a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 16 lipca 2018
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Nowy album Mikromusic pod mecenatem Atlas

2017-11-04
Nowy album Mikromusic pod mecenatem Atlas

„Tak mi się nie chce" to szósty krążek studyjny w dorobku wrocławskiego zespołu Mikromusic. Wydany niezależnie album stanowi solidną porcję bezkompromisowych, pełnych pasji dźwięków, skomponowanych i nagranych bez ograniczeń artystycznych i formalnych. Premierę płyty zaplanowano na 30 października 2017. Atlas jest mecenasem tego projektu.

 

Powrót do korzeni

Mając na koncie współpracę z największymi wytwórniami, członkowie zespołu Mikromusic postanowili wydać swój szósty album niezależnie. Swoista wolność tym spowodowana, pozwoliła muzykom nagrać materiał spełniający przede wszystkim ich oczekiwania, niepodporządkowany odgórnym wymogom. Ogromną radość i przyjemność z tworzenia, jaka towarzyszyła pracy nad płytą, słychać w każdym z utworów. „Tak mi się nie chce" to album inspirowany głównie muzyką lat 60-tych i 80-tych. Jak mówią sami artyści: najbardziej „piosenkowa" z dotychczasowych płyt zespołu. Zostanie wydana w formie audio CD i LP. Za jej produkcję odpowiadają Dawid Korbaczyński, Piotr Pluta i Łukasz Sobolak. Za kompozycjami stoją przede wszystkim Dawid Korbaczyński i Natalia Gosiak. Wokalistka jest ponadto autorką tekstów. Mix i mastering to zasługa Roberta Szydło. Premierze albumu „Tak mi sie nie chce" towarzyszy trasa koncertowa pod tym samym tytułem.

 

Pasja przede wszystkim

Atlas to firma, która we wszystkich swoich działaniach stawia przede wszystkim na pasję. To ona jest czynnikiem decydującym w dużej mierze o sukcesie - zarówno w branży budowlanej, jak i w świecie muzyki. Będąc niekwestionowanym liderem na rynku chemii budowlanej, który swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim pasji ludzi tworzących firmę, Atlas aktywnie wspiera zaangażowanych twórców w ich przedsięwzięciach. To pozwala myśleć o marce w szerszej perspektywie - podmiotu wyznaczającego trendy w swojej branży, ale również zaangażowanego mecenasa sztuki. Pasja to wspólny mianownik wszystkich działań obecnych w strategii Atlas i charakterystyczna cecha wspieranych inicjatyw. To również nieodłączna część twórczości Mikromusic.

 

Talent i determinacja

Grupa Mikromusic powstała w 2002 roku we Wrocławiu z inicjatywy Natalii Gosiak i Dawida Korbaczyńskiego. Ich twórczość określana jest jako trip hop z elementami jazzu. W 2004 roku zespół znalazł się w gronie finalistów opolskich Debiutów, a w 2008 roku został wytypowany przez Marka Niedźwieckiego, dziennikarza muzycznego radiowej Trójki, do konkursu w ramach festiwalu Top Trendy, gdzie otrzymał nagrodę Prezydenta Sopotu. Debiutancki krążek „Mikromusic", wydany przez Polskie Radio, ujrzał światło dzienne w 2006 roku.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter