a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 19 lutego 2018
Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Rozmaitości

Składanie rocznych PIT-ów zostanie maksymalnie uproszczone

Składanie rocznych PIT-ów zostanie maksymalnie uproszczone

Już od 15 marca br. składanie rocznych PIT-ów zostanie maksymalnie uproszczone.

więcej
 • Wszystko, co musisz wiedzieć o umowie darowizny

  Wszystko, co musisz wiedzieć o umowie darowizny

  Darowizna ma na celu nieodpłatne przysporzenie obdarowanemu korzyści kosztem majątku darczyńcy. Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji podpisywanie umowy nie jest konieczne, zwłaszcza jeśli przekazujemy coś osobie z rodziny lub przyjacielowi. Umowa darowizny jest jednak bardzo ważnym dokumentem. Wyjaśniamy dlaczego.

  więcej
 • Jak zostać influencerem w sześciu prostych krokach

  Jak zostać influencerem w sześciu prostych krokach

  Publikacja sponsorowanych wpisów, otrzymywanie darmowych produktów (tzw. dary losu), czy dostęp do zamkniętych wydarzeń - to tylko kilka z wielu korzyści bycia influencerem. W ostatnich latach coraz więcej influencerów decyduje się nawet porzucić stałą pracę i rozwijać swoją markę osobistą, ale jak to zrobić? W tym artykule zdradzimy 6 sprawdzonych sposobów, które mogą w tym pomóc!

  więcej
 • Dzień Kobiet last minute

  Dzień Kobiet last minute

  Dla jednych relikt dawnego ustroju, dla innych świetna okazja to odrobiny życzliwości, czy wzmocnienia więzi. Cokolwiek by nie mówić, Dzień Kobiet to jedna z przyjemniejszych polskich tradycji. Co ciekawe, coraz częściej także i kobiety obdarowują się nawzajem upominkami czy kwiatami. Przyjaciółki, partnerki, żony, mamy czy córki – każda po cichu czeka na miły gest tego dnia. Nie masz czasu by biegać po sklepach? A może ważna dla Ciebie kobieta mieszka w innym mieście, a nawet kraju? Szukasz nietypowego upominku? Mamy odpowiedź na wszystkie te pytania!

  więcej
 • Bezpieczne finanse seniora

  Bezpieczne finanse seniora

  Mimo licznych akcji informacyjnych i apeli policji, wciąż dochodzi do oszustw finansowych, których ofiarami padają osoby starsze. Przez metodę „na wnuczka” czy „na policjanta”, niektórzy seniorzy tracą oszczędności swojego życia. Expander radzi, jak uchronić się przed zakusami oszustów.

  więcej
 • Jak skutecznie rozreklamować swoją działalność?

  Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu i nawet najlepszy produkt, może pozostać niezauważony w morzu towarów dostępnych na rynku, jeśli nie zostanie odpowiednio zaprezentowany potencjalnym nabywcom. Mimo że powszechnie wiadomo, że odpowiednie działania reklamowe mogą przynieść sukces firmie, reklama to spory wydatek dla wielu przedsiębiorców.

 • Gwiazdy: nie warto niszczyć legendy, jaką jest Lech Wałęsa

  Zdaniem Alicji Resich-Modlińskiej badania IPN w sprawie współpracy Lecha Wałęsy z SB są niepotrzebne i niedobre dla Polski. Mariola Bojarska-Ferenc określa je mianem niszczenia człowieka, który dał Polakom wolność. Także Katarzyna Kolenda-Zaleska podkreśla, że były prezydent na zawsze pozostanie polskim bohaterem.

 • Szybkie pożyczki – co należy o nich wiedzieć?

  Szybkie pożyczki, zwane inaczej chwilówkami stały się bardzo popularne w ostatnim czasie wśród Polaków. Popyt na nie nasila się zwłaszcza w okresie przedświątecznym, kiedy wydatków jest zdecydowanie więcej. Dzięki szybkim pożyczkom pieniądze można zdobyć w krótkim czasie i bez zbędnych formalności. Jest to dobra alternatywa dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na kredyt gotówkowy z powodu braku zdolności kredytowej lub po prostu potrzebują szybko gotówki.

 • Taśma pakowa – która najlepsza?

  Z taśmy pakowej od czasu do czasu korzysta każdy z nas. W odróżnieniu od osób pracujących w firmach wysyłkowych, których zadaniem każdego dnia jest pakowanie mnóstwa przesyłek, ich wybór sprawia nam dużo większe problemy.

 • Jedzenie poza domem wciąż nie jest domeną Polaków. Na usługi gastronomiczne Polacy przeznaczają mniej niż mieszkańcy większości krajów UE

  Wydatki na żywienie poza domem w ubiegłym roku zwiększyły się co prawda o prawie 5 proc., osiągając blisko 25 mld zł, ale nadal są kilka razy mniejsze niż w pozostałych krajach UE. Analitycy prognozują więc lata dynamicznego wzrostu rynku, w którym duży udział w tym mieć będą Quick Service Restaurants (popularne fast foody).

 • Materac powinien być dopasowany do wagi ciała i przyzwyczajeń użytkownika

  W czasie snu materac przede wszystkim musi zapewniać odpowiednie wsparcie dla poszczególnych części ciała użytkownika i właściwą cyrkulację powietrza. Utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa jest bowiem jednym z warunków pozwalających się zregenerować podczas snu. Bardzo ważna jest także jakość materiałów użytych do produkcji. Bawełna, wełna, jedwab czy kaszmir zastosowane jako wypełnienie materaca zapewniają prawidłową absorpcję wilgoci i sprawiają, że skóra dobrze oddycha.

 • Dla komfortu i higieny snu kluczowe znaczenie ma wysokość łóżka, jego konstrukcja i rodzaj materiałów użytych do produkcji

  Przy zakupie łóżka trzeba zwracać uwagę nie tylko na jego wygląd, lecz także na ergonomię i funkcjonalność. To konieczne do tego, aby wypocząć i obudzić się zrelaksowanym. Zdaniem ekspertów na zwiększenie komfortu snu wpływa przede wszystkim odpowiednia wysokość i szerokość łóżka. Powinno ono także być przynajmniej 10–15 cm dłuższe od osoby w nim śpiącej.

1 ...11|12|13|14|15|16|17|18|19|20

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter