a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 28 listopada 2015
Imieniny: Zdzisława, Lesława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Uczestnicy „The Voice of Poland” na wspólnym koncercie

2011-12-12
Uczestnicy „The Voice of Poland” na wspólnym koncercie

Już dzisiaj, w poniedziałek 12 grudnia na wszystkich fanów programu „The Voice of Poland” czeka nie lada gratka. Finaliści i półfinaliści talent show dwójki zaprezentują swoje umiejętności na scenie łódzkiego klubu Wytwórnia.

Wystąpi cała finałowa czwórka: Mateusz Krautwurst, Piotr Niesłuchowski, Antek Smykiewicz oraz zwycięzca programu czyli Damian Ukeje. Oprócz nich będziemy mogli podziwiać uczestników, którzy odpadli tuż przed finałem czyli Aleksandrę Gadlewską, Rafała Brzozowskiego, Monikę Urlik i Filipa Moniuszkę. W specjalnym głosowaniu internetowym widzowie programu mogli wybrać jeszcze piątkę uczestników, którzy ich zdaniem zasłużyli na występ na koncercie. Tym sposobem zobaczymy również Filipa Sałapę, Edytę Strzycką, Kasię Lisowską, Iana Rooth’a i Maćka Moszyńskiego. Impreza w Wytwórni jest podziękowaniem dla internetowych fanów programu za zaangażowanie, przede wszystkim na portalu facebook. Koncert będzie miał miejsce tuż po sobotnim wielkim finale, w którym poznaliśmy pierwszego polskiego zwycięzcę programu „The Voice of Poland”

Tydzień przed koncertem finaliści programu również odwiedzili Łódź. 5 grudnia także w Wytwórni wzięli udział w specjalnej konferencji prasowej, podczas której wykonali po jednej piosence, promowali koncert oraz wzięli udział w spotkaniu z fanami. Przeważały głownie fanki, czemu nie można się dziwić, ponieważ finał jest iście męski.  Uczestnicy z cierpliwością rozdawali zdjęcia z autografem, robili sobie pamiątkowe fotki i odpowiadali na pytania fanów. Każdy mógł porozmawiać ze swoim faworytem, uścisnąć mu dłoń i pogratulować występu w programie. Konferencję poprowadził reporter TVP2 Mateusz Szymkowiak.

Koncert uczestników programu już dzisiaj (poniedziałek) o godz. 19.00 w klubie Wytwórnia w Łodzi. Bilety do nabycia w cenie 30 zł.

 

Marcelina Kowalska

Tagi: koncert, muzyka, talent show, uczestnicy, voice of poland

Podziel się
ocena 5,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter