a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 22 kwietnia 2018
Imieniny: Leona, Kai, Heliodora

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Męskie Granie powraca już po raz szósty

2015-05-19
Męskie Granie powraca już po raz szósty

Ogólnopolska trasa Męskiego Grania, którego sponsorem jest Żywiec, na stałe wpisała się w kalendarz najlepszych miejskich wydarzeń koncertowych w Polsce. W tym roku po raz kolejny w sześciu polskich miastach odkryje przed publicznością nowe muzyczne oblicza wyłącznie polskich artystów i prowokować będzie do poszukiwania nowych brzmień. Pierwszy koncert odbędzie się 27 czerwca w Krakowie, ostatni w Żywcu - 29 sierpnia.

W tym roku formuła Męskiego Grania po raz kolejny zyska nowy, bliższy odbiorcom wymiar. Tegoroczna idea wydarzenia - Moje Miasto - oddaje ducha miasta, docenia miejskość oraz lokalną społeczność. Trasa koncertowa poprzez wyjątkowe lokalizacje koncertów, miejskie atrakcje, a także repertuar artystów odwołujących się w swojej twórczości do miast staje się nieodłączną częścią współczesnej tkanki miejskiej, będąc jednocześnie zjawiskiem kultury w najlepszym wydaniu.

Każdy koncert podczas Męskiego Grania to niezapomniane doświadczenie muzyczne dzięki pieczołowicie dobranym, najlepszym artystom z praktycznie każdej strony sceny muzycznej. To eklektyczne brzmienia, międzypokoleniowe zderzenia oraz niesamowita energia jaką tworzy publiczność wraz z artystami. W tym roku trasa koncertowa obejmie sześć miast: Kraków, Wrocław, Katowice, Warszawę, a wielki finał odbędzie się w Żywcu. - Męskie Granie od samego początku było nierozerwalnie związane z miastem, dlatego w tym roku chcieliśmy jeszcze bardziej podkreślić niesamowity duch miasta - mówi Izabela Głodek, dyrektor marki Żywiec i Cydr. - Jak co roku lokalizacje, w których odbędą się koncerty, fascynują same w sobie, a kiedy wypełni je muzyka i ludzie, staną się pulsującym energią centrum miasta - dodaje,

Pełna lista artystów, którzy wystąpią podczas trasy koncertowej Męskie Granie 2015 zostanie ujawniona wkrótce. Wyłącznym sponsorem Męskiego Grania 2015 jest marka Żywiec.

Tego lata Męskie Granie zagra w następujących miastach:

Kraków, 27 czerwca

Wrocław, 11 lipca

Katowice, 25 lipca

Poznań, 1 sierpnia

Warszawa, 18 sierpnia

Żywiec, 29 sierpnia

Informacja prasowa

 

Tagi: koncerty, Męskie Granie 2015, trasa koncertowa

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter