a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Podróże

Najpiękniejsze zamki Europy – TOP 5 z wylotem z Wrocławia

Najpiękniejsze zamki Europy – TOP 5 z wylotem z Wrocławia

Średniowieczne warownie, siedziby królów, centra rozwoju miast. Dzisiaj zamki to przede wszystkim jedne z najpopularniejszych atrakcji turystycznych. Przedstawiamy subiektywny przegląd 5 najpiękniejszych zamków Europy, które odwiedzimy, lecąc z Wrocławia.

więcej
 • Weekend z przyjaciółką z okazji Dnia Kobiet

  Weekend z przyjaciółką z okazji Dnia Kobiet

  Spotkania w kobiecym gronie, nazywane „babskimi wieczorami", są obecnie coraz chętniej organizowane zarówno przez młodsze, jak i starsze panie. Dzień Kobiet to świetna okazja, aby się rozerwać i miło spędzić czas w ten właśnie sposób. Relaksujące zabiegi w SPA, kolacja z ploteczkami w hotelowej restauracji czy zajęcia jogi to tylko kilka pomysłów na spędzenie czasu z przyjaciółkami. Zobaczcie, gdzie warto się udać i w jaki sposób świętować swój dzień.

  więcej
 • Czy wyjazd na narty to rozrywka zarezerwowana dla bogaczy?

  Czy wyjazd na narty to rozrywka zarezerwowana dla bogaczy?

  O tym, ile tak naprawdę kosztują ferie w polskich górach

  więcej
 • Gdzie na wakacje w 2018 roku?

  Gdzie na wakacje w 2018 roku?

  Początek roku to doskonały czas, by zaplanować letnie wakacje. Problemem może być jednak nie niedostatek, a nadmiar możliwych opcji do wyboru. Jeśli nie mamy pomysłu, dokąd się wybrać, możemy wziąć pod uwagę te kierunki, które wcześniej zainteresowały już innych turystów.

  więcej
 • Bezpieczna podróż zagraniczna

  Bezpieczna podróż zagraniczna

  Zima w pełni, więc ruszył sezon wyjazdów zagranicznych. Aby w spokoju cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem, warto zawczasu zadbać o odpowiednią ochronę oraz pomoc w razie niespodziewanych sytuacji i wykupić polisę zapewniającą kompleksowe zabezpieczenie podczas podróży zagranicznej. Przedstawiciele branży medycznej, poza prywatnymi wyjazdami turystycznymi, często podróżują też w sprawach służbowych - na konferencje, szkolenia czy do pracy. Dobre ubezpieczenie zapewni wygodę podróżowania we wszystkich aspektach.

  więcej
 • Góry zimą - jak przygotować się do wyprawy?

  Zimowa aura i piękne widoki przyciągają turystów, którzy górskie szlaki chcą odkrywać w tej niepowtarzalnej scenerii. Jednak bez odpowiedniego przygotowania wycieczka nawet w niskie partie może być niebezpieczna. Podpowiadamy, o czym należy pamiętać, planując zimowy trekking.

 • Przed zimowymi wakacjami

  W Południowym Tyrolu sezon narciarski rozpoczyna się już na początku grudnia. Pozostało zatem niewiele czasu by zaplanować wypoczynek w tym prawdziwym raju dla miłośników zimowych aktywności. Bo wypoczynek w tej części Europy, na granicy trzech państw: Austrii, Szwajcarii i Włoch, to nie tylko uroki jazdy na nartach, ale także możliwość zimowej jazdy konnej, górskich wspinaczek, saneczkarstwa, trekkingu czy też ... poznawanie lokalnej kultury i bogatej oferty kulinarnej. Nie bez kozery średnio każdego sezonu region ten odwiedza ponad 15 tysięcy Polaków.

 • Wyspa jak wulkan gorąca – jak bezpiecznie spędzić wakacje na Kubie

  Niedługo rozpoczyna się sezon na karaibskie podróże. Kuba jest największą i najpopularniejszą wyspą tego regionu. Turyści podróżujący na Kubę muszą posiadać odpowiednie ubezpieczenie turystyczne honorowanych przez Rząd kubański. Zatem jakie ubezpieczenie wybrać i co powinna zawierać dobra polisa?

 • Urlop jesienią lub zimą – tańszy, a równie udany

  Na zewnątrz robi się coraz zimniej i coraz częściej pada deszcz... Czy to dobry moment, by pomyśleć o urlopie? Doskonały! Warto wyjść poza utarte schematy i skorzystać z możliwości, jakie dają chłodniejsze pory roku.

 • Planujesz wyjazd na narty? Zacznij przygotowania już teraz

  Wydaje ci się, że do zimy zostało jeszcze sporo czasu? To prawda, ale jeśli planujesz wyjazd na narty wiedz, że to ostatni moment, aby zacząć przygotowywać organizm na śnieżne szaleństwa. Jak zadbać o kondycję, aby zminimalizować ryzyko kontuzji i w pełni cieszyć się z zimowego urlopu?

 • Wynajem samochodu nawet o 59% taniej? Tak, ale poza sezonem

  KAYAK.pl pokazuje, jak zmniejszyć dodatkowe koszty i oszczędzić na wypożyczeniu samochodu podczas podróży.

 • Już co trzeci podróżujący samolotem wyjeżdża dwa razy w roku

  Największy odsetek Polaków, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy latali samolotem, podróżuje w ten sposób raz do roku (40%). Niewiele mniej osób, bo aż 36% deklaruje wyjazdy już dwa razy do roku - wynika z badania ARC Rynek i Opinia na zlecenie Portu Lotniczego Lublin. Co więcej, podróżowanie wciąga. Aż 93% Polaków korzystających z samolotów, planuje kolejną wyprawę w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Eksperci Portu Lotniczego Lubin wskazują, że wzrost zainteresowania podróżami to m.in. efekt większej dostępności tanich bezpośrednich połączeń do wielu europejskich miast, które nadal cieszą się największą popularnością.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 21

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter