a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Radzimir Dębski w projekcie muzycznym 30/90

2017-03-12
Radzimir Dębski w projekcie muzycznym 30/90

Po sukcesie ubiegłorocznej akcji #SłuchajMiasta, Radzimir Dębski zrealizuje kolejny muzyczny projekt we współpracy z marką Wyborowa. W tym roku JIMEK i marka obchodzą okrągłe urodziny dlatego poprzeczka została podniesiona jeszcze wyżej: W ramach Projektu 30/90 JIMEK stworzy utwór, w którym wykonawcami będą odbiorcy. Wszyscy*zainteresowani stworzeniem kawałka razem z JIMKIEM, mogą wysyłać, nagrane przez siebie dźwięki, niezależnie od tego czy są muzykami czy nie.  

 

Ubiegłoroczny projekt #SłuchajMiasta, w ramach którego powstał utwór oraz klip „3Cities" udowodnił, że Radzimir Dębski i marka Wyborowa to doskonały duet. Opublikowany wyłącznie na facebookowym profilu artysty teledysk został odtworzony ponad milion razy. Dlatego w tym roku JIMEK i Wyborowa połączyły siły tworząc Projekt 30/90. Do wspólnego świętowania zaproszeni są wszyscy fani JIMKA i wielbiciele marki, których twórczość dzięki projektowi może stać się częścią utworu Radzimira.

 

Poczuj muzykę na własny sposób

Najbardziej nie mogę się doczekać, aby wykorzystując technikę samplingu, umożliwić każdemu kto chce stać się gwiazdą rocka albo wirtuozem instrumentu, realizację marzeń, nawet jeżeli ta osoba nie jest muzykiem - mówi  Radzimir Dębski. Jednocześnie uwielbiam i  przeraża mnie to, że nie mam pojęcia, jaki ten utwór będzie finalniePoczątkowy szkic utworu zamieszczam na stronie, rzucam pierwszy pomysł i na bieżąco będę sprawdzał i reagował na to, co przysyłają ludzie. Od kiedy moje życie zmieniło się dzięki internetowemu konkursowi czekałem na okazję, żeby zrobić coś takiego. Jestem pewien, że dzięki temu uda się poznać wielu piekielnie utalentowanych ludzi - dodaje JIMEK.  

W ramach Projektu 30/90 JIMEK na początek stworzył dźwięki, początek pomysłu muzycznego, który wraz z pojawiającymi się muzycznymi fragmentami będzie się zmieniał i rozwijał. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę projektu projekt3090.pl i dodać swoje własne nagranie. Projekt rusza 13 lutego a na zgłoszenia kompozytor czeka do 15 marca.

O wyborze prawie wszystkich nadesłanych ścieżek muzycznych będzie decydował JIMEK - ale nagranie, które zostanie najwyżej ocenione przez społeczność internetową na stronie ma gwarantowane miejsce w utworze.

Partnerami Projektu 30/90 są: Onet.pl, Newonce.net, Aktivist oraz Cgm.pl.

*Aby wziąć udział w projekcie, trzeba mieć 18 lat.

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter