a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Jak będziemy zwiedzać Hiszpanię w 2017?

2017-03-04
Jak będziemy zwiedzać Hiszpanię w 2017?

Wakacje-Hiszpania.pl, jeden z czołowych specjalistów w wakacyjnym wynajmie, na podstawie zachowań turystów odwiedzających stronę, przygotował listę najważniejszych trendów turystycznych przewidywanych na ten rok w Hiszpanii. 

Po mieście na rowerze 
Trend odwiedzania miast podczas przedłużonych weekendów rozwija się szybko i sprawnie. Tzw. city breaks cieszą i będą cieszyły się niezmienną popularnością ze względu na okazyjne ceny biletów lotniczych oraz coraz to nowe możliwości zobaczenia odwiedzanych miast szybko i tanio. Zamiast autobusów turystycznych będziemy wybierać dużo tańsze rowery miejskie, zwiedzać parki, siadać nad rzeką, kupować jedzenie na wynos i zajadać się nim na głównych placach miast, takich jak Walencja, Bilbao czy Malaga. 

Jedz, módl się, kochaj 
Samotne podróżowanie, zamiast przygody życia, będziemy traktować raczej jako okazję do pobycia ze sobą, medytację, zrozumienia siebie. Szlak Św. Jakuba będzie w tym roku przyciągał pielgrzymów jak nigdy. Zielone, gęsto zalesione krajobrazy Asturii , Kantabrii i Galicji to też mekka dla wielbicieli owoców morza a bezludne ścieżki biegnące pośród dziewiczej przyrody pozwolą zatopić się we własnych myślach. A kiedy najdzie nas chęć na rozmowę mijający nas pielgrzym na pewno życzliwie odpowie na tradycyjne pozdrowienie: Buen camino! 

Przygoda poza szlakiem 
W tym roku już nie tylko plaże będą interesowały turystów wybierających się do Hiszpanii. Będą szukać adrenaliny i pomysłów na spędzenie czasu wśród rzek i potoków. Świetnie ukryte przed turystami i doskonale znane miejscowym. To tych ostatnich trzeba pytać gdzie w gorący dzień szukać ochłody lub zupełnie odwrotnie, gorących źródeł! Spędzenie nocy pod gwiazdami zanurzony po szyję w ciepłej wodzie to tegoroczny must

Winny turysta 
Turystyka winiarska to najszybciej rozwijająca się gałąź turystyki na świecie. Hiszpańskie winnice w 2017 chcą skupić się na przeżyciu dostarczonemu turyście i zagwarantować mu nie tylko próbowanie win ale prawdziwe doznanie. Na uprawianie enoturystyki będziemy wybierać miejsca unikalne, a takim bez wątpienia jest region Penedes w Katalonii. Raczenie się cavą (hiszpańskim odpowiednikiem prosecco) w uroczych winnicach już teraz jest w planach wielu. 

Tropikalnie w Europie 
Costa Tropical brzmi nieźle prawda? Tropikalne wybrzeże należy do najgorętszej prowincji Hiszpanii i cieszy się łagodnym klimatem przez cały rok. Jako, że region ten nie jest tak popularny jak sąsiadująca z nim Costa del Sol, to tu wylądują Ci szukający dziewiczych plaż z krystalicznie czystą wodą i miłośnicy egzotycznych owoców, które rosną tu na drzewach jak gdyby nigdy nic! Do tego trzeba tylko godziny aby przenieść się z gorącego wybrzeża na zaśnieżone stoki Sierra Nevada.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter