a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Kortez: chciałbym już pracować nad nową płytą, ale mam zbyt dużo koncertów

2016-02-09
Kortez: chciałbym już pracować nad nową płytą, ale mam zbyt dużo koncertów

Po sukcesie „Bumerangu" Kortez planuje nagranie drugiej płyty. Zebrał już część materiału, brakuje mu jednak czasu na wejście do studia. Wokalistę całkowicie pochłaniają bowiem koncerty, na które bilety wyprzedawane są nawet w przeciągu kilku dni. W lutym Kortez grać będzie m.in. w Chorzowie i Gdańsku.

Kortez, czyli Łukasz Federkiewicz, to w ostatnich miesiącach jedno z najgorętszych nazwisk na polskiej scenie muzycznej. Jego debiutancki album, zatytułowany „Bumerang", zdobył status złotej płyty, a „Gazeta Wyborcza" umieściła go na 12. miejscu najlepszych płyt 2015 roku. Krążek ukazał się 25 września, wokalista już jednak myśli o kolejnym albumie.

- Chciałbym już pracować nad tą płytą drugą, bo mam trochę materiału, ale z racji tego, że mam bardzo dużo koncertów, nie mogę zacząć pracować nad drugim krążkiem - mówi Kortez agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W trasę promującą debiutancki album Kortez wyruszył jesienią, tuż po jego premierze. Bilety na większość koncertów zostały wyprzedane wkrótce po otwarciu sprzedaży. Na kwietniowy koncert w Szczecinie już pierwszego dnia sprzedano połowę biletów, na imprezę w gdańskim klubie B90 wszystkie bilety zostały wyprzedane w ciągu 36 godzin. Kortez ma jednak nadzieję, że wkrótce nadejdzie czas na pracę nad kolejnym krążkiem.

- Chciałbym, żeby przyszedł właściwy czas na pracę nad drugą płytą, żebym był z niej usatysfakcjonowany, żeby nie robić nic na siłę, tylko, żeby oddać sens i istotę tych wszystkich numerów, czyli czyste emocje, które zawiera w sobie muzyka - mówi Kortez.

W lutym wokalistę będzie można zobaczyć i posłuchać podczas koncertów w Chorzowie (19 lutego) oraz Gdańsku (20 lutego).

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: "Bumerang", Kortez druga płyta, Kortez koncerty

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter