a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 23 maja 2018
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Autokarem na wakacje - ciekawe miejsca w Europie niedostępne samolotem - atrakcje, przybliżony czas podróży, dlaczego warto korzystać z takiej opcji podróżowania

2016-10-10
Autokarem na wakacje - ciekawe miejsca w Europie niedostępne samolotem - atrakcje, przybliżony czas podróży, dlaczego warto korzystać z takiej opcji podróżowania
Odkąd podróżowanie samolotami stało się ogólnie dostępne jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych środków transportu do dotarcia w miejsca, w których można spędzić wymarzony urlop. Jednakże są kraje, które nie posiadają lotnisk, w związku z czym można do nich jedynie dojechać lub dopłynąć. Poza tym wybór autokaru jako środka transportu umożliwia zobaczenie znacznie więcej i niejednokrotnie obniża koszty podróży.

Miejsca w Europie, do których nie sposób dolecieć samolotem

W Europie jest aż pięć krajów, do których nie można dolecieć samolotem z prostego względu - nie posiadają one portów lotniczych. Jednym z nich jest Andora, najmniejszy kraj na Starym Kontynencie. Można co prawda dolecieć do Francji czy Hiszpanii, a później przesiąść się w inny środek transportu, jednakże równie ciekawą propozycją jest wycieczka autokarem, dzięki której uda się zobaczyć o wiele więcej miejsc i zakątków. Podróż taka trwałaby ponad 20 godzin

Kolejnymi krajami, które nie posiadają lotnisk są Monako oraz Księstwo Liechtenstein. Pierwsze z nich, kojarzone z luksusem jest raczej sporym zaskoczeniem, drugie zaś nie ma portu lotniczego, dlatego że posiada górzyste ukształtowanie terenu, które to uniemożliwia. Do Monako autokarem można dostać się w ponad 16 godzin, a do Księstwa Liechtenstein w 5 i pół godziny.

Piątkę owych krajów, do których nie sposób dolecieć samolotem zamyka Watykan oraz San Marino. Watykan jest najmniejszym państwem świata, przez co budowanie tam portu lotniczego byłoby po prostu nonsensem, San Marino natomiast uważane za najstarszą republikę świata, do którego można spokojnie i szybko dotrzeć samochodem czy autokarem z Włoch.

Dlaczego warto wybrać się na urlop autokarem, czyli korzyści płynące z takiej formy podróżowania

Niewątpliwie jedną z najważniejszych korzyści płynących z podróżowania autokarem są często znacznie niższe ceny aniżeli przebycie danego dystansu samolotem. Oczywiście nie zawsze, jednak i tutaj warto skorzystać z dostępnych promocji i przeglądać oferty. To także idealna opcja dla tych osób, które nie za bardzo chcą wznosić się w powietrze i zdecydowanie wolą przemieszczanie się na lądzie.

Dużym plusem podróżowania autokarem jest ich dostępność prawie z każdego polskiego miasta, możliwość zobaczenia o wiele większej ilości atrakcji oraz podziwiania krajobrazów. Niektóre wycieczki zagraniczne, jak na przykład od Berlina czy Pragi można odbyć płacąc niespełna 200 złotych, co niewątpliwie kusi podróżników.

Podróż na wakacje autokarem (http://wakacjeautokarem.com.pl) to wspaniały pomysł jeśli chcemy zobaczyć państwa, do których nie sposób dostać się samolotem, nie lubimy latać lub też preferujemy tanie wakacje, czy też dojazd do lotniska jest dla nas po prostu problematyczny. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zobaczyć o wiele więcej za niższą cenę, wyjechać niemalże spod domu i nie martwić się odprawami, pakowaniem odpowiedniej ilości rzeczy czy transferem z portu lotniczego do hotelu. Nawet jeśli wiąże się to z pewnymi niewygodami w trakcie jazdy można znaleźć dla siebie taką ofertę, która będzie spełniała jak najwięcej naszych wymagań i pozwalała spędzić cudowne wakacje w wymarzonym miejscu.

Materiał zewnętrzny


Tagi: autokar, Europa, podróż, samolot, wakacje, wczasy

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter