a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Znamy finalistów konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow

2017-04-30
Znamy finalistów konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow

Poznaliśmy TOP3 finalistów konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow. Blunt Razor, Hania Rani, Moriah Woods zostali wytypowani przez jury do finału konkursu i będą ubiegać się o nagrodę główną - koncert na Firestone Stage podczas tegorocznego Open'er Festival.

Blunt Razor, w składzie Andrzej Nocoń, Łukasz Pierzchała, Szymon Golec, Łukasz Bochenek, tworzą muzykę pomiędzy gatunkami pop, alternative i indie rok. Zadebiutowali w 2011 roku, i w tak krótkim czasie zdążyli nagrać kilka singli oraz znaleźć się wśród zwycięzców konkursu Skoda Auto Muzyka.

Moriah Woods pochodzi z Cortez w Kolorado, gdzie podejmowała swoje pierwsze próby muzyczne. W 2014 roku przejechała do Polski. Tutaj, w Puławach, dołączyli do niej Mariusz Antas i Michał Głos. Na swoim koncie mają dwie płyty „Bring The Rain" (2014) oraz „The Road to Some Strange Forest" (2016), a także kilka występów na festiwalach.

Grupa Hania Rani, w składzie Kornelia Grądzka, Marta Piórkowska, Mateusz Wasiucionek, Zuzanna Stradowska i Staszek Czyżewski, została założona w ubiegłym roku. Gatunek granej przez siebie muzyki określają jako modern classic. Wokalistka na swoim koncie ma nagrany jako duet Hania Rani & Dobrawa Czocher album „Biała Flaga" oraz kilka nagród i wyróżnień w konkursach muzycznych promujących muzykę klasyczną.

Na konkurs wpłynęło aż 455 zgłoszeń. W pierwszym etapie muzycy zgłaszali swoje autorskie piosenki. To właśnie spośród nich Jury konkursowe pod przewodnictwem Moniki Brodki wybrało TOP3 finalistów, którzy zostali nagrodzeni profesjonalnymi video sesjami live oraz warsztatami doskonalącymi technikę występów na scenie z udziałem Jury. Etap drugi rozstrzygnie się poprzez internetowe głosowanie publiczności. Na stronie konkursu zostaną opublikowane nagrania z sesji muzycznych live i to na ich podstawie internauci wybiorą zwycięzcę konkursu, który otrzyma tytuł Headliner of Tomorrow i zagra koncert na Firestone Stage podczas Open'er Festival 2017.

Na głosujących czekają nagrody. Fani, którzy po głosowaniu dodatkowo uzasadnią swoją decyzję, otrzymają szansę wygrania jednego z 10 podwójnych biletów na Open'era i 40 upominków od Firestone.

Firestone jest amerykańską legendą motoryzacji z ponad stuletnią historią. Od samego początku głównym motywem wizerunku marki jest muzyka - najbardziej uniwersalny i popularny element naszej kultury, który budzi pozytywne emocje oraz jednoczy ludzi. Już w 1928 w USA firma zapoczątkowała program radiowy, a później telewizyjny The Voice of Firestone, który otworzył drogę do muzycznej kariery wielu amerykańskim artystom. Obecnie firma wciąż wspiera młode talenty w ramach programu FIRESTONE Headliners of Tomorrow, który organizowany jest w tym roku w Polsce. Partnerami kampanii są Alter Art - organizator festiwalu Open'er, oraz wytwórnia płytowa Kayax.

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter