a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 22 maja 2018
Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Już w te wakacje dojedziemy szybciej na Mazury

2017-06-15
Już w te wakacje dojedziemy szybciej na Mazury

Planując letni wypoczynek, pod uwagę musimy wziąć również czas, jaki potrzebny jest nam, by dotrzeć na miejsce. Dla osób zamierzających odwiedzić w tym roku Mazury i podróżujących własnym autem mamy dobrą wiadomość. Drogowcy planują jeszcze przed wakacjami udostępnić kilka odcinków ważnych tras. Część z nich prowadzi właśnie w ten rejon Polski. 

 

Jeśli zapowiedzi dotyczące terminów oddania poszczególnych odcinków zostaną dotrzymane, to podróżujących z centralnej Polski na Mazury czekają znaczne ułatwienia. Będą one efektem wytężonej pracy drogowców. Jeszcze w czerwcu oddany do użytku ma zostać liczący 22 km odcinek trasy S7 w okolicach Nidzicy. Z kolei w lipcu gotowy ma być już kolejny fragment S7 - odcinek Ostróda Południe - Rychnowo (8,8 km). Do listy udogodnień dla kierowców warto dodać zaplanowany od oddania w tym roku i zakończony przed terminem odcinek S7 od Miłomłyna do Ostródy.

Dzięki nowym odcinkom szybkich tras turyści zdążający na letni wypoczynek do Krainy Tysiąca Jezior zyskają nie tylko krótszy czas i większy komfort podróży. Lepsza sieć drogowa wiąże się także z poprawą bezpieczeństwa.

Jak pokazały poprzednie lata nienajlepsza dostępność komunikacyjna tego regionu Polski nie odstraszała jego amatorów. Pomimo tych trudności tłumnie docierali oni na miejsce, a rozliczne zalety regionu rekompensowały im z nawiązką ponoszone w czasie dojazdu niedogodności. Łatwiejszy, szybszy, bezpieczniejszy i bardziej komfortowy dojazd w te strony powinien przyciągnąć kolejną falę turystów, których do tej pory odstraszała długa i męcząca podróż w te strony. Z tego faktu z pewnością ucieszą się właściciele pensjonatów, restauracji i wszelkiego rodzaju punktów usługowych.

 

- Nowe odcinki tras prowadzących na Mazury to nie tylko krótkoterminowe korzyści związane z większym napływem turystów. W dłuższej perspektywie lepsza sieć drogowa pozytywnie oddziaływać będzie na rozwój gospodarczy i perspektywy całego regionu - ocenia Marek Klamut z firmy TREENEO, która zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości gruntowe na Mazurach.

 

Aleksandra Lach

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter