a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Podróże

Na pewno wrócimy! – czyli co sprawia, że goście odwiedzają hotel ponownie

Na pewno wrócimy! – czyli co sprawia, że goście odwiedzają hotel ponownie

Każdy gość jest inny, każdy ma inne potrzeby, którymi kieruje się przy wyborze hotelu. Jedni szukając noclegu, zwracają uwagę na podstawowe udogodnienia, inni wertują oferty, wypatrując wyjątkowych detali architektonicznych czy unikalnego designu. Co sprawia, że gość nie tylko wybierze dany obiekt, ale po pierwszej wizycie wróci do hotelu? Miła obsługa, superszybki Internet, dogodna lokalizacja, a może konkurencyjna cena… Czym trzeba się wyróżnić, by w hotelarstwie zyskać stałych bywalców?

więcej
 • Diners Club Polska: Pięć miejsc w Kazachstanie, które powinieneś odwiedzić

  Diners Club Polska: Pięć miejsc w Kazachstanie, które powinieneś odwiedzić

  Kazachstan jest coraz częściej celem podróży polskich firm, ale ten niezwykły kraj warto odwiedzić nie tylko z powodów biznesowych. Tym bardziej, że w przyszłym roku bezpośrednie połączenie lotnicze do Kazachstanu uruchomi nasz narodowy przewoźnik. Diners Club Polska, wydawca kart kredytowych z kompleksowym ubezpieczeniem podróży, przedstawia zestawienie pięciu najciekawszych miejsc w Republice Kazachstanu, które trzeba zobaczyć.

  więcej
 • 7 cudów Portugalii

  7 cudów Portugalii

  Każdy kraj ma takie miejsca, z których jest szczególne dumny. Portugalia posiada blisko osiemset zamków, pałaców, fortec, klasztorów i innych zabytków, które zasługują na uwagę. Siedem z nich dzierży zaszczytny tytuł najpiękniejszych „cudów Portugalii”.

  więcej
 • 9 faktów o Wyspach Kanaryjskich, które warto znać

  9 faktów o Wyspach Kanaryjskich, które warto znać

  Na archipelag Wysp Kanaryjskich składa się siedem niezwykłych wysp pochodzenia wulkanicznego, z których każda jest unikatowa. Wyjątkowy klimat sprawia, że wyspy są atrakcyjnym miejscem do odwiedzenia o każdej porze roku. Przedstawiamy 9 faktów o Wyspach Kanaryjskich, które warto poznać przed wybraniem się na odpoczynek w tym rajskim otoczeniu.

  więcej
 • Portugalia – 8 muzeów, które musisz odwiedzić

  Portugalia – 8 muzeów, które musisz odwiedzić

  Jak najlepiej poznać dany kraj? Można przestudiować tony książek, zamieszkać tam na dłuższy czas lub… odwiedzić najważniejsze muzea. My proponujemy osiem miejsc, które pozwolą zrozumieć charakterystyczne elementy kultury Portugalii.

  więcej
 • Najpiękniejsze cuda natury w Portugalii

  Coraz częściej turyści wybierają wakacje na łonie przyrody, by choć na chwilę uciec od zgiełku miasta i zrelaksować się z dala od tłumów. W Portugalii znajdziemy odpowiednie do tego miejsca: lasy wawrzynowe, jeziora w kalderach, parki naturalne, plaże i jaskinie.

 • Podróże w XVI wieku – koniecznie z przygodami

  W czasach średniowiecza i renesansu podróżowali tylko ci, którzy musieli, a naprawdę daleko od domu zapuszczali się głównie różnego rodzaju awanturnicy, uciekający przed krwawą zemstą lub karą śmierci. Ale to, czego po drodze doświadczali, nie da się porównać z przeżyciami współczesnych podróżników.

 • Jak będziemy zwiedzać Hiszpanię w 2017?

  Pantone zdecydowało, że tegoroczny kolor to zielony, 2017 to też Rok Zrównoważonej Turystyki, w Hiszpanii też będzie nas ciągnęło do zielonego. Podróżujący będą szukać miejsc, w których o smogu raczej mówi się tylko w kategoriach jego braku, zapragną ekologicznych rozwiązań w poruszaniu się i nadal będą szukać kontaktu z miejscową kulturą.

 • 6 wskazówek, które ułatwią Ci życie za granicą

  Chcesz nauczyć się hiszpańskiego, żeby dostać tę wymarzoną posadę w Madrycie? Musisz podszkolić angielski, żeby dostać się na kurs online? A może po prostu chcesz się nauczyć niemieckiego, bo chcesz przeczytać Goethego w oryginale? Jeżeli którakolwiek z powyższych sytuacji coś dla Ciebie znaczy, to czytasz właściwy tekst ;)

 • Nawet 386 zł za rezerwację miejsca na pokładzie samolotu

  KAYAK.pl wskazuje, ile polscy podróżni zapłacą za wybór miejsca w tanich i tradycyjnych liniach lotniczych

 • Hakuna matata. Witaj w raju!

  Mieszkańcy tej wyspy potrafią powiedzieć po polsku „stół z powyłamywanymi nogami” albo „szkoda to wtedy, jak teściowa wpadnie do studni”. „Hakuna matata” czyli „nie ma problemu”, to najczęściej słyszane słowa, które w pełni oddają klimat tego miejsca.

 • Dzień Kobiet w kobiecym gronie. Sprawdź 5 najlepszych lokalizacji

  Dzień Kobiet to idealna okazja do zrobienia prezentu samej sobie i swoim przyjaciółkom. Wybierzcie się na wspólny wyjazd pełen relaksu, ploteczek, zabawy i mnóstwa przyjemności. Sprawdźcie przygotowane przez porównywarkę noclegów HomeToGo.pl zestawienie lokalizacji na babski wyjazd.

1 ...11|12|13|14|15|16|17|18|19|2021

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter