a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 25 kwietnia 2018
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Tajlandia - egzotyczny raj na wyciągnięcie ręki

2016-07-25
Tajlandia - egzotyczny raj na wyciągnięcie ręki
Postanowione - w tym roku postanowiłeś wreszcie opuścić Europę i spędzić swój od dawna wyczekiwany urlop w jakimś przepięknym, niezwykle malowniczym egzotycznym zakątku świata. Dokąd najlepiej się wybrać? Wiele jest kuszących, bajkowych krain... Co powiedziałbyś na Tajlandię? Jako urlopowy cel wybiera ją w ostatnich latach coraz większa liczba naszych rodaków.


Jak dolecieć?

Oczywiście, decydując się na wakacje w Tajlandii, trzeba mieć na uwadze to, że leży ona w zupełnie innej części świata, w związku z czym podróż będzie długa i należy liczyć się z przesiadkami. Warto jednak dobrze poszukać - tanie loty do Tajlandii  pojawiają się w sieci coraz częściej. Zapytacie - gdzie konkretnie w sieci? Najlepiej odwiedzać serwisy z wyszukiwarkami tanich połączeń lotniczych takie jak Fru.pl. Porównują one ceny lotów wielu przewoźników z całego świata i w przejrzysty sposób prezentują nam wyniki takich poszukiwań. Istnieje też możliwość ustawienia tak zwanego alarmu cenowego - po zaznaczeniu opcji tanie loty Tajlandia - Polska i podaniu naszego adresu e-mail będziemy regularnie otrzymywać spersonalizowany newsletter o wszelkich promocjach na wybranej przez nas trasie.

 Co robić w Tajlandii?

Kiedy już zarezerwujemy loty do Tajlandii, pora zastanowić się, jak właściwie chcielibyśmy spędzić swoje wymarzone wakacje. To kraj kontrastów - z jednej strony ociekające złotem buddyjskie świątynie i dzielnica królewska w Bangkoku, z drugiej - dziewicza przyroda i niezliczone rajskie wyspy. Można więc udać się na aktywne zwiedzanie sakralnych zabytków albo na te kilka dni zatonąć w hamaku lub na leżaku i ładować baterie w egzotycznym słońcu.

Czy zdecydujemy się na zwiedzanie, czy raczej leniuchowanie na tajskiej plaży, coś musimy jeść. Tajowie słyną w całym świecie ze swojej kuchni. Jej podstawę stanowią takie składniki jak mleczko kokosowe, trawa cytrynowa, grzyby i owoce morza. Należy przygotować się na spory kulinarny szok - tajskie smaki zupełnie różnią się od naszych i potrafią nieźle zaskoczyć... Naszym faworytem są tajskie lody - przyrządzane zupełnie inaczej niż te, które znamy z Europy i podawane w formie zwartych ruloników. Pycha!

Przezorny zawsze ubezpieczony

Warto pamiętać, że Tajlandia o zupełnie innej od naszej kulturze, a także - o wykańczającym dla niektórych klimacie. By uniknąć przykrych sytuacji podczas urlopu, dobrze jest wcześniej dokładnie oczytać się na temat tego kraju, poznać opinie podróżników, którzy już go wcześniej odwiedzili i skorzystać z ich rad. Polecamy tez zorientować się w aktualnej sytuacji epidemiologicznej i poddać się zalecanym przez Ministerstwo Zdrowia szczepieniom. Koniecznie wykupmy także odpowiednie ubezpieczenie podróżne i zapiszmy adres do polskiej ambasady i konsulatów w Tajlandii. Czasy są niepewne - warto więc zabezpieczyć się na wielu poziomach.

Udanych wakacji!

Materiał zewnętrzny

Tagi: Bankok, Tajlandia, urlop, wakacje, wczasy

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter