a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 19 czerwca 2018
Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Aktywny weekend w mieście

2017-05-13
Aktywny weekend w mieście

Wiosną wszyscy mamy więcej energii, spragnieni słońca i ruchu chętnie wyjeżdżamy za miasto lub szukamy okazji do aktywnego spędzania czasu blisko domu. Potrzeba naprawdę niewiele, by przyjemnie spędzić czas.

Weekend na dwóch kółkach

W ostatnich latach jazda na rowerze stała się niezwykle popularna. Nic dziwnego, to sport atrakcyjny i dostępny dla każdego, zarówno regularnie trenującego entuzjasty ruchu, jak i pracownika biurowego okazjonalnie zażywającego sportu. Tempo, długość i stopień trudności trasy zależy tylko od nas i naszej kondycji. No i może jeszcze od możliwości naszych towarzyszy, o czym świetnie wiedzą rodzice odbywający wycieczki z maluchami. Świetnym rozwiązaniem w przypadku dłuższych dystansów jest przyczepka rowerowa, która spełnia również funkcję wózka joggingowego. Zanim się jednak będzie można wybrać na rodzinny rajd rowerowy, dziecko musi przejść przez etap nauki jazdy na rowerze. Warto zacząć od rowerka biegowego. rozwijającego zmysł równowagi. Po takim wstępie nauka jazdy na rowerze dwukołowym będzie o wiele łatwiejsza.

W miastach powstaje coraz więcej bezpiecznych dróg dla rowerów, można wygodnie odbyć rowerowy spacer po najbliższej okolicy, odpocząć w przytulnej kawiarni lub wybrać się na dłuższą wyprawę. Rowerzyści, w zależności od preferencji, mają do wyboru bardzo bogatą ofertę sprzętu - od ekonomicznych modeli po rowery dla profesjonalistów, od eleganckich „holenderek" do jazdy miejskiej po rowery do jazdy wyczynowej. Dużym wzięciem cieszą się modele uniwersalne jak rower górski z przednim amortyzatorem, który dobrze sprawdzi się w mieście, jak i na leśnych ścieżkach.

Piknik

Piknik, jedno słowo i od razu tyle kolorowych obrazów w głowie - koc piknikowy rozłożony na soczyście zielonej trawie, na nim kosz ze smakołykami, obok na grillu pieką się już szaszłyki. Wszystkie niezbędne rzeczy można zabrać w plecaku piknikowym.    Czego chcieć więcej? Piknik w malowniczym miejscu, nad wodą czy na łące to sposób na wspaniały odpoczynek i wyciszenie.

Nie musi jednak oznaczać tylko leniuchowania, jeśli będziemy pamiętać o zabraniu sprzętu sportowego: piłki czy badmintona, lub dla bardziej wybrednych: zestawów do gry w krykieta, boccia czy palanta. Czekając na kiełbaskę z grilla na pewno warto się poruszać.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter