a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 22 sierpnia 2017
Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Podróże

Tęczowe wody – gdzie zobaczysz najpiękniejsze jeziora na świecie

Tęczowe wody – gdzie zobaczysz najpiękniejsze jeziora na świecie

Wulkaniczne, polodowcowe, solne, a nawet wypełnione wrzącą siarką - te jeziora to prawdziwe cuda natury. Diners Club Polska, wydawca kart dla podróżników, przedstawia tęczowe zbiorniki wodne, które nie tylko zachwycą oko, ale dostarczą też niezwykłych wrażeń.

więcej
 • Urlop spod znaku Czerwonego Koguta

  Urlop spod znaku Czerwonego Koguta

  Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście swojego letniego urlopu z całą rodziną to czerwiec jest najlepszym do tego momentem. Miesiąc do rozpoczęcia wakacji szkolnych, a wy nadal nie wiecie co wybrać: nadmorskie plaże czy góry, aktywny wypoczynek czy sielski spokój, luksusowe kwatery czy zwykły pokój, spa czy turystyczny szlak. Spokojnie, to wszystko możecie znaleźć w jednym miejscu: w Południowym Tyrolu, wybierając jedną z ofert farm agroturystycznych spod znaku Roter Hahn (pol. Czerwony Kogut).

  więcej
 • Wakacje za ćwierć miliona

  Wakacje za ćwierć miliona

  Zbliża się letni sezon urlopowy. Wybierając wakacje, często polujemy na okazję i kupujemy wycieczki last minute. Większość klientów, którzy podróżują, czy to z biurem podróży, czy na własną rękę, stara się ograniczyć koszty wyjazdu i nie wykupuje dodatkowego ubezpieczenia podróżnego. Może okazać się, że to błąd, przez który wakacje te mogą stać się najdroższymi w życiu.

  więcej
 • Bezpieczny wyjazd na wakacje

  Bezpieczny wyjazd na wakacje

  Podczas przygotowań do wakacyjnych wycieczek autokarowych dla dzieci i młodzieży, jednym z najczęściej popełnianych przez organizatora błędów jest zbyt późne przekazywanie harmonogramu wyjazdu dla kierowcy. Brak właściwego rozplanowania godzin wypoczynku kierowcy oraz tras przejazdu może skutkować mandatem, a w szczególnych sytuacjach nawet być przyczyną wypadku.
  W samym 2016 roku w Polsce miało miejsce 419 wypadków autokarowych z winy prowadzącego[1].

  więcej
 • Już w te wakacje dojedziemy szybciej na Mazury

  Już w te wakacje dojedziemy szybciej na Mazury

  Planując letni wypoczynek, pod uwagę musimy wziąć również czas, jaki potrzebny jest nam, by dotrzeć na miejsce. Dla osób zamierzających odwiedzić w tym roku Mazury i podróżujących własnym autem mamy dobrą wiadomość. Drogowcy planują jeszcze przed wakacjami udostępnić kilka odcinków ważnych tras. Część z nich prowadzi właśnie w ten rejon Polski.

  więcej
 • Jak często Polacy jeżdżą na wakacje?

  53% Polaków jest w stanie wyjechać na wakacje przynajmniej raz w roku i najczęściej wypoczywa w towarzystwie partnera oraz dzieci. Co ciekawe, dla ponad połowy Polaków coroczne wakacje to oznaka luksusu. Jakie jeszcze tendencje wakacyjne ukazuje raport „Sytuacja materialna Polaków"[1], zrealizowany na zlecenie Lindorff SA?

 • Ponad 400 wypadków w rok. Autokary warto sprawdzić

  Pisk opon, mocne hamowanie.... Tak zakończyła się droga ponad 400 autokarów. Aż tyle wypadków w 2016 roku wynikało z winy kierowcy. Od 14 lat Główny Inspektor Transportu Drogowego prowadzi akcję „Bezpieczny Autokar". W czasie akcji w ferie zimowe inspektorzy nałożyli 104 mandaty i zatrzymali 35 dowodów rejestracyjnych spośród 795 skontrolowanych pojazdów.

 • Podróże solo – nowy wymiar podróżowania

  Na wakacje zwykle jeździmy z bliskimi, przyjaciółmi lub znajomymi. A co, jeśli zrezygnujemy z ich towarzystwa i wyjedziemy na urlop samotnie? Wyjazd solo to przygoda, która może przynieść niecodzienne doświadczenia. Gdzie najlepiej jechać samotnie i o czym pamiętać podczas, tego typu wakacji - podpowiada Tripsta.

 • Katastrofy lotnicze a wypadki drogowe – czy słusznie boimy się latać?

  Strach przed lataniem należy do najpowszechniejszych lęków, z jakimi styka się współczesny człowiek. Mimo dużego zainteresowania podróżami samolotowymi, wiele osób wciąż deklaruje paniczną wręcz obawę przed tego typu formą transportu i nie wyobraża sobie sytuacji, w której musieliby postawić stopę na pokładzie samolotu. Czy jest się właściwie czego bać?

 • Wakacje z dzieckiem – jak się przygotować?

  Szykujesz się na urlop z dzieckiem? A może planujesz pierwsze rodzinne wakacje nad morzem? Wyjazd na wspólne wakacje z dzieckiem powinien być starannie przygotowany
  i przemyślany. Podczas gorączkowych przygotowań warto wziąć pod uwagę kilka bardzo praktycznych wskazówek, które pomogą w zaplanowaniu rodzinnych wakacji. Oto kilka
  z nich jak zostać super rodzicem i być gotowym do wyprawy na piątkę!

 • Dziś zacznij przygotowania do zagranicznego wyjazdu wakacyjnego

  Zbliżają się wakacje. Jeśli ktoś zamierza je spędzić za granicą, powinien się wcześniej do tego odpowiednio przygotować. Warto np. sprawdzić, czy przypadkiem nie kończy się ważność naszego paszportu, gdyż nowego nie uda nam się wyrobić z dnia nadzień. Expander podpowiada także, że teraz jest odpowiedni moment, by wnioskować o kartę kredytową lub walutową, jeśli zamierzamy z nich korzystać na wczasach.

 • 7 rzeczy, których możesz nie wiedzieć o Tajlandii

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 18

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter