a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 26 kwietnia 2018
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Zwiedź Europę w trakcie jednego rejsu

2017-04-08
Zwiedź Europę w trakcie jednego rejsu

Tegoroczny urlop Polacy spędza przede wszystkim w kraju - wynika z badania Diners Club Polska. 22 proc. osób, które zdecydowało się na zagraniczny wyjazd szuka nowych wakacyjnych destynacji. Świetnym i bezpiecznym pomysłem na spędzenie wolnych dni za granicą może być rejs jedną z europejskich rzek. Diners Club Polska przedstawia trzy najbardziej malownicze, które dają możliwość zwiedzenia wyjątkowych miejsc w krótkim czasie. Sprawdź, co możesz zobaczyć wypływając w rejs Renem, Douro i Dunajem. 

Ren

To jedna z najdłuższych rzek Europy, a także ważny szlak żeglowny, którym transportowane są towary z południa kontynentu aż do Morza Północnego. Ren wije się wśród gór i rozległych nizin, a wzdłuż jego brzegów znajdują się piękne, historyczne miasta - Strasbourg, Koblencja, Bazylea i Wormacja. Oprócz nich w trakcie rejsu można podziwiać m.in. zamki i winnice, malowniczo usytuowane na wzgórzach i zboczach.

Douro

Od hiszpańskiego Bilbao do portugalskiego Porto można przepłynąć skąpaną w słońcu rzeką Douro. Uczestnicy rejsu mają szansę zobaczyć górzyste krajobrazy Półwyspu Iberyjskiego, w tym położone na stokach miasta i winnice. To unikatowy krajobraz, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wycieczka jest też świetną okazją by zwiedzić hiszpańską Salamancę - siedzibę jednego z najstarszych uniwersytetów w Europie i miasto imponujących placów.

Dunaj

Rejs Dunajem to wspaniała wyprawa przez Europę Środkowo-Wschodnią, w trakcie której zobaczyć można m.in. Wiedeń, Bratysławę, Budapeszt i Belgrad. Rzeka wije się majestatycznie pomiędzy górzystymi, zalesionymi lub też całkiem płaskimi krajobrazami. W trakcie wyprawy można podziwiać piękną nadrzeczną roślinność, baśniowe niemieckie miasteczka i bujne austriackie winnice.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter