a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 16 grudnia 2017
Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Podróże

Już w te wakacje dojedziemy szybciej na Mazury

Już w te wakacje dojedziemy szybciej na Mazury

Planując letni wypoczynek, pod uwagę musimy wziąć również czas, jaki potrzebny jest nam, by dotrzeć na miejsce. Dla osób zamierzających odwiedzić w tym roku Mazury i podróżujących własnym autem mamy dobrą wiadomość. Drogowcy planują jeszcze przed wakacjami udostępnić kilka odcinków ważnych tras. Część z nich prowadzi właśnie w ten rejon Polski.

więcej
 • Jak często Polacy jeżdżą na wakacje?

  Jak często Polacy jeżdżą na wakacje?

  53% Polaków jest w stanie wyjechać na wakacje przynajmniej raz w roku i najczęściej wypoczywa w towarzystwie partnera oraz dzieci. Co ciekawe, dla ponad połowy Polaków coroczne wakacje to oznaka luksusu. Jakie jeszcze tendencje wakacyjne ukazuje raport „Sytuacja materialna Polaków"[1], zrealizowany na zlecenie Lindorff SA?

  więcej
 • Ponad 400 wypadków w rok. Autokary warto sprawdzić

  Ponad 400 wypadków w rok. Autokary warto sprawdzić

  Pisk opon, mocne hamowanie.... Tak zakończyła się droga ponad 400 autokarów. Aż tyle wypadków w 2016 roku wynikało z winy kierowcy. Od 14 lat Główny Inspektor Transportu Drogowego prowadzi akcję „Bezpieczny Autokar". W czasie akcji w ferie zimowe inspektorzy nałożyli 104 mandaty i zatrzymali 35 dowodów rejestracyjnych spośród 795 skontrolowanych pojazdów.

  więcej
 • Podróże solo – nowy wymiar podróżowania

  Podróże solo – nowy wymiar podróżowania

  Na wakacje zwykle jeździmy z bliskimi, przyjaciółmi lub znajomymi. A co, jeśli zrezygnujemy z ich towarzystwa i wyjedziemy na urlop samotnie? Wyjazd solo to przygoda, która może przynieść niecodzienne doświadczenia. Gdzie najlepiej jechać samotnie i o czym pamiętać podczas, tego typu wakacji - podpowiada Tripsta.

  więcej
 • Katastrofy lotnicze a wypadki drogowe – czy słusznie boimy się latać?

  Katastrofy lotnicze a wypadki drogowe – czy słusznie boimy się latać?

  Strach przed lataniem należy do najpowszechniejszych lęków, z jakimi styka się współczesny człowiek. Mimo dużego zainteresowania podróżami samolotowymi, wiele osób wciąż deklaruje paniczną wręcz obawę przed tego typu formą transportu i nie wyobraża sobie sytuacji, w której musieliby postawić stopę na pokładzie samolotu. Czy jest się właściwie czego bać?

  więcej
 • Wakacje z dzieckiem – jak się przygotować?

  Szykujesz się na urlop z dzieckiem? A może planujesz pierwsze rodzinne wakacje nad morzem? Wyjazd na wspólne wakacje z dzieckiem powinien być starannie przygotowany
  i przemyślany. Podczas gorączkowych przygotowań warto wziąć pod uwagę kilka bardzo praktycznych wskazówek, które pomogą w zaplanowaniu rodzinnych wakacji. Oto kilka
  z nich jak zostać super rodzicem i być gotowym do wyprawy na piątkę!

 • Dziś zacznij przygotowania do zagranicznego wyjazdu wakacyjnego

  Zbliżają się wakacje. Jeśli ktoś zamierza je spędzić za granicą, powinien się wcześniej do tego odpowiednio przygotować. Warto np. sprawdzić, czy przypadkiem nie kończy się ważność naszego paszportu, gdyż nowego nie uda nam się wyrobić z dnia nadzień. Expander podpowiada także, że teraz jest odpowiedni moment, by wnioskować o kartę kredytową lub walutową, jeśli zamierzamy z nich korzystać na wczasach.

 • 7 rzeczy, których możesz nie wiedzieć o Tajlandii

 • Gwiazdy aktywnie spędzają czas na Mazurach

  Osoby dobrze znane z telewizji, ekranów kinowych, występów scenicznych, aren sportowych, zazwyczaj dysponują budżetem pozwalającym im wypoczywać niemal w dowolnym miejscu na ziemi. Często po okresie wytężonej pracy decydują się one na ofertę zagranicznych obiektów wczasowych. Wyjazd poza granicę kraju stanowi dodatkowo jeden ze sposobów ochrony przed fanami, których ciekawość nie pozwala oddać się pełnemu relaksowi. Jest jednak taki region w Polsce, w którym stosunkowo łatwo można natrafić na wypoczywającą gwiazdę - to Mazury.

 • Kilka kroków do odszkodowania za odwołany lot

  Okres wakacyjny w branży lotniczej jest jednym z najgorętszych. W tym czasie szczególnie warto poznać swoje prawa, jeżeli nasz lot zostanie odwołany lub będzie miał duże opóźnienie. Pomoże to oszczędzić wielu niepotrzebnych nerwów.

 • Szczepienia nie tylko przed wyjazdem w tropiki

  Mogłoby się wydawać, że o szczepieniach powinni pomyśleć przede wszystkim podróżnicy wybierający się na dalekie wyprawy. Tymczasem lekarze zwracają uwagę, że tego rodzaju ochrona jest potrzebna nie tylko wtedy, gdy ruszamy w tropiki, ale i wówczas, gdy wakacje spędzamy znacznie bliżej, a nawet w kraju. Przy planowaniu urlopu warto więc sprawdzić, o jakie szczepienia należy zadbać w rejonie, w który się wybieramy.

 • Polak na wakacjach – jak uniknąć kłopotów?

  Odpoczynek na żaglach, spływ kajakowy, wypad na rower lub krótki urlop w kraju lub za granicą - możliwości jest wiele. Niestety podczas wakacyjnych szaleństw wszystko może się wydarzyć, dlatego warto kupić polisę nawet na krótki wyjazd. Jak wybrać ubezpieczenie NNW i dlaczego OC w życiu prywatnym może uratować naszą kieszeń?

1 ...4|5|6|7|8|9|10|11|12|13... 20

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter