a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 21 lipca 2018
Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

W marcu zespół The Dumplings rusza na podbój Stanów Zjednoczonych

2016-03-02
W marcu zespół The Dumplings rusza na podbój Stanów Zjednoczonych

Zespół The Dumplings będzie miał szansę zaprezentować swoją twórczość na prestiżowym amerykańskim festiwalu South by Southwest. Artyści nie kryją satysfakcji, że zostali zauważeni przez organizatorów SXSW i przyznają, że jeszcze bardziej motywuje ich to do pracy. Ostatni album został wydany w listopadzie, a Justyna Święs i Kuba Karaś deklarują, że powoli myślą już o trzecim krążku.

Duet z Zabrza najpierw zachwycił rzesze internautów, publikując swoje nagrania na kanale YouTube, a dopiero z czasem został dostrzeżony przez krytyków muzycznych. W 2014 roku zespół wydał swój debiutancki album „No Bad Days", a rok później Justyna Święs i Kuba Karaś odebrali Fryderyka za „fonograficzny debiut roku". Mimo młodego wieku,muzycy są zdeterminowani i ciężko pracują na swój sukces.

- Nasze najbliższe plany to koncerty, przygotowanie nowego materiału i wyjazd do Stanów Zjednoczonych na festiwal The South by Southwest - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Kuba Karaś, The Dumplings,

Festiwal South By Southwest organizowany jest od blisko 30 lat w Austin w Teksasie. The Dumplings to jeden z najbardziej znanych polskich zespołów electro-popowych. Justyna Święs i Kuba Karaś w listopadzie wydali drugą płytę - „Sea You Later", więc też wybierają się na SXSW z zupełnie świeżym materiałem. Ich występ zaplanowany jest na 19 marca.

- Cały czas się przygotowujemy do tego, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Cały czas to jest z tyłu głowy i goni nas do roboty - mówi Justyna Święs, The Dumplings.

Artyści przyznają, że choć mają już wiele inspiracji i pomysłów na materiał do kolejnej płyty, to na razie fani będą musieli się uzbroić w cierpliwość i trochę poczekać na nowy album. 

- Jesteśmy świeżo po wydaniu płyty, więc też nie można przesadzać, żeby nie przedobrzyć. - mówi Kuba Karaś.

Członkowie zespołu The Dumplings grają wiele koncertów i dużo czasu spędzają w trasie koncertowej. Wtedy najchętniej sięgają po ulubione książki - Justyna Święs po „Sto lat samotności" Gabriela Garcii Márqueza, a Kuba Karaś - po „Cień wiatru" Carlos Ruiz Zafóna.

- Są inspiracje, które są nam absolutnie niezbędne. Nie można tworzyć bez obserwowania innej sztuki - podkreśla Justyna Święs.

Poza koncertami w Polsce pod koniec kwietnia zespół wystąpi również w Dublinie, Manchesterze i Londynie.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Justyna Święs, Kuba Karaś, South By Southwest, SXSW, The Dumplings, „Sea You Later

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter