a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ryszard Rembiszewski jedzie do Kambodży. Mieszka tam jego córka

2016-02-16
Ryszard Rembiszewski jedzie do Kambodży. Mieszka tam jego córka

Tegoroczny urlop Ryszard Rembiszewski zamierza spędzić w Kambodży. Odwiedzi tam córkę, która na jednej z wysp prowadzi ośrodek dla turystów. Prezenter zamierza spędzić tam co najmniej miesiąc, zwiedzając i odpoczywając na plaży. Nie wyklucza, że w przyszłości będzie spędzał w Kambodży całą zimę.

Córka Ryszarda Rembiszewskiego, Karolina, zrezygnowała z pracy w korporacji, sprzedała mieszkanie w Polsce i razem z narzeczonym wyjechała do Kambodży. Na wyspie Koh Rong Samloem para wybudowała własny ośrodek wypoczynkowy dla turystów. Rok temu prezenter spędził tam dwa tygodnie i marzy o kolejnym wyjeździe. Tym razem zamierza spędzić z córką co najmniej miesiąc, głównie odpoczywając na plaży.

- Rano wstaję, idę się kąpać do morza, potem wracam, idę na śniadanie. Po śniadaniu idę znów na plażę, łóżko albo leżak, znów woda, morze i z powrotem. Około 12.00 jakiś dobry shake, potem o 13.00 lunch, po lunchu znów morze, plaża, morze, plaża - mówi Ryszard Rembiszewski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Przy okazji poprzedniego wyjazdu prezenter nie ograniczał się do odpoczywania na plaży - zwiedził m.in. Angkor Wat, największą świątynię w hinduistycznym kompleksie świątynnym w Angkor. Przyznaje, że lubi poznawać nowe miejsca, najważniejsze jest jednak dla niego bycie blisko córki.

- Kiedy kogoś się nie widzi przez rok, to chce się z nim być jak najdłużej. Syn i wnuki są tutaj na miejscu, a więc ich widzę. Natomiast ją nie tak często mówi Ryszard Rembiszewski.

Prezenter twierdzi, że w Kambodży odnalazł raj na ziemi. W kraju tym szczególnie odpowiada mu klimat. Myśli nawet o znacznie dłuższych wyjazdach do córki w przyszłości. Zwłaszcza, że nie cierpi polskiej zimy.

- Myślę, żeby pojechać tam na pół roku, kiedy u nas jest zima. A kiedy u nas jest lato, to być tutaj - mówi Ryszard Rembiszewski.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Kambodża, Ryszard Rembiszewski

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter