a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 1 maja 2016
Imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Podróże

Przybywa klientów powietrznych taksówek. Nie są to tylko loty biznesowe

Przybywa klientów powietrznych taksówek. Nie są to tylko loty biznesowe

Klientami powietrznych taksówek w dużej mierze są ludzie związani z biznesem, dla których czas to pieniądz. Są oni więc gotowi zapłacić za podróż więcej, byleby nie spędzać wielu godzin w samochodzie i nie być uzależnionym od rozkładu standardowych lotów pasażerskich. Wśród klientów powietrznych taxi coraz więcej jest osób prywatnych. Dla przykładu lot śmigłowcem z Warszawy do Mikołajek średnio trwa 50 minut i kosztuje ok. 2 tys. zł.

więcej
 • Ponad 1/3 Polaków spędzi Wielkanoc w podróży. Na wyjazd przeznaczą prawie 600 zł

  Ponad 1/3 Polaków spędzi Wielkanoc w podróży. Na wyjazd przeznaczą prawie 600 zł

  Polacy coraz chętniej spędzają Wielkanoc z dala od świątecznego stołu. Ponad 30 proc. ankietowanych przez firmę Groupon zamierza się wybrać w świąteczną podróż. Najchętniej wyjeżdżają nad morze i w góry. Miejscowości turystyczne nie są wówczas przepełnione, można więc bez ograniczeń korzystać z lokalnych atrakcji. Wiele hoteli i ośrodków spa przygotowuje specjalne oferty świąteczne.

  więcej
 • Początek wiosny to ostatni moment na upolowanie atrakcyjnej wycieczki wakacyjnej. Coraz więcej osób decyduje się na wypoczynek podczas majówki

  Początek wiosny to ostatni moment na upolowanie atrakcyjnej wycieczki wakacyjnej. Coraz więcej osób decyduje się na wypoczynek podczas majówki

  Końcówka marca to dobry czas na planowanie wakacyjnych podróży. Wcześniejsza rezerwacja wyjazdu oznacza niższą cenę. Ze względu na sytuację polityczną klienci zamiast krajów arabskich wybierają kierunki europejskie – Hiszpanię, Bułgarię, Chorwację i wyspy greckie. Przedsmakiem wakacji jest jednak długi majowy weekend, kiedy ceny są jeszcze niższe niż w szczycie sezonu. W tym roku obok hoteli popularne są także tańsze apartamenty i wioski wakacyjne. Rośnie też zainteresowanie wypoczynkiem w Polsce.

  więcej
 • Zosia Ślotała: na Wielkanoc z całą moją rodziną lecimy do ciepłych krajów

  Zosia Ślotała: na Wielkanoc z całą moją rodziną lecimy do ciepłych krajów

  Tegoroczną Wielkanoc Zosia Ślotała spędzi w Dubaju. Wyjeżdża tam razem z partnerem i córką, dla której będzie to pierwszy pobyt w ciepłych krajach. Aby zaoszczędzić miejsce w bagażu, stylistka zaopatrzyła się w zestaw miniaturowych kosmetyków.

  więcej
 • Paulina Sykut spędzi Wielkanoc w Rzymie

  Paulina Sykut spędzi Wielkanoc w Rzymie

  Prezenterkę czeka Wielkanoc w wyjątkowej atmosferze. Spędzi święta w Rzymie, dokąd wyjechała wraz z mężem. Jest to pierwszy pobyt gwiazdy we Włoszech.

  więcej
 • Do Polski wkracza moda na prywatne śmigłowce i samoloty. Z roku na rok ich liczba rośnie

  General Aviation, czyli małe lotnictwo, zdobywa w Polsce coraz większą popularność. W 2015 roku śmigłowce i samoloty zaliczane do tego segmentu wystartowały około 200 tys. razy. Jest nie tylko więcej klientów powietrznych taksówek, lecz także pilotów z własnym samolotem czy śmigłowcem. Dla jednych jest to hobby, dla innych – sposób na szybkie i sprawne przemieszczanie się. Przybywa również szkół lotniczych i coraz więcej osób otrzymuje licencję pilota.

 • Rośnie liczba Polaków wyjeżdżających do Chorwacji. Turyści doceniają głównie jej plaże i szlaki turystyczne

  Według Raportu Podróżnika 2016 firmy Travelplanet.pl, Chorwacja jest ósmym najpopularniejszym kierunkiem wyjazdów Polaków. Liczba turystów z Polski odwiedzających ten kraj z roku na rok rośnie. Przyciąga ich przede wszystkim Dalmacja, m.in. ze względu na atrakcyjne położenie na wybrzeżu Adriatyku i liczny archipelag wysp.

 • Koleje w Kraju Kwitnącej Wiśni

  O kolejach japońskich można powiedzieć wiele. Gdyby spróbować określić je za pomocą kilku przymiotników, z pewnością padłyby takie słowa, jak „nowoczesne”, „szybkie”, czy „zatłoczone”. Jedno jest pewne: Japończycy starają się, by ten środek transportu ciągle się u nich rozwijał.

 • Ryszard Rembiszewski jedzie do Kambodży. Mieszka tam jego córka

  Tegoroczny urlop Ryszard Rembiszewski zamierza spędzić w Kambodży. Odwiedzi tam córkę, która na jednej z wysp prowadzi ośrodek dla turystów. Prezenter zamierza spędzić tam co najmniej miesiąc, zwiedzając i odpoczywając na plaży. Nie wyklucza, że w przyszłości będzie spędzał w Kambodży całą zimę.

 • Beata Pawlikowska wyrusza w podróż do Paragwaju

  Podróżniczka wybiera się na kolejną wyprawę. Tym razem planuje poznać najbardziej niedostępne rejony Paragwaju. Twierdzi, że lubi podróże w trudne miejsca, w ten sposób poznaje bowiem siebie i swoje reakcje. Pisarka marzy o wyjeździe na Alaskę i do Burkina Faso.

 • Beata Pawlikowska: postanowiłam odrzucić stereotypy i zaczęłam sama szukać obiektywnych informacji o świecie

  W swojej najnowszej książce Beata Pawlikowska zachęca czytelników do tego, by w żadnej dziedzinie życia nie powielali stereotypów, tylko odkrywali to, co jeszcze nie zostało odkryte, i interpretowali świat według własnej intuicji. Podróżniczka przyznaje, że nie dla niej są mapy i przewodniki, często idzie pod prąd, bo chce zobaczyć i poznać więcej. Wynikiem jej przeżyć i obserwacji jest najnowszy poradnik „Między światami”.

 • Do wyjazdu na zimowe ferie z dziećmi trzeba się dobrze przygotować. Najlepiej stworzyć listę rzeczy do spakowania

  Podczas pakowania bagażu na zimowy wyjazd rodzice powinni przede wszystkim zadbać o staranny dobór odpowiednich ubrań, które skutecznie ochronią dzieci przed mrozem i śniegiem oraz pozwolą utrzymać stałą temperaturę ciała nawet podczas długich spacerów. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się odzież termoaktywna. W bagażu nie powinno też zabraknąć miejsca dla podręcznej apteczki, odpowiednich kosmetyków, środków pielęgnacyjnych i zabawek, które będą kojarzyć się dzieciom z domem.

1|2|3

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter