiego, francuskiego czy angielskiego średnio zarabiają od 1,5 tysiąca do 2,5 tysiąca zł więcej niż osoby z podstawową znajomością tych języków[1].

 • 19 pytań do rekrutera, czyli o co zapytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  Jest takie powiedzenie "nie narzekaj na szefa swego, możesz mieć gorszego". Zapewne, zna je wiele osób, które pospiesznie zmieniły pracę. Aby nie żałować przejścia do innej firmy, podczas rozmowy kwalifikacyjnej, należy zadać rekruterowi co najmniej 19 pytań.

 • UNICEF: 200 000 dzieci we wschodniej Ukrainie wymaga wsparcia psychologicznego

  Ponad 200 000 dzieci żyjących w dwóch regionach najbardziej poszkodowanych na skutek konfliktu we wschodniej Ukrainie wymaga natychmiastowego wsparcia psychologicznego. To co czwarte dziecko mieszkające na tych obszarach.

 • Pomóżmy pszczołom znaleźć pożywienie!

  Dwadzieścia tysięcy Miejsc Przyjaznych Pszczołom - taki cel postawili sobie organizatorzy programu „Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Właśnie rozpoczęła się 7. edycja tej akcji.

 • Jak przeżyć Wielkanoc bez wyrzeczeń i wyrzutów sumienia?

  Święta wielkanocne tuż tuż, a wraz z ich nadejściem szykuje się moc pysznego jedzenia i wielogodzinnego biesiadowania przy rodzinnym stole, które mogą zniweczyć trudy związane z odchudzaniem i zdrowym odżywianiem, na które udało nam się w końcu przestawić. Jak pozostać w dobrej formie, nie cierpiąc przy stole katuszy, a jednocześnie nie zadręczając się wyrzutami sumienia?

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter