a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 23 maja 2017
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Rozmaitości

19 pytań do rekrutera, czyli o co zapytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej

19 pytań do rekrutera, czyli o co zapytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Jest takie powiedzenie "nie narzekaj na szefa swego, możesz mieć gorszego". Zapewne, zna je wiele osób, które pospiesznie zmieniły pracę. Aby nie żałować przejścia do innej firmy, podczas rozmowy kwalifikacyjnej, należy zadać rekruterowi co najmniej 19 pytań.

więcej
 • UNICEF: 200 000 dzieci we wschodniej Ukrainie wymaga wsparcia psychologicznego

  UNICEF: 200 000 dzieci we wschodniej Ukrainie wymaga wsparcia psychologicznego

  Ponad 200 000 dzieci żyjących w dwóch regionach najbardziej poszkodowanych na skutek konfliktu we wschodniej Ukrainie wymaga natychmiastowego wsparcia psychologicznego. To co czwarte dziecko mieszkające na tych obszarach.

  więcej
 • Pomóżmy pszczołom znaleźć pożywienie!

  Pomóżmy pszczołom znaleźć pożywienie!

  Dwadzieścia tysięcy Miejsc Przyjaznych Pszczołom - taki cel postawili sobie organizatorzy programu „Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Właśnie rozpoczęła się 7. edycja tej akcji.

  więcej
 • Jak przeżyć Wielkanoc bez wyrzeczeń i wyrzutów sumienia?

  Jak przeżyć Wielkanoc bez wyrzeczeń i wyrzutów sumienia?

  Święta wielkanocne tuż tuż, a wraz z ich nadejściem szykuje się moc pysznego jedzenia i wielogodzinnego biesiadowania przy rodzinnym stole, które mogą zniweczyć trudy związane z odchudzaniem i zdrowym odżywianiem, na które udało nam się w końcu przestawić. Jak pozostać w dobrej formie, nie cierpiąc przy stole katuszy, a jednocześnie nie zadręczając się wyrzutami sumienia?

  więcej
 • Mniej papierologii i ułatwienia dla pacjentów. Cyfryzacja polskiej medycyny przyspiesza

  Mniej papierologii i ułatwienia dla pacjentów. Cyfryzacja polskiej medycyny przyspiesza

  Cyfrowa transformacja służby zdrowia w kolejnych latach przyspieszy - zapowiada Izba Gospodarki Elektronicznej. Pierwszym krokiem ma być ograniczenie liczby dokumentów, a kolejnym - usprawnienie kontaktu pacjentów z placówkami medycznymi. Wyzwaniem jest przygotowanie takich rozwiązań, które będą przyjazne dla obu stron oraz zapewnią bezpieczeństwo wrażliwych danych. Rekomendacjami ma zająć się grupa robocza ds. e-medycyny powołana w marcu przez e-Izbę.

  więcej
 • Źle napisane CV przekreśla szanse na pracę. Musi być dopasowane do konkretnej firmy

  Nieumiejętnie napisane CV obniża szanse na otrzymanie pracy. Życiorys powinien być czytelny, zawarte w nim informacje prawdziwe, żeby dokument nie trafił do kosza, tylko w gąszczu innych został zauważony przez potencjalnego pracodawcę. CV powinno być też dopasowane do konkretnej firmy, w której kandydat stara się o pracę. Wiedza na temat danej organizacji jest również kluczowa podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

 • Jakub Błaszczykowski i Cartoon Network zachęcają: „Bądź kumplem, nie dokuczaj”

  Startuje trzecia edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej „Bądź kumplem, nie dokuczaj" organizowanej przez Cartoon Network. W tym roku twarzą akcji został piłkarz reprezentacji Polski - Jakub Błaszczykowski, który zachęca dzieci do gry fair play i propaguje koleżeńskie zachowania. Kampania pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka, w partnerstwie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, ma pomóc najmłodszym, rodzicom i nauczycielom radzić sobie z problemem dokuczania.

 • Jak Polacy wydają pieniądze i jak planują budżet?

  Czy Polacy planują swoje wydatki? Na jak długi okres ustalamy nasz budżet? Kobiety w większym stopniu analizują wydawane sumy, a większość Polaków nie ma wyuczonej praktyki planowania budżetu z wyprzedzeniem - między innymi takie wnioski płyną z najnowszego raportu „Sytuacja materialna Polaków"[1], zrealizowanego na zlecenie Lindorff SA.

 • #RozwódToNieWojna

  3 kwietnia Centrum Porozumień Prawnych (CPP) z siedzibą w Gdyni rozpoczęło ogólnopolską kampanię „ROZWÓD TO NIE WOJNA". Jest to pierwsza tego typu kampania związana z problematyką rozwodową, przedstawiająca fachową ekspertyzę tego coraz bardziej powszechnego w Polsce zjawiska społecznego

 • Jak skorzystać z ulgi w IKZE rozliczając PIT?

  Jeśli w zeszłym roku oszczędzaliśmy na emeryturę w ramach IKZE, możemy odliczyć kwoty wpłacone na ten cel w rocznym zeznaniu podatkowym. W rozliczeniu za 2016 rok możemy dostać aż 1557 zł zwrotu podatku. Jak właściwie wypełnić PIT?

 • PIERWSZE KROKI W KARIERZE, CZYLI O CZYM TRZEBA PAMIĘTAĆ

  Wraz z rozwojem kariery zawodowej i zbieraniem nowych, wartościowych doświadczeń, każdy profesjonalista patrzy na swoje początki z rozrzewnieniem, zawstydzeniem ale także życiową mądrością. Często decyzje i działania, które z perspektywy młodego człowieka wydawały się słuszne, w oczach doświadczonego specjalisty wydają się błędem. Jednak początki kariery to ciągła nauka, a wszystkie doświadczenia - dobre czy złe - przyczyniły się do dalszego rozwoju i w ostateczności ukształtowały nasz charakter. Ekspert Hays radzi, jakie rady powinni wziąć do serca młodzi ludzie rozpoczynający karierę.

 • Rośnie liczba zaginięć seniorów

  Jeśli osoba starsza cierpi na zaburzenia pamięci, to może się zdarzyć, że nie potrafi znaleźć drogi powrotnej do domu, nawet jeśli porusza się w doskonale znanym sobie otoczeniu. Zaburzenia funkcji poznawczych, w tym kłopoty z pamięcią, orientacją w czasie i przestrzeni, a także koncentracją, mogą być wynikiem doznanych urazów lub chorób, takich jak wylew, zawał, padaczka, depresja, schizofrenia, a także demencja, w tym choroba Alzheimera.

1|2|3|4|5|6|7

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter