Wtorek, 23 maja 2017
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Rozmaitości

„Pociąg do uśmiechu” – Fundacja „Dr Clown” w pociągach PKP zachęca do życzliwości i wsparcia „Terapii śmiechem”

„Pociąg do uśmiechu” – Fundacja „Dr Clown” w pociągach PKP zachęca do życzliwości i wsparcia „Terapii śmiechem”

Uśmiech leczy i czyni cuda. Przekonają o tym wolontariusze Fundacji „Dr Clown" w akcji „Pociąg do uśmiechu". 6 kwietnia przyniosą uśmiech pasażerom pociągów kursujących na trasie kilku polskich miast. „Doktorzy clowni", którzy na co dzień prowadzą „Terapię śmiechem" w szpitalach i placówkach specjalnych, będą zachęcać do wspierania „leczenia śmiechem" potrzebujących oraz promować uśmiech i życzliwość. Słowem - inspirować każdego do nabrania „Pociągu do uśmiechu".

więcej
 • Dowód w rękach wyłudzacza

  Dowód w rękach wyłudzacza

  Utrata dokumentów tożsamości - niezależnie czy związana z ich zagubieniem czy kradzieżą - może nieść za sobą poważne konsekwencje. Tylko w zeszłym roku, udaremniono ponad 6 526 prób wyłudzeń kredytu na łączną kwotę 296 044 580 zł (Związek Banków Polskich, Raport o dokumentach infoDOK, IV kw. 2016 r.).

  więcej
 • PIT Last Minute: W portfelach małżonków zostaje kilka tysięcy złotych

  PIT Last Minute: W portfelach małżonków zostaje kilka tysięcy złotych

  więcej
 • Nowe przepisy dotyczące etykiet – obowiązek podawania wartości odżywczej na opak

  Nowe przepisy dotyczące etykiet – obowiązek podawania wartości odżywczej na opak

  Od 13 grudnia 2016 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące konieczności podawania informacji na temat wartości odżywczej na etykietach produktowych. Dla konsumentów jest to z pewnością bardzo dobra informacja - pozwoli im ona na dokonywanie bardziej świadomych wyborów zakupowych.

  więcej
 • Uważaj jakie wiadomości otwierasz! Zmasowane ataki hakerów na skrzynki pocztowe.

  Uważaj jakie wiadomości otwierasz! Zmasowane ataki hakerów na skrzynki pocztowe.

  Ostatnie ataki na Gmaila udowodniły, że skoro nawet najlepsi znawcy sztuczek hakerskich dali się zwieść, to zwykły internauta jest po prostu bez szans wobec phishingu.

  więcej
 • SMS wspiera Polski Czerwony Krzyż

  Polski Czerwony Krzyż to instytucja niezwykle ceniona i znana praktycznie wszystkim Polakom jako organizacja działająca na rzecz zbiórki krwi dla osób potrzebujących. PCK jest wspierany przez wielu rodaków, ale także przez Platformę SerwerSMS.pl, która udostępnia organizacji narzędzie do masowej wysyłki wiadomości SMS, MMS, VMS.

 • Zmiana czasu na letni nie może zmniejszyć pensji

  W nadchodzącą niedzielę przestawiamy zegary z czasu zimowego na czas letni. W konsekwencji nie tylko krócej śpimy, ale i krócej pracujemy. Zmiana czasu nie może być jednak argumentem przemawiającym za obniżeniem wynagrodzenia pracownikowi, któremu w ten dzień wypadnie „nocka".

 • Ranking najgorszych czcionek do CV

  Jak zepsuć nawet najlepsze CV? Użyć przestarzałej, niewyraźnej lub dziecinnej czcionki. Oto antyranking przygotowany przez serwis z ofertami pracy MonsterPolska.pl.

 • Nieuczciwi sprzedawcy energii znowu w akcji

  Nowa, znacznie korzystniejsza umowa na sprzedaż energii? Znowu pojawiają się handlowcy podszywający się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna. Informujemy, jak postępować w takich przypadkach.

 • Światowy Dzień Konsumenta – najważniejsze prawa e-konsumenta

  Zakupy on-line z roku na rok są stają się coraz bardziej popularne. W badaniu „E-commerce w Polsce 2016”, prawie połowa wszystkich przebadanych internautów (48%) zadeklarowała dokonanie jakichkolwiek zakupów przez Internet w przeszłości . Co więcej, ten sposób nabywania dóbr i usług już dawno przestał być domeną jedynie ludzi młodych. Dzisiaj zakupy w sieci robią osoby niemal ze wszystkich grup wiekowych i o bardzo różnym statusie społecznym. Światowy Dzień Konsumenta to dobry moment, aby przypomnieć, jakie dodatkowe prawa przysługują tym, korzystającym ze sklepów internetowych. W jednym miejscu zebrali je eksperci Grupy Okazje.info.

 • Składanie rocznych PIT-ów zostanie maksymalnie uproszczone

  Już od 15 marca br. składanie rocznych PIT-ów zostanie maksymalnie uproszczone.

 • Wszystko, co musisz wiedzieć o umowie darowizny

  Darowizna ma na celu nieodpłatne przysporzenie obdarowanemu korzyści kosztem majątku darczyńcy. Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji podpisywanie umowy nie jest konieczne, zwłaszcza jeśli przekazujemy coś osobie z rodziny lub przyjacielowi. Umowa darowizny jest jednak bardzo ważnym dokumentem. Wyjaśniamy dlaczego.

1|2|3|4|5|6|7

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter