a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 18 września 2018
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Podróże

6 zasad tanich wakacji. Jak płacić na zagranicznych wycieczkach?

6 zasad tanich wakacji. Jak płacić na zagranicznych wycieczkach?

To w jaki sposób płacimy ma wpływ na nasze wakacyjne wydatki. Przykład? Żeby nie narazić się na niekorzystne kursy przewalutowania, zwykle warto płacić w lokalnej walucie. Oferowane w bankomatach i terminalach kursy przewalutowań są zazwyczaj gorsze od tych które uzyskamy wybierając opcje „płać w walucie lokalnej". O czym jeszcze warto pamiętać, żeby nie przepłacać na wakacjach?

więcej
 • Dziecko w podróży – 5 sposobów na przetrwanie długiej jazdy samochodem

  Dziecko w podróży – 5 sposobów na przetrwanie długiej jazdy samochodem

  Wielokilometrowe podróże samochodowe z dziećmi na pokładzie to test wytrzymałości dla najmłodszych oraz egzamin z cierpliwości dla rodziców. Co zabrać ze sobą, jeśli przed nami kilka godzin drogi, a w grę nie wchodzi wyprawa nocą, pozwalająca na spokojny sen?

  więcej
 • Jak wybrać miejsce na urlop?

  Jak wybrać miejsce na urlop?

  Co zrobić, by mieć udany urlop? Jedni wolą błogo leniuchować, inni pragną zaszaleć z deską surfingową, jeszcze inni nie wyobrażają sobie spędzenia urlopu z dala od wąskich uliczek zabytkowych miast. Ważne, aby wyjazd zaplanować w taki sposób, aby urlop spełnił nasze rozmaite oczekiwania.

  więcej
 • 5 zasad bezpiecznego podróżowania z dziećmi

  5 zasad bezpiecznego podróżowania z dziećmi

  Coraz więcej polskich rodzin decyduje się na spędzenie wakacji w kraju, wybierając samochód jako środek transportu. Niestety większość rodziców nie wie, że foteliki samochodowe, w których przewożą swoje dzieci, mogą być niewłaściwie dobrane. - Niemal 64% rodziców nawet nie sprawdziło, czy fotelik samochodowy jest właściwie dopasowany do ich dziecka - wynika z badań zrealizowanych na nasze zlecenie. Kampania „Superfotelik - chroni na bank" ma szansę to zmienić - mówi Bartłomiej Babicz z Nest Banku.

  więcej
 • Wizy turystyczne dla Polaków – w jakich krajach ich potrzebujemy?

  Wizy turystyczne dla Polaków – w jakich krajach ich potrzebujemy?

  W okresie urlopowym często decydujemy się na atrakcyjne okazje cenowe lotów czy wakacje last minute. W planowaniu odpoczynku często zapominamy, że do niektórych krajów koniecznością jest uprzednie wyrobienie wizy. HomeToGo.pl przygotowało zestawienie wybranych państw, które wymagają wiz turystycznych dla Polaków, z podziałem na: wydające wizy jedynie w ambasadzie, w miejscach granicznych i na lotniskach lub oferujące e-wizy.

  więcej
 • Diners Club Polska: W tym roku na wakacje wyjedzie tylko 54 proc. Polaków

  Tego lata prawie 45 proc. Polaków urlop spędzi w miejscu zamieszkania, a 36 proc. podróżować będzie po kraju. Wśród wyjeżdżających za granicę, 14 proc. wypoczywać będzie w kurortach europejskich, a 4 proc. wybiera się w dalekie, egzotyczne wyprawy poza Europę. Dla porównania, w zeszłym sezonie, wczasy poza domem planowało 60 proc. badanych. Również więcej osób (22 proc.) wypoczywało za granicą. Zdecydowanie bardziej popularne były także destynacje w obrębie krajów UE - urlop planowało tam dwa razy więcej badanych.

 • Warszawa na lato. 5 sposobów na wakacje w mieście

  Lato w mieście? Już od dawna przestało kojarzyć się z nudą, za to Warszawa staje się rajem dla tych, którzy szukają wrażeń po 8-godzinnych zmaganiach z obcisłą garsonką w biurze. Wystarczy korzystać z ułatwień, które pozwolą wyłuskać cenne minuty - rower miejski zamiast korków samochodowych, zakupy spożywcze online zamiast wypraw do hipermarketów czy kupowanie ubrań przez smartfona zamiast w galeriach handlowych to tylko kilka sprytnych rozwiązań, które pozwolą cieszyć się latem. Na co szykować się podczas tegorocznych wakacji w stolicy?

 • Aktywne lato w górach

  W ostatnich latach zwiększyła się liczba osób wyjeżdżających latem w góry. I nie ma się co dziwić, bo w górach latem można spędzić równie udany urlop co zimą. Dobrze pojechać do miejsca, gdzie będziemy mieć możliwość skorzystania z większej liczby atrakcji i wyzwań niż tylko trasy wędrowne. Może warto więc pojechać trochę dalej? Co powiecie na sam czubek Włoch, czyli Dolomity, a konkretnie Południowy Tyrol / Südtirol? Znajdziecie tam szlaki rowerowe oraz trekkingowe, via ferraty, jeziora, włoskie miasteczka, lokalne zabiegi spa i cudowną kuchnię - dla każdego coś miłego!

 • Poradnik podróżnika.Co zrobić gdy lot jest opóźniony lub odwołany?

  Wakacje w pełni, wiele osób wybierając się na urlop, podróżuje samolotem. Po przyjeździe na lotnisko może się jednak okazać, że nasz lot jest mocno opóźniony, a w najgorszej sytuacji odwołany. Co zrobić w takim przypadku, jakie prawa nam przysługują?

 • Prawie 4 mln Polaków spędzi w tym roku urlop za granicą. Większość organizuje wakacje samodzielnie

  Trzy czwarte Polaków planuje spędzić tegoroczny urlop w kraju, a prawie 4 mln wybierze się za granicę. Najpopularniejsze są europejskie kierunki, uważane za bezpieczne i wolne od zagrożenia terrorystycznego. Polakom wyjeżdżającym za granicę, niezależnie od kierunku, eksperci i MSZ przypominają o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przed wyjazdem trzeba się odpowiednio przygotować do wycieczki oraz wykupić ubezpieczenie turystyczne.

 • Turystyka jachtowa na rzekach staje się popularna. To dobry sposób na zwiedzanie i kontakt z przyrodą

  Rzeki coraz częściej stają się miejscem turystyki jachtowej. Z roku na rok zainteresowanie tego typu rejsami rośnie - Mazury niektórym już się przejadły, dla innych są zbyt zatłoczone, a Wisła i Odra są jeszcze nieodkrytą atrakcja. Rejs po największych polskich rzekach to nie tylko sposób na zwiedzanie mijanych po drodze miast, lecz także na obcowanie z naturą.

 • Rośnie popularność hoteli spa. Co czwarty Polak ma w planach pobyt w takim ośrodku

  Spa oraz ekskluzywne hotele to jeden z najszybciej rosnących segmentów dóbr luksusowych w Polsce. Jak wynika z raportu KPMG, w tym roku wartość tego rynku urośnie do 1,6 mld zł. Coraz większa dbałość o zdrowie sprawia, że już co dziesiąty Polak korzysta z usług spa. Preferencje gości takich obiektów stopniowo się zmieniają - częściej przykładają oni wagę do kompleksowych zabiegów i nowoczesnego sprzętu. Większego znaczenia nabiera też oferta gastronomiczna.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 21

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter