a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 19 sierpnia 2018
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Michał Urbaniak przygotowuje się do wydania dwóch płyt

2015-03-25
Michał Urbaniak przygotowuje się do wydania dwóch płyt

Michał Urbaniak zapowiada, że nowe utwory będą się znacznie różnić od tego, co proponował swoim fanom na poprzednich krążkach. Artysta ma za sobą koncerty w Stanach Zjednoczonych i wakacyjną trasę koncertową na statku. Jak mówi, z ostatnich podróży przywiózł dużo muzycznych fascynacji i inspiracji.

Urbaniak przyznaje, że w życiu zawodowym czeka go teraz niezwykle intensywny okres. - Dwie nowe płyty, nowy kontrakt z dużą wytwórnią światową i nowa muzyka - świeża i trochę inna. Mieszkam za oceanem i stamtąd przywiozłem dużo inspiracji. Życie w podróży bardzo mi pomaga - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Michał Urbaniak, jazzman.

Urbaniak wspomina, że ma też za sobą niezwykłe wakacje. Spędził je w nietypowej trasie koncertowej w towarzystwie pasjonatów jazzu. - Bahamy, Karaiby, cały tydzień na statku z dwoma basenami. Graliśmy smooth jazz po latach razem z Millerem, właściwie z całą czołówką. I graliśmy, cały tydzień opalając się i siedząc przy basenach. Pierwsze chyba wakacje w życiu, chociaż grałem. A poza tym oczywiście koncerty w Nowym Jorku i Chicago - wspomina Michał Urbaniak.

Michał Urbaniak jest współtwórcą tzw. nowej szkoły jazzu. Gra na skrzypcach i saksofonie. Ma na swoim koncie 37 płyt. W 2012 r. zadebiutował jako aktor w filmie "Mój rower". Za rolę Włodzimierza otrzymał Polską Nagrodę Filmową Orła w kategorii odkrycie roku.

Newseria Lifestyle

Tagi: Michał Urbaniak, nowe płyty, podróże

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter