a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 16 lipca 2018
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Michał Szpak: Rock to nieodłączna część mojego życia. Mam nadzieję, że jeszcze do niego wrócę

2017-05-31
Michał Szpak: Rock to nieodłączna część mojego życia. Mam nadzieję, że jeszcze do niego wrócę

Wokalista nie wyklucza nagrania płyty w klimacie hardrockowym. Twierdzi, że z ciężkim brzmieniem łączą się jego wspaniałe wspomnienia z okresu nastoletniego, gdy był członkiem zespołu Whiplash. Choć dziś śpiewa głównie pop, nadal chętnie jeździ na koncerty rockowe.

Michał Szpak wykonuje muzykę z pogranicza popu i rocka, od początku kariery zawodowej zdradzał jednak zamiłowanie również do cięższych brzmień. W liceum należał do zespołu Whiplash grającego surowego hard rocka, a nawet metal. Formacja powstała w marcu 2007 roku z inicjatywy gitarzysty Kamila Czapli i istnieje do dziś pod nazwą DeStar.

- To był naprawdę fantastyczny czas w moim życiu. To on w jakiś sposób otworzył tę drogę i pozwolił mi być w tym miejscu, w którym jestem teraz - mówi Michał Szpak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wokalista zakończył oficjalną współpracę z zespołem Whiplash w 2011 roku, gdy dostał się do pierwszej polskiej edycji muzycznego talent show „X Factor". Do dziś utrzymuje jednak kontakt z kolegami z zespołu, często spotyka się też z nimi na jednej scenie podczas koncertów. Nie zapomniał również o swojej fascynacji hard rockiem.

- Kocham taki klimat. Rock to nieodłączna część mojego życia. Uwielbiam jeździć na festiwale muzyki rockowej. Kiedy tylko mogę, to wyjeżdżam na takie rzeczy - mówi Michał Szpak.

Artysta uważa, że muzyka hardrockowa fantastycznie wyraża ludzkie emocje. Twierdzi, że tęskni za tego rodzaju klimatami i nie wyklucza, że w przyszłości jeszcze do nich wróci.

- Myślę, że taka płyta pojawi się też w mojej dyskografii - mówi Michał Szpak.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter