a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Wyjątkowo długa majówka idealna na urlop nad morzem

2017-03-22
Wyjątkowo długa majówka idealna na urlop nad morzem

Wyjątkowo długi weekend majowy stwarza okazję do dalszych wyjazdów. Niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród urlopowiczów cieszą się nadmorskie miejscowości, gdzie w hotelach już teraz przyjmowane są rezerwacje na majówkę.

 

Tegoroczna majówka zapowiada się niezwykle obiecująco, bowiem wystarczy wziąć zaledwie dwa dni urlopu i można cieszyć się z całego wolnego tygodnia. Właściciele hoteli i pensjonatów zacierają ręce, ponieważ szykuje się niezwykle korzystny długi weekend majowy.   W popularniejszych ośrodkach trzeba już teraz rezerwować miejsca, jeżeli chce się mieć komfort wyboru pokoju, w przeciwnym wypadku pozostanie liczyć na łut szczęścia.

-W weekend majowy przewidujemy komplet gości, zwłaszcza że jest to termin tuż przed otwarciem sezonu letniego. Już teraz zgłaszają się do nas całe rodziny zainteresowane spędzeniem majówki w nadmorskiej scenerii - informuje Monika Kowalska, dyrektor Vienna House Amber Baltic w Międzyzdrojach.

Hotel, który latem tętni życiem i gości u siebie największe sławy w ramach organizowanego w Międzyzdrojach Festiwalu Gwiazd, w weekend majowy stawia na rodzinną atmosferę.

 

- Zdajemy sobie sprawę, że ten długi weekend dla wielu rodzin jest ostatnią okazją by móc w spokoju pooddychać świeżym morskim powietrzem i aktywnie spędzić wolny czas przed nadchodzącym sezonem. Na takich gości również jesteśmy świetnie przygotowani, mamy strefę wellness z basenem, saunami i SPA. Amber słynie również ze swojej szerokiej oferty gastronomicznej - wymienia Monika Kowalska.

Również pogoda długoterminowa przewiduje, że to właśnie morze będzie zwycięzcą tegorocznej majówki, z temperaturą sięgającą nawet 20 stopni. Jeżeli prognozy synoptyków się sprawdzą, będziemy mieć w maju prawdziwy przedsionek lata poprzedzający huczne otwarcie sezonu letniego.

 

 Anna Ciosmak

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter