a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 16 grudnia 2017
Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Podróże

Na wakacje do Włoch we wrześniu

Na wakacje do Włoch we wrześniu

Rodzinne wakacje we wrześniu? To może być całkiem dobry pomysł! Szczególnie, jeśli na cel podróży wybierzemy ciepły kraj, taki jak Włochy. Temperatura nadal pozwala na kąpiele w morzu, ale słońce grzeje troszkę słabiej, dzięki czemu przyjemnie spaceruje się po wąskich uliczkach włoskich miast. Plusem są także niższe ceny.

więcej
 • Jak uprzyjemnić wakacyjną podróż

  Jak uprzyjemnić wakacyjną podróż

  Miesiące letnie to czas, w którym często podróżujemy z rodziną lub przyjaciółmi, czasami spędzając wspólnie kilka, a nawet kilkanaście godzin w samochodzie. Jak uprzyjemnić sobie drogę i ciekawie zając dziecko w podróży - podpowiada Martyna Bednarczyk z firmy Virtualo, dystrybutora elektronicznych książek.

  więcej
 • 7 kroków do wymarzonych, bezpiecznych i tanich wakacji „po sezonie”

  7 kroków do wymarzonych, bezpiecznych i tanich wakacji „po sezonie”

  Polacy coraz częściej decydują się na „wakacje po wakacjach". Dlaczego? Po pierwsze ze względów finansowych - po sezonie pogoda w wielu krajach wciąż zachwyca, a biura podróży, hotele, linie lotnicze, przewoźnicy autokarowi, jak i miejscowe restauracje, czy centra rozrywkowe znacznie obniżają ceny. Przykładowo, za tygodniowy „posezonowy" pobyt na Malcie zapłacimy nawet o 50 proc. mniej, a jadąc do Grecji zaoszczędzimy średnio 20-30 proc. Po drugie - wymagający turysta może liczyć na większą swobodę i spokój w kurortach, zwłaszcza, gdy rozpoczyna się rok szkolny i dzieci nie towarzyszą rodzicom w podróży. Po sezonie łatwiej również dostać urlop. Jak znaleźć wymarzoną ofertę? O czym powinniśmy pamiętać przygotowując się do wyjazdu?

  więcej
 • Gdy zabraknie miejsca w samolocie – co zrobić w przypadku overbookingu?

  Gdy zabraknie miejsca w samolocie – co zrobić w przypadku overbookingu?

  Zakupiony bilet lotniczy wcale nie gwarantuje, że na pewno zostaniemy przyjęci na pokład. Powszechną praktyką linii lotniczych jest sprzedaż większej liczby biletów niż miejsc w samolocie. Może się więc okazać, że po przyjeździe na lotnisko zostaniemy odprawieni, ale z kwitkiem. Europ Assistance radzi co zrobić w takim przypadku i jakie prawa nam przysługują?

  więcej
 • Gdzie spędzasz wakacje – na Mazurach? Jesteś tego pewien?

  Gdzie spędzasz wakacje – na Mazurach? Jesteś tego pewien?

  Turyści udający się w ten jeden z najpiękniejszych regionów Polski zazwyczaj przekonani są, że ich miejscem docelowym są Mazury. Tymczasem gdy w swojej podróży dotrą np. do Olsztyna znajdą się na Warmii. Wyjeżdżając w te strony warto przynajmniej pobieżnie poznać podstawowe różnice między tymi krainami geograficznymi.

  więcej
 • Sierpień to szczyt sezonu urlopowego. Nie zapomnij wyposażyć się w…aplikację!

  Sierpień to szczyt sezonu wakacyjnego, w którym wielu z nas wyrusza w podróż - czy to na urlop, czy to na wyjazd służbowy. Jak się okazuje to właśnie w tym czasie odbywa się wiele podróży zawodowych oraz integracyjnych. A tych jest coraz więcej - aż 93% polskich średnich firm wysyła pracowników na wyjazd służbowy[i]. Jakich aplikacji używać, by uprościć sobie podróż? O to zapytamy Roberta Matyszewskiego - wiceprezesa SoftwerHut, firmy z branży IT, odpowiedzialnego za globalną sprzedaż w grupie kapitałowej TenderHut, który z natury rzeczy część zawodowego życia spędza w podróży.

 • Podróżowanie w ciąży lub z maleńkim dzieckiem – nie daj się zwariować

  Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Niektóre przyszłe i świeżo upieczone mamy rezygnują jednak z jego uroków w obawie przed podróżą w ciąży lub z małym dzieckiem. Jeżeli jesteś jedną z nich sprawdź, jak możesz przygotować się do wyjazdu, żeby zapewnić sobie i maleństwu komfort oraz bezpieczeństwo.

 • Ryzykowne wakacyjne pamiątki – czyli czego lepiej nie przywozić z urlopu

  Podróże to doskonała okazja do przywiezienia wakacyjnych pamiątek. Okazuje się, że przewóz niektórych z nich, zwłaszcza tych będących pod ochroną, może grozić wysokimi karami. Europ Assistance radzi, na co powinniśmy uważać i czego nie przywozić, aby nie zostać zatrzymanym na granicy.

 • A jeśli będzie padać? Co warto spakować do walizek

  Pakowanie walizek zawsze wygląda tak samo - wciąż nam się wydaje, że wielu rzeczy nie wzięliśmy, o kilku na pewno zapomnieliśmy, a na pozostałe nie starczyło miejsca. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego tylko zrobić solidną selekcję i wybrać najpotrzebniejsze akcesoria. Oto przedmioty, które zdecydowanie warto zabrać ze sobą na urlop.

 • Wakacje Polaków – pół roku oszczędzania dla kilku dni odpoczynku

  Sezon urlopowy w pełni. Kto może, udaje się na zasłużony wypoczynek. Sfinansowanie wyjazdu dla wielu jest sporym wyzwaniem. Jak wynika z badania Ipsos dla firmy Wonga, na wakacyjne wojaże wraz z rodziną wydajemy średnio od 1 000 do 3 000 zł. Najczęściej urlop finansujemy z oszczędności - robi tak przeszło co drugi badany. Aby uzbierać potrzebną na rodzinne wczasy kwotę, prawie 30 proc. ankietowanych musi oszczędzać blisko pół roku.

 • Lotniskowe problemy z bagażem

  Zagubienie bagażu może być bardzo stresujące. Zwłaszcza, gdy spakowaliśmy do niego wszystkie ubrania, akcesoria i urządzenia technologiczne. Po przylocie okazuje się, że nasza walizka nie dotarła na miejsce. W większości przypadków bagaż szybko się odnajduje i wraca do właściciela. Co jednak zrobić, gdy taka sytuacja przydarzy się nam? Jakie mamy prawa? Czego możemy oczekiwać od przewoźnika? Czy i na jakie odszkodowanie za opóźniony bagaż lotniczy możemy liczyć?

 • Szlakiem Złotych Owoców – zabieramy Cię w podróż do Ameryki Południowej

  Ojczyzną Złotych Owoców (miechunki peruwiańskiej) jest Ameryka Południowa. To tam spotkać możemy najdorodniejsze owoce o pięknym, złotym kolorze, które królują na kolumbijskich targach i którymi możemy cieszyć się od niedawna również w Polsce. Jak wyglądają ich uprawy? Jakie znaczenie mają dla tamtejszych mieszkańców? Zapraszamy Was do wspólnej, egzotycznej wyprawy z Kasią Bujakiewicz.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 20

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter