a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Premiera nowego singla Paulli. Płyta możliwa jeszcze w tym roku

2017-01-23
Premiera nowego singla Paulli. Płyta możliwa jeszcze w tym roku

Ostatnia płyta Paulli, zatytułowana „Sekret wiecznej miłości", ukazała się w listopadzie 2010 roku. Pracę nad kolejnym krążkiem wokalistka rozpoczęła kilka lat później. W 2015 roku ukazały się dwa zapowiadające go single: „Nigdy o Tobie nie zapomnę" oraz „Kocham Cię dalej". W połowie stycznia tego roku premierę miał natomiast kawałek „Chcę tam z tobą być". Autorem muzyki i słów jest Michał Kacprzak.

- Bardzo cieszę się, że udało nam się doprowadzić to wszystko do końca i że ten singiel ujrzał światło dzienne. I cóż, pozostaje mi życzyć sobie i mieć nadzieję, że zostanie dobrze odebrany przez słuchaczy - mówi wokalistka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

„Chcę tam z tobą być" to liryczna ballada skupiająca się na silnych uczuciach wyrażanych przez tekst i wokal Paulli. Aby wydobyć te emocje, twórcy singla postawili na minimalistyczną warstwę muzyczną z pianinem jako instrumentem prowadzącym. Piosenkę promuje teledysk, którego scenariusz opracowali wspólnie Paulla i Michał Kacprzak. Wokalistka wciela się w nim w postać bogaczki, spotykającej się z kochankiem w pełnych przepychu pałacowych wnętrzach.

- Chcieliśmy, żeby to był teledysk bardzo filmowy. Mnie osobiście się nie podobają teledyski bardzo kolorowe, w ogóle chciałam, żeby ten teledysk był biało-czarny, w sepii, natomiast musiałam przyznać rację Michałowi, że mógłby się okazać zbyt mało komercyjny - mówi Paulla.

Wokalistka ma nadzieję, że prace nad całą płytą zakończą się jeszcze w tym roku. Twierdzi, że materiał jest już w całości gotowy, nie wie jednak, jakie decyzje odnośnie do premiery krążka podejmie jej wytwórnia muzyczna. Album utrzymany będzie w romantyczno-nostalgicznym klimacie, charakterystycznym dla twórczości Paulli. Wokalistka twierdzi, że taka stylistyka jest jej najbliższa, czuje się w niej bowiem wiarygodna i prawdziwa, nawet gdy nie wykonuje tekstów własnego autorstwa. 

- Jestem odtwórcą, więc dla mnie jest bardzo ważne, żeby się utożsamiać z tym, co nagrywam i o czym śpiewam, a trudno jest mi się utożsamić z czymś, czego nie czuję. Aczkolwiek nie wszystkie piosenki będą melancholijne - mówi Paulla.

Na trzecim albumie wokalistki znajdzie się kilka piosenek, które napisał dla niej Romuald Lipko. Na krążek trafi także nagrany w 2014 roku duet z Garou, zatytułowany „Du Vent, Des Mots/Tyle słów na wiatr".

źródło: Newseria Lifestyle

Tagi: "Chcę tam z tobą być", nowa płyta, nowy singiel, Paulla

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter