a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 26 czerwca 2017
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Rozmaitości

Mądry Polak po szkodzie. Ostrzeganie SMS przed zagrożeniami

Mądry Polak po szkodzie. Ostrzeganie SMS przed zagrożeniami

Ciągłe opady deszczu w ostatnich dniach kwietnia spowodowały wystosowanie przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzeżenia hydrologicznego dla siedmiu województw. Mimo to, liczne podtopienia spowodowały znaczne straty materialne. Poszkodowani w takich zdarzeniach często zwracają uwagę na fakt, że nie zostali odpowiednio wcześnie powiadomieni o nadchodzącym zagrożeniu.

więcej
 • Zrób wiosenne porządki w CV

  Zrób wiosenne porządki w CV

  CV może być jednym z najskuteczniejszych narzędzi w drodze do wymarzonej pracy. To wizytówka, która ma zachęcić do kontaktu z nami. Ale i ono potrzebuje wiosennego przeglądu.

  więcej
 • 4 pytania o bezpieczeństwo przeciwpożarowe, czyli świętujemy Dzień Strażaka

  4 pytania o bezpieczeństwo przeciwpożarowe, czyli świętujemy Dzień Strażaka

  Bezpieczeństwo przeciwpożarowe to temat, którego nie należy lekceważyć. Dlatego też, edukacja w tym zakresie prowadzona jest już w przedszkolu. Dobrą okazją do przypomnienia, jak nie dopuścić do zaprószenia ognia oraz jak radzić sobie w sytuacji zagrożenia jest Dzień Strażaka, który świętujemy 4 maja. Na cztery krótkie pytania odpowiedział specjalista inżynierii bezpieczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej, absolwent Szkoły Głównej Służby pożarniczej - Grzegorz Gołaszewski, który na co dzień zajmuje się zabezpieczeniem i wyposażeniem w urządzenia przeciwpożarowe obiektów przemysłowych, biurowych i hotelowych.

  więcej
 • Spóźnialscy panikują. Co zrobić, gdy spóźnimy się z PIT-em?

  Spóźnialscy panikują. Co zrobić, gdy spóźnimy się z PIT-em?

  Wtorek 2 maja był ostatnim terminem na złożenie zeznania „PIT" za 2016 rok. Co zrobić w momencie, gdy nie dopełniliśmy obowiązku i nie złożyliśmy deklaracji? Przede wszystkim nie wpadać w panikę. Konsekwencji można uniknąć.

  więcej
 • Kreatywność czy dyscyplina w CV. Co pomoże znaleźć pracę?

  Kreatywność czy dyscyplina w CV. Co pomoże znaleźć pracę?

  Kiedy szukasz pracy, powinieneś być kreatywny, musisz wyróżnić się z setek aplikacji, tylko wtedy masz szansę. Ile razy to słyszałeś? Setki. Jednak to nie zawsze najlepsza droga.

  więcej
 • 6 zachowań, które sprawią, że współpracownicy nie polubią pracy z tobą

  Sprawdź, z jakimi ludźmi nie lubią pracować inni i czy jesteś jednym z nich.

 • Czy możemy się błyskawicznie nauczyć angielskiego?

  Żeby posługiwać się językiem na poziomie średniozaawansowanym (B2) potrzeba 600 godzin nauki. Jeśli zaczynamy „od zera", w 90 dni takiego poziomu nie osiągniemy - wynika z badań Cambridge English - części Uniwersytetu Cambridge.

 • Razem czy osobno - planowanie budżetu według Polaków

  Ponad połowa badanych deklaruje, że domowy budżet planuje wspólnie z życiowym partnerem, ale niewiele ponad 40% posiada z nim wspólne konto. Jednocześnie do samodzielnego planowania wydatków na dom przyznaje się aż 41% kobiet i tylko 26% mężczyzn - wynika z najnowszego raportu „Sytuacja materialna Polaków"[1], zrealizowanego na zlecenie Lindorff SA. Jakie dodatkowe tendencje związane z planowaniem wydatków wykazują polskie gospodarstwa domowe?

 • Ostatnie dni na rozliczenie się z fiskusem. Termin 2 maja obowiązuje nie tylko zatrudnionych na etacie i umowach cywilnoprawnych

  Do 2 maja można składać zeznania podatkowe za 2016 rok. Termin obowiązuje osoby rozliczające się na formularzu PIT-37, które m.in. pracują na umowie o pracę czy cywilnoprawnej, oraz PIT-36, dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Ale to nie jedyne grupy podatników, które muszą rozliczyć się w ciągu najbliższego tygodnia. Obowiązek dotyczy też podatników, którzy zarobili na giełdzie i sprzedaży nieruchomości (odpowiednio formularze PIT-38 i PIT-39). Do ostatniej chwili zeznania można składać przez internet.

 • PIT Last Minute: Na uldze na dzieci oszczędzą też rodzice z niskim podatkiem

  4,5 mln rodziców korzysta w rocznym PIT z ulgi na dzieci. Średnio to oszczędność rzędu półtora tysiąca złotych. W kolejnym materiale „PIT Last Minute" Tax Care przypomina, że na zwrot pieniędzy mogą liczyć też pary po rozwodzie, a także rodzice, których podatek jest niższy niż sama ulga. W drugim przypadku o kwocie zwrotu decydują zapłacone składki ZUS i składki zdrowotne.

 • W którym banku klient zamożny powinien założyć rachunek bankowy?

  Z pewnością orientujesz się, że w każdym banku znajdziesz co najmniej jeden rachunek bankowy. Jako klient zamożny, masz jednak specjalne przywileje. Z którym bankiem podpisać zatem umowę? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę.

 • Drzewa w mieście – czy naprawdę ich potrzebujemy?

  Pomagają oczyścić i nawilżyć zapylone powietrze, ograniczają hałas oraz efekt „miejskiej wyspy ciepła", poprawiają komfort życia mieszkańców, a nawet powodują wzrost wartości nieruchomości. Zielona infrastruktura miasta. Drzewa. Tylko jeden stuletni buk produkuje tyle tlenu, co 1700 drzew 10-letnich. O korzyściach płynących z terenów zielonych, a także o planowaniu zieleni w miastach mówi dr Dominik Drzazga z Wydziału Zarządzania UŁ.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter