a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 18 września 2018
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Podróże

Polacy coraz częściej rezerwują wyjazdy do ciepłych krajów jesienią. Wycieczki w wybranych tygodniach poza sezonem mogą być tańsze nawet o 50 proc.

Polacy coraz częściej rezerwują wyjazdy do ciepłych krajów jesienią. Wycieczki w wybranych tygodniach poza sezonem mogą być tańsze nawet o 50 proc.

W ramach ucieczki od chłodu i deszczu Polacy coraz częściej wybierają jesienią kraje o znacznie cieplejszym klimacie. Dynamicznie rośnie zainteresowanie Tajlandią, wyjazdami na Bali czy do wietnamskiego Hanoi. Wśród europejskich kierunków dominują Cagliari na włoskiej Sardynii i Luqa na Malcie. Egzotyczne wyjazdy nie muszą obciążać kieszeni. Porównanie różnych tygodni w tym samym, jesiennym miesiącu może przynieść duże oszczędności na cenie lotu, nawet o 57 proc. - przekonuje Joanna Szpatowicz z KAYAK.pl.

więcej
 • Urlop bez stresu… Przyszły może taki być!

  Urlop bez stresu… Przyszły może taki być!

  Wakacje to czas potrzebnego odpoczynku od pracy i codziennych obowiązków, który nam się zwyczajnie należy. Chociaż ten okres już praktycznie za nami, warto przemyśleć urlopową strategię na przyszłe lata, by w pełni skorzystać ze słonecznych dni.

  więcej
 • Jakie wakacyjne destynacje wybierali Polacy i gdzie wydali najwięcej pieniędzy?

  Jakie wakacyjne destynacje wybierali Polacy i gdzie wydali najwięcej pieniędzy?

  Największe upały za nami, ciepłe i długie wieczory powoli stają się wspomnieniem. To nieuchronny znak, że wakacje się kończą. Gdzie Polacy spędzali swój urlop? W jakich miejscowościach mogli zaoszczędzić, a gdzie słono przepłacić za nocleg? HomeToGo.pl prezentuje letnie podsumowanie popularnych destynacji oraz cen noclegów w Polsce i za granicą.

  więcej
 • W 2017 poznaj Finlandię – czyli 5 powodów, dla których warto wyruszyć na Północ

  W 2017 poznaj Finlandię – czyli 5 powodów, dla których warto wyruszyć na Północ

  Choć Warszawę od Helsinek dzieli niewiele ponad tysiąc kilometrów, to miejsce przez wielu Polaków jeszcze nieodkryte. A szkoda, bo Finlandia ma nam naprawdę wiele do zaoferowania.

  więcej
 • Strzał w dziesiątkę

  Strzał w dziesiątkę

  Wielokulturowy Paryż, luksusowe Lazurowe Wybrzeże, czy pachnąca Prowansja to jedne z najsłynniejszych wizytówek Francji. Jednak w kraju nad Loarą znajduje się wiele innych ciekawych i historycznych miejsc, które warto odwiedzić. W ramach kampanii edukacyjnej French Touch przedstawiamy dziesięć z nich.

  więcej
 • Podróże w tropiki o podwyższonym ryzyku. Takie choroby jak malaria czy denga mogą się skończyć śmiercią

  Podróże egzotyczne to większe ryzyko zachorowań. Odpowiednia profilaktyka obejmuje nie tylko szczepienia ochronne. Tym bardziej że na malarię - określaną jako największego zabójcę podróżnych - szczepionki nie ma. Ochrona przed komarami staje się kluczowa w podróżach tropikalnych ze względu na coraz częstsze występowanie chorób wirusowych jak denga czy choroba wywoływana przez wirus Zika. Turyści powinni także pamiętać o tym, że w wielu z tych krajów dostęp do opieki zdrowotnej nie jest tak dobry jak w UE.

 • Na wakacje do Włoch we wrześniu

  Rodzinne wakacje we wrześniu? To może być całkiem dobry pomysł! Szczególnie, jeśli na cel podróży wybierzemy ciepły kraj, taki jak Włochy. Temperatura nadal pozwala na kąpiele w morzu, ale słońce grzeje troszkę słabiej, dzięki czemu przyjemnie spaceruje się po wąskich uliczkach włoskich miast. Plusem są także niższe ceny.

 • Jak uprzyjemnić wakacyjną podróż

  Miesiące letnie to czas, w którym często podróżujemy z rodziną lub przyjaciółmi, czasami spędzając wspólnie kilka, a nawet kilkanaście godzin w samochodzie. Jak uprzyjemnić sobie drogę i ciekawie zając dziecko w podróży - podpowiada Martyna Bednarczyk z firmy Virtualo, dystrybutora elektronicznych książek.

 • 7 kroków do wymarzonych, bezpiecznych i tanich wakacji „po sezonie”

  Polacy coraz częściej decydują się na „wakacje po wakacjach". Dlaczego? Po pierwsze ze względów finansowych - po sezonie pogoda w wielu krajach wciąż zachwyca, a biura podróży, hotele, linie lotnicze, przewoźnicy autokarowi, jak i miejscowe restauracje, czy centra rozrywkowe znacznie obniżają ceny. Przykładowo, za tygodniowy „posezonowy" pobyt na Malcie zapłacimy nawet o 50 proc. mniej, a jadąc do Grecji zaoszczędzimy średnio 20-30 proc. Po drugie - wymagający turysta może liczyć na większą swobodę i spokój w kurortach, zwłaszcza, gdy rozpoczyna się rok szkolny i dzieci nie towarzyszą rodzicom w podróży. Po sezonie łatwiej również dostać urlop. Jak znaleźć wymarzoną ofertę? O czym powinniśmy pamiętać przygotowując się do wyjazdu?

 • Gdy zabraknie miejsca w samolocie – co zrobić w przypadku overbookingu?

  Zakupiony bilet lotniczy wcale nie gwarantuje, że na pewno zostaniemy przyjęci na pokład. Powszechną praktyką linii lotniczych jest sprzedaż większej liczby biletów niż miejsc w samolocie. Może się więc okazać, że po przyjeździe na lotnisko zostaniemy odprawieni, ale z kwitkiem. Europ Assistance radzi co zrobić w takim przypadku i jakie prawa nam przysługują?

 • Gdzie spędzasz wakacje – na Mazurach? Jesteś tego pewien?

  Turyści udający się w ten jeden z najpiękniejszych regionów Polski zazwyczaj przekonani są, że ich miejscem docelowym są Mazury. Tymczasem gdy w swojej podróży dotrą np. do Olsztyna znajdą się na Warmii. Wyjeżdżając w te strony warto przynajmniej pobieżnie poznać podstawowe różnice między tymi krainami geograficznymi.

 • Sierpień to szczyt sezonu urlopowego. Nie zapomnij wyposażyć się w…aplikację!

  Sierpień to szczyt sezonu wakacyjnego, w którym wielu z nas wyrusza w podróż - czy to na urlop, czy to na wyjazd służbowy. Jak się okazuje to właśnie w tym czasie odbywa się wiele podróży zawodowych oraz integracyjnych. A tych jest coraz więcej - aż 93% polskich średnich firm wysyła pracowników na wyjazd służbowy[i]. Jakich aplikacji używać, by uprościć sobie podróż? O to zapytamy Roberta Matyszewskiego - wiceprezesa SoftwerHut, firmy z branży IT, odpowiedzialnego za globalną sprzedaż w grupie kapitałowej TenderHut, który z natury rzeczy część zawodowego życia spędza w podróży.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 21

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter