a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 23 sierpnia 2017
Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Rozmaitości

Martyna Wojciechowska, Mela Koteluk i Anna Guzik łączą siły dla Świetlikowa

Martyna Wojciechowska, Mela Koteluk i Anna Guzik łączą siły dla Świetlikowa

Aż 14 gwiazd i zespołów muzycznych wzięło udział w akcji mającej na celu zebranie funduszy dla Świetlikowa - Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci oraz Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci w Tychach. W rezultacie powstał wyjątkowy kalendarz, w którym rok rozpoczyna się we wrześniu i trwa 14 miesięcy.

więcej
 • W wakacje łatwiej o kradzież tożsamości

  W wakacje łatwiej o kradzież tożsamości

  Nasz portfel jest cenny dla złodziei nie tylko ze względu na pieniądze. W ostatnich latach bardzo pożądanym przedmiotem jest też dowód osobisty. To dlatego, że nasze dane mogą być wykorzystane w nieuczciwy sposób, np. do wyłudzeń usług finansowych. Kradzież tożsamości to duży problem. Zwłaszcza że najczęściej dowiadujemy się o niej po długim czasie.

  więcej
 • Jaki zawód wybrać na progu dorosłości?

  Jaki zawód wybrać na progu dorosłości?

  Od tej jednej decyzji może zależeć niemal całe dorosłe życie. To nie żart! Wybrany zawód można oczywiście zmienić, ale praktyka pokazuje, że na radykalne zmiany decyduje się niewiele osób. Bardzo ważne jest, aby jeszcze przed przekroczeniem progu dorosłości trafnie określić kierunek dalszej edukacji i w konsekwencji wybór drogi zawodowej.

  więcej
 • Uber planuje dalszy rozwój w Polsce mimo rządowych zapowiedzi regulacji rynku

  Uber planuje dalszy rozwój w Polsce mimo rządowych zapowiedzi regulacji rynku

  Blokowanie aplikacji mobilnych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, licencje dla kierowców, odprowadzanie podatków w Polsce - to tylko niektóre pomysły na wprowadzenie regulacji na rynku przewozów osobowych. Mimo protestów taksówkarzy skierowanych głównie przeciw Uberowi, rząd dopiero pracuje nad wypracowaniem złotego środka, który godziłby nowoczesne technologie i ekonomię współdzielenia z zasadą równego traktowania podmiotów. Tymczasem Uber planuje dalszy rozwój nad Wisłą.

  więcej
 • Zmiana konta nie taka straszna jak ją malują. Poznaj 3 zasady przeniesienia rachunku do nowego banku

  Zmiana konta nie taka straszna jak ją malują. Poznaj 3 zasady przeniesienia rachunku do nowego banku

  Gdy nasz bank postanawia wprowadzić opłaty za prowadzenie rachunku lub wypłaty z bankomatów, często uznajemy, że konto, które otworzyliśmy kilka lat temu, nie spełnia już naszych potrzeb. W takim przypadku możemy przenieść środki do innego banku, który zaproponuje lepsze warunki. Proces ten nie jest skomplikowany, w dodatku „nowa" instytucja pomoże w dopełnieniu niezbędnych formalności. Eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) podpowiadają, o czym należy pamiętać, gdy decydujemy się na zmianę ROR-u.

  więcej
 • Co piąty Polak przyznaje się do pracy „na czarno”

  Co piąty dorosły Polak (21%) przyznaje się do pracy „na czarno", a niemal połowa badanych (44%) jest zdania, że w naszym kraju nie ma sensu pracować uczciwie - tak wynika z badania przeprowadzonego dla serwisu ciekaweliczby.pl na panelu Ariadna.

 • Od 1 października będzie obowiązywać niższy wiek emerytalny. Warto zadbać o ustalenie kapitału początkowego

  Eksperci ZUS przypominają, że warto jak najwcześniej zebrać dokumenty, które potwierdzają staż pracy oraz wysokość zarobków przed 1999 r. i przekazać je do ZUS, aby obliczył kapitał początkowy. Dotyczy to zwłaszcza osób, które chcą zgodnie z nowymi przepisami skorzystać z emerytury od 1 października.

 • 10 rzeczy, które zdyskwalifikują Cię podczas okresu próbnego

  Gdy, po często długim, męczącym i stresującym okresie szukania pracy, otrzymujesz w końcu wymarzoną ofertę. Myślisz, uff mam nową pracę. Nie spoczywaj jednak na laurach. Pamiętaj, by w nowym miejscu pracy zbytnio się nie rozluźnić.

 • Polacy wciąż kredytują podstawowe potrzeby – jak temu zaradzić?

  Blisko co piąty aktywny pożyczkobiorca bierze kredyt, aby zapłacić rachunki. Z dodatkowego finansowania korzystamy także w przypadku codziennych i sezonowych wydatków - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Wonga. Dlaczego Polacy zapożyczają się na podstawowe potrzeby? Co zrobić, aby uporządkować swój budżet? Podpowiadają eksperci platformy edukacyjnej Kapitalni.org.

 • Wstydliwe długi Polaków – badanie PMR Restrukturyzacje SA

  Polacy przyzwyczaili się już się do zaciągania długów, jednak niektóre z nich są bardziej wstydliwe od innych. Zadłużenie alimentacyjne jest powodem do wstydu dla prawie 47 proc. osób, a najchętniej akceptujemy kredyty hipoteczne. Aż 46 proc. Polaków nie ma problemu, aby rozmawiać o tym ze znajomymi.

 • Jak założyć własną firmę krok po kroku?

  Według Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej, w 2016 roku w Polsce działalność rozpoczęło ponad 340 tys. firm. Z kolei tylko w pierwszym kwartale tego roku zarejestrowano blisko 87 tys. nowych podmiotów gospodarczych[1]. Przybywa tych najmniejszych, jednoosobowych przedsiębiorstw lub zatrudniających kilku pracowników[2]. Prowadzenie własnego biznesu może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą być swoim własnym szefem. Eksperci Tax Care podpowiadają, jakie formalności należy spełnić, aby w kilku prostych krokach stać się przedsiębiorcą.

 • Sprawdź czy u byłego pracodawcy nie zostały Twoje oszczędności emerytalne

  Przy zmianie pracy Polacy niejednokrotnie zapominają o swoich oszczędnościach zgromadzonych w pracowniczych programach emerytalnych. Co się dzieje
  z pieniędzmi pozostawionymi w programie, który prowadzi były pracodawca? Jak je odzyskać?

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 13

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter