a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Muzyka

Marika zmieniła fryzurę z przekory. Chce być kojarzona z muzyką, a nie ze stylem uczesania

Marika zmieniła fryzurę z przekory. Chce być kojarzona z muzyką, a nie ze stylem uczesania

Marika zrezygnowała z warkoczy na rzecz prostych włosów do ramion. Wokalistka chce w ten sposób sprawdzić, czy po zmianie fryzury nadal będzie miała fanów, bo wolałaby, aby doceniano ją za muzykę, a nie za wygląd. Przyznaje również, że jako 35-latka potrzebowała zmian.

więcej
 • Samanta Stuhr i Kuba Krupski pracują nad debiutancką płytą grupy YU

  Samanta Stuhr i Kuba Krupski pracują nad debiutancką płytą grupy YU

  Jeszcze w tym roku ma się ukazać debiutancka płyta grupy YU pt. „We are sorry”. Obecnie artyści pracują nad drugim po „Hejtach” singlem promującym krążek. Na początku 2016 roku planują ruszyć w trasę koncertową.

  więcej
 • Danuta Błażejczyk świętuje 30-lecie pracy twórczej i 40. rocznicę ślubu

  Danuta Błażejczyk świętuje 30-lecie pracy twórczej i 40. rocznicę ślubu

  Rok 2015 to dla Danuty Błażejczyk wyjątkowy czas. Gwiazda obchodzi bowiem podwójny jubileusz: 30-lecia pracy artystycznej oraz 40-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Gwiazda twierdzi, że małżeństwo to jej największa wygrana w życiu, a mąż jest jej najlepszym przyjacielem.

  więcej
 • YU – zespół muzyczny stworzony przez Samantę Stuhr i Jakuba Krupskiego – wydał pierwszą piosenkę zatytułowaną „Hejty”

  YU – zespół muzyczny stworzony przez Samantę Stuhr i Jakuba Krupskiego – wydał pierwszą piosenkę zatytułowaną „Hejty”

  Samanta Stuhr i Jakub Krupski wydali pierwszy singiel pt. „Hejty”, który zapowiada płytę „We are sorry”. Nie są zdziwieni tym, że po opublikowaniu w sieci ich wspólnej piosenki, obok wielu pozytywnych komentarzy pojawiły się także hejty. Twórcy uważają, że jest to zjawisko powszechne, a sam utwór właśnie o hejterach powoduje, że krytykują oni samych siebie.

  więcej
 • DJ Adamus: Najtrudniej gra się w Warszawie, bo towarzystwo jest zmanierowane. Małe miejscowości są spragnione dobrej zabawy

  DJ Adamus: Najtrudniej gra się w Warszawie, bo towarzystwo jest zmanierowane. Małe miejscowości są spragnione dobrej zabawy

  To jest wyjątkowo intensywny rok w karierze DJ Adamusa. Muzyk przygotowuje jubileuszową płytę, pracuje nad książką, a jednocześnie nie przestaje grać zarówno w klubach, jak i na festiwalach czy imprezach firmowych. Na wakacje wybiera się dopiero w styczniu.

  więcej
 • Lucky o teledysku „Mimochodem”: ludzie piszą, że jak na przedszkolankę fajnie się ruszam

  Lucky intensywnie pracuje nad swoją debiutancką płytą. Promujący krążek singiel „Mimochodem” i towarzyszący mu teledysk już zdobył uznanie fanów. Wokalistka twierdzi, że odzew jest przesympatyczny, choć zdarzają się także złośliwe komentarze odnośnie jej umiejętności tanecznych.

 • Męskie Granie powraca już po raz szósty

  Ogólnopolska trasa Męskiego Grania, którego sponsorem jest Żywiec, na stałe wpisała się w kalendarz najlepszych miejskich wydarzeń koncertowych w Polsce. W tym roku po raz kolejny w sześciu polskich miastach odkryje przed publicznością nowe muzyczne oblicza wyłącznie polskich artystów i prowokować będzie do poszukiwania nowych brzmień. Pierwszy koncert odbędzie się 27 czerwca w Krakowie, ostatni w Żywcu - 29 sierpnia.

 • Proletaryat na Przystanku Woodstock 2015

  Po 5 latach milczenia Proletaryat wraca z nową płytą. "Oko za oko" to mocne, rockowe riffy i wyraziste teksty, w których zespół, jak zawsze, komentuje rzeczywistość. Krążek promuje singiel "Nie wyrażam zgody". Na żywo całą płytę będzie można usłyszeć podczas tegorocznego festiwalu Przystanek Woodstock.

 • Natalia Kukulska promuje nową płytę

  Natalia Kukulska aż pięć lat kazała czekać na swoją nową płytę. W 2015 r. wróciła z krążkiem "Ósmy plan" utrzymanym w zupełnie nowym dla wokalistki klimacie muzycznym. Wybrała drogę artystycznej wolności i zamierza nią konsekwentnie podążać, aby ostatecznie odciąć się od wizerunku dziecięcej wokalistki. Kukulska twierdzi, że jej obecny styl muzyczny już zyskał wielu nowych odbiorców.

 • Michał Urbaniak przygotowuje się do wydania dwóch płyt

  Michał Urbaniak zapowiada, że nowe utwory będą się znacznie różnić od tego, co proponował swoim fanom na poprzednich krążkach. Artysta ma za sobą koncerty w Stanach Zjednoczonych i wakacyjną trasę koncertową na statku. Jak mówi, z ostatnich podróży przywiózł dużo muzycznych fascynacji i inspiracji.

 • Ewa Farna wydaje płytę akustyczno-jazzową

  Ewa Farna przyznaje, że przygotowania do koncertów idą pełną parą, bo trasa akustyczno-jazzowa jest dla niej i dla zespołu dużym wyzwaniem. Choć próby pochłaniają dużo czasu, to artystka zdradza, że w międzyczasie pracuje również nad nową płytą – tym razem niekomercyjną, utrzymaną w stylistyce jazzowej. Premiera krążka zaplanowana jest na 31 marca.

 • Grzegorz Hyży pracuje nad kolejną płytą

  Grzegorz Hyży premierę kolejnego krążka zaplanował na koniec bieżącego roku lub początek przyszłego. Część nowych piosenek ma już w głowie, a inspiracji wciąż przybywa. Wokalista skupia się obecnie na promocji debiutanckiej płyty "Z całych sił". Na początku lutego ruszył w trasę koncertową po Polsce. W planach ma także koncert w Egipcie w ramach akcji "Eska odwołuje zimę".

1 ...7|8|9|10|11|12|13|14|15|16

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter