a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 20 sierpnia 2018
Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Paulla chce wystąpić na Eurowizji

2017-02-20
Paulla chce wystąpić na Eurowizji

- Piosenka jest o miłości, nosi tytuł „Chcę tam z tobą być", jest trzecim singlem z płyty, którą nagrywam, płyta ukaże się jeszcze w tym roku i tą piosenkę właśnie zaśpiewam na preselekcjach Eurowizji. Nie ukrywam, że nie jestem fanką konkursów, jakoś nigdy nie miałam szczęścia - mówi newsrm.tv Paulla.

Jak mówi do udziału w konkursie artystkę namówili jej fani. W tym roku taka propozycja padła, też ze strony wytwórni płytowej i managementu - I tak jakoś przystałam na to. Powiem szczerze, że w ogóle nie liczyłam, że się w tej dziesiątce znajdę. Rzeczą, na której chciałabym się skupić, to żeby najlepiej zaśpiewać, żeby jak najlepiej wystąpić. Tylko to jest zależne ode mnie. Jeżeli chodzi o resztę to jestem zdana na fanów i na publiczność - przyznaje piosenkarka.

Teledysk do piosenki  "Chcę tam z tobą być" powstał w sierpniu ale dopiero teraz fani mogli go zobaczyć. - Udało nam się zrobić w bardzo krótkim czasie ponad milion wyświetleń na YouTube, bez wsparcia nikogo poza fanami i poza publicznością. Jestem bardzo wdzięczna. Zobaczymy jak będzie, nie wiem, nie chcę gdybać, nie chce zakładać co będzie, jak będzie. Ja chcę się skupić na tym, żeby jak najlepiej wystąpić, jak najlepiej zaśpiewać, a potem zobaczymy. Życzcie mi wszystkiego dobrego i powodzenia - mówi Paulla.

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter