a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 27 czerwca 2017
Imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Podróże

Plaże Hiszpanii znowu najlepsze

Plaże Hiszpanii znowu najlepsze

Hiszpania po raz kolejny liderem pod względem czystości swoich plaż. Fundacja na rzecz Edukacji Ekologicznej corocznie przyznająca Błękitne Flagi najlepszym plażom na świecie, w tym roku w Hiszpanii wyróżniła aż 684, po raz kolejny sytuując kraj na pozycji lidera.

więcej
 • Aktywny weekend w mieście

  Aktywny weekend w mieście

  Wiosną wszyscy mamy więcej energii, spragnieni słońca i ruchu chętnie wyjeżdżamy za miasto lub szukamy okazji do aktywnego spędzania czasu blisko domu. Potrzeba naprawdę niewiele, by przyjemnie spędzić czas.

  więcej
 • Finanse bezpieczne w podróży

  Finanse bezpieczne w podróży

  Nadchodzące miesiące to czas urlopów, także tych spędzanych za granicą. Zaczynamy planować wyjazd i mamy wątpliwości, czy zabrać ze sobą gotówkę, czy kartę płatniczą? Która z metod płatności jest bezpieczniejsza? Na te pytania odpowiadają eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) i radzą, jak najlepiej zadbać o nasze finanse na wakacjach.

  więcej
 • Najbardziej emocjonujące atrakcje w Polsce dla łowców chwil

  Najbardziej emocjonujące atrakcje w Polsce dla łowców chwil

  W Polsce nie da się nudzić, dzięki nietypowym rozrywkom, które zapewniają zabawę na najwyższym poziomie. Każdy turysta rządny przygód może znaleźć coś dla siebie, nie każdy jednak wie, gdzie można spróbować niestandardowych form spędzania czasu. Serwis Prezentmarzeń przygotował mapkę z opisem wyjątkowych atrakcji jakie oferują poszczególne regiony.

  więcej
 • Nowa atrakcja na Mazurach

  Nowa atrakcja na Mazurach

  W tym sezonie turyści wypoczywający na Mazurach będą mogli skorzystać z nowej atrakcji. Na mazurskich jeziorach pojawią się pierwsze pasażerskie katamarany. Chętnych, żeby skorzystać z przejażdżki dwukadłubowcem z pewnością nie zabraknie.

  więcej
 • Czy brać assistance za granicę?

  Samochód to pierwszy wybór dla większości Polaków zastanawiających się, czym latem dostaną się w góry lub nad morze. Przede wszystkim w kraju, ale także w Europie, gdzie własne cztery kółka konkurują z samolotem czy autokarem. Niestety znaczna część aut stojących w polskich garażach, najlepsze lata ma już za sobą - statystyczny wiek pojazdu nad Wisłą to około 15 lat, przy średniej unijnej wynoszącej 9,75. Wprawdzie takie samochody na wakacje nas zawiozą, ale wymagają uwagi i kontrolnego przeglądu - stanu opon, hamulców, poziom oleju i płynu chłodzącego, a także sprawności klimatyzacji.

 • Dolny Śląsk z historią browarnictwa w tle

 • Nieodkryte, piękne wiosną - Karkonosze

  Nie są tak popularne, jak Tatry i Zakopane, ale gdy raz tam pojedziesz, zakochasz się! Sprawdź co warto zwiedzić podczas wiosennego wypadu.

 • Boom w biurach podróży. Rosną wydatki Polaków na różne formy spędzania czasu wolnego

  Polacy kochają długie weekendy. Na wypoczynek na początku maja ze względu na korzystny układ kalendarza zdecydowało się znacznie więcej osób niż przed rokiem. Polacy przywiązują coraz większą wagę do tego, jak i gdzie spędzają czas wolny - ocenia dr Daniel Puciato z Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu. Przemysł, który pozwala nam ten czas zagospodarować, to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki.

 • Bezpieczna majówka na ostatnią chwilę

  Przed nami długi, majowy weekend. Jeśli w tym czasie planujemy krótki urlop, warto się do niego przygotować. Wcześniejsze zadbanie o rezerwację noclegu czy sporządzenie listy najpotrzebniejszych rzeczy, które chcemy ze sobą zabrać, wybawi nas od niepotrzebnego stresu. W tym może pomóc także zabezpieczenie się na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Awaria samochodu, zniszczony sprzęt sportowy czy uraz w trakcie górskiej wycieczki to tylko kilka przykładów wydarzeń, które mogą zepsuć najlepszy odpoczynek. Aviva radzi, jak zaplanować bezpieczną majówkę, by zapewnić sobie i najbliższym spokój, nawet w razie niemiłych niespodzianek.

 • Dlaczego lubimy Wyspy Kanaryjskie?

  Egzotyczna i piękna sceneria, dogodny klimat, niedaleko i w dodatku bez paszportu - Wyspy Kanaryjskie są odpowiednie na urlop w każdym czasie. Którą wyspę wybrać? Do którego hotelu pojechać? - próbują podpowiedzieć eksperci z serwisu HolidayCheck.pl.

 • Majówkowy przewodnik cen noclegów w Europie

  Umiejętnie planując majówkę, z pomocą kilku dni urlopu, można w tym roku odpoczywać aż 9 dni. W tym czasie ceny w kurortach w Europie charakteryzują się dużym rozstrzałem cenowym: od 204 zł w Skopje do 2256 zł na wyspie Mykos. Z myślą o wypoczywających, HomeToGo.pl przygotowało cenowy przewodnik po zbliżającej się majówce.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 14

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter