Wtorek, 22 sierpnia 2017
Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Podróże

Czas pomyśleć o wakacjach

Czas pomyśleć o wakacjach

Za nami początek wiosny, jeszcze chwila i nadejdzie lato. Bazując na obserwacji sytuacji w zeszłym roku, a także ciągle nasilających się zawirowań na arenie międzynarodowej, nie trzeba być jasnowidzem, by przewidzieć kolejną rekordową falę turystów chcących spędzić urlopy nad polskim morzem. Ceny usług hotelarskich poszybowały w górę, rośnie wyraźnie skala rezerwacji na sezon. Warto już teraz rozpocząć przygotowania do organizacji urlopu, by nie być zaskoczonym czy to brakiem miejsca, czy koniecznością wyboru najdroższych miejsc noclegowych.

więcej
 • Wakacyjny raport Polaków

  Wakacyjny raport Polaków

  Zaledwie nieco ponad miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia sezonu urlopowego. Jaki będzie w tym roku? Jak wynika z badań, Polacy podróżują coraz częściej i na coraz dłużej, choć niezmiennie cenią sprawdzone kierunku. I choć głównym kryterium wyboru pozostaje cena wycieczki, wzrasta znaczenie komfortowych warunków i jakości serwisu.

  więcej
 • Wegetarianie i weganie w podróży

  Wegetarianie i weganie w podróży

  Wegetarianizm czy weganizm nie oznacza jedynie rezygnacji ze spożywania określonych pokarmów. Jest to również filozofia życia i podejście do otaczającego świata. Nic więc dziwnego, że osoby tak żyjące chcą podróżować do miejsc, które odpowiedzą na ich potrzeby.

  więcej
 • Jak nie obrazić mieszkańców w ich kraju – kultura podróży.

  Jak nie obrazić mieszkańców w ich kraju – kultura podróży.

  Coraz więcej osób za swoją pasję uważa podróżowanie. Znajdując się w odmiennych kręgach kulturowych, nie zawsze jednak wiadomo jak się zachować. Przed każdą podróżą warto poznać zwyczaje państwa, które planujemy odwiedzić, by oszczędzić sobie nieprzyjemności związanych z popełnieniem faux pas.

  więcej
 • Zanim zarezerwujesz hotel- kilka wskazówek dla podróżujących

  Zanim zarezerwujesz hotel- kilka wskazówek dla podróżujących

  Polacy podróżują coraz częściej i coraz chętniej. Niejednokrotnie, zamiast jednego, dłuższego pobytu w sezonie stawiają na krótsze wypady, kilka razy w roku. Urlop, weekend poza miastem, podróż służbowa. Wzrasta nie tylko mobilność naszych rodaków, ale także samodzielność w organizowaniu wyjazdów. O czym należy pamiętać rezerwując pokój w hotelu, bądź innym obiekcie noclegowym?

  więcej
 • Płatność w podróży, czyli jak płacić i nie stracić?

  Wielkanoc, długi weekend majowy czy Boże Ciało? Ilość wolnych od pracy dni skłania nas do wyjazdów zagranicznych. Czym płacić na wakacjach? Powinniśmy zabrać ze sobą gotówkę czy może wystarczy kilka kart płatniczych? Jaki sposób płatności jest najkorzystniejszy podczas pobytu za granicą?

 • Średniowieczne festiwale w Portugalii

  Na terytorium Portugalii znajduje się sporo interesujących, doskonale zachowanych zamków, które od czasu do czasu ponownie zaludniają się dzielnymi rycerzami, pięknymi damami oraz rozweselającymi tłum kuglarzami i trubadurami. Tutejsze średniowieczne festiwale przyciągają tłumy turystów, chcących choć na chwilę przenieść się w tamte czasy.

 • Z dziećmi w podróży

  Wiele osób na samą myśl o podróży z małymi dziećmi dostaje palpitacji serca. I chociaż faktycznie wiele sytuacji należy przewidzieć jeszcze przed wyjazdem, dzięki coraz szerszej ofercie i pomocy internetu bez problemu zaplanujemy rodzinny wyjazd. Nawet z najmłodszymi.

 • Poznaj najpiękniejsze zakątki Hellady

  Nie bez powodu Grecja jest jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wycieczek. Jej bogata oferta turystyczna pozwala atrakcyjnie spędzić czas zarówno entuzjastom zwiedzania i plażowania, jak i aktywnego wypoczynku. Tripsta.pl – największe internetowe biuro podróży w Południowo-Wschodniej Europie, odkrywa uroki Hellady i podpowiada, dokąd udać się na wymarzone wakacje.

 • 5 malowniczych wiosek, które warto zobaczyć

  18 proc. Polaków tegoroczny letni wypoczynek spędziło w kraju europejskim, a 4 proc. w egzotycznym kurorcie poza Europą – wynika z badania Diners Club Polska. Większość z nas na miejsce urlopu wybiera popularną miejscowość turystyczną. Są jednak tacy, którzy marzą, aby wszystko rzucić i wyjechać w nieznane. Diners Club Polska wydawca kart kredytowych dla podróżników, przedstawia listę 5 malowniczych wiosek, w których czas płynie wolniej, a życie wygląda trochę inaczej…

 • Nie lubisz tłumów na wakacjach? Unikaj tych miejsc!

  Ponad 37 proc. Polaków spędza tegoroczny urlop w kraju – wynika z badania Diners Club Polska. Zatłoczone plaże nad Bałtykiem i kolejka na Giewont w Zakopanem nikogo już nie dziwi. Jednak w trakcie wyjazdu za granicę także łatwo trafić w miejsca przepełnione turystami. Chcesz tego uniknąć? A może lubisz być tam, gdzie dużo się dzieje. Diners Club Polska przedstawia zestawienie sześciu najbardziej obleganych atrakcji wakacyjnych, przygotowane na podstawie danych z aplikacji Viator.

 • Wyjątkowo długa majówka idealna na urlop nad morzem

  Wyjątkowo długi weekend majowy stwarza okazję do dalszych wyjazdów. Niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród urlopowiczów cieszą się nadmorskie miejscowości, gdzie w hotelach już teraz przyjmowane są rezerwacje na majówkę.

1 ...6|7|8|9|10|11|12|13|14|15... 18

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter