a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Coraz więcej turystów wybiera Wyspy Kanaryjskie

2017-03-12
Coraz więcej turystów wybiera Wyspy Kanaryjskie

Rok 2015 uznawany jest za rekordowy pod względem ilości przybijających do portów Wysp Kanaryjskich turystów. W ciągu dziesięciu lat liczba pasażerów statków wycieczkowych podwoiła się i po raz pierwszy w historii wyniosła ponad dwa miliony. Jest to aż o 14,6 procent więcej w porównaniu do ubiegłego roku.

Nowoczesna infrastruktura portów, atrakcyjne otoczenie oraz wyjątkowy klimat, uważany za ‚najlepszy klimat na świecie‚, wyróżniają Wyspy Kanaryjskie spośród innych wakacyjnych destynacji. Dowodem na to jest rekordowa liczba pasażerów przybyłych
na Archipelag w ubiegłym roku, która wyniosła 2 187 161. Wyspy Kanaryjskie oferują nie tylko wspaniałe warunki, ale również są organizatorem prestiżowych wydarzeń związanych z jachtingiem i sportami wodnymi. Do najistotniejszych należy odbywające się pod koniec września Seatrade Cruise Med - targi, które przyciągnęły ponad 5 000 hobbystów oraz kluczowych przedstawicieli przemysłu jachtowego na świecie.

W odpowiedzi na wzrost znaczenia tego sektora dla Archipelagu, Promotur Turismo de Canarias, jednostka podlegająca Regionalnemu Ministrowi Turystyki, Sportu i Kultury Wysp Kanaryjskich, stworzyła platformę ‚Island ahead'. Celem strony jest zaprezentowanie atrakcji, które Archipelag oferuje przybijającym do lądu. Portal dostępny jest w języku hiszpańskim, angielskim oraz niemieckim.

Jesień: szczyt sezonu, więcej pasażerów rejsów wycieczkowych 

W 2015 roku do portów La Luz i Las Palmas (Gran Canaria) oraz Santa Cruz de Tenerife przybyło ponad milion pasażerów. Drugie milion zdecydowało się na wybór portów Arrecife na Lanzarote, Santa Cruz de La Palma, Puerto del Rosario na Fuerteventurze, San Sebastián de La Gomera oraz La Estaca na El Hierro.

Archipelag przygotowuje się na szczyt sezonu w tym sektorze, przypadający na najbliższe miesiące. Przewiduje się, że Wyspy Kanaryjskie będą jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez wielu turystów szukających ucieczki przed jesienną aurą. Niewątpliwe pomocna w planowaniu wyjazdu będzie platforma „Islands ahead", wyszukująca najbliższe rejsy i podpowiadająca najciekawsze atrakcje.

A jest ich na Wyspach całe mnóstwo! Wspinanie się na wulkan, podążanie śladami Kolumba, wypoczywanie na niekończących się plażach, degustowanie wyśmienitych win oraz serów, poznawanie dzieł Césara Manrique
i zwiedzanie miejsc będących dziedzictwem kulturowym to tylko niektóre z wyjątkowych atrakcji, dla których tak wielu pasażerów rejsów wycieczkowych wybiera Wyspy Kanaryjskie.

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter