a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 22 kwietnia 2018
Imieniny: Leona, Kai, Heliodora

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Koncertowe lato w Sukcesji. Blues, jazz oraz pop w wykonaniu Antka Smykiewicza

2017-07-10
Koncertowe lato w Sukcesji. Blues, jazz oraz pop w wykonaniu Antka Smykiewicza

Lato nierozerwanie kojarzy nam się z koncertami. Słoneczna pogoda, ciepłe wieczory i urlopowy nastrój, ją cieszeniu się muzyką na żywo. W najbliższe weekendy w Sukcesji odbędą się aż trzy koncerty, których różnorodna tematyka sprawi, że każdy meloman znajdzie coś dla siebie.

 

Muzyczne spotkania rozpoczną się w piątek, 7 lipca. Przez całe wakacje, w każdy piątek, od godziny 18:00 do 22:00, klienci restauracji Vapiano w Sukcesji będą mogą skosztować kuchni włoskiej przy dźwiękach specjalnie skomponowanej na te wieczory muzyki. 7 lipca, po raz kolejny na żywo wystąpi Acoustic Blues Sessions - akustyczny projekt gitarzysty i kompozytora Mateusza Trandy oraz wokalistki i tekściarki, Anny Guhs. Tranda jest gitarzystą akustycznym bazującym na tradycjach folkowo - blues'owych. Wychowany w domu, gdzie muzyka była grana od zawsze, co niewątpliwie miało wpływ na wybór drogi życiowej. Artysta tworzy muzykę z pogranicza folk jazzu, fingerstyle i bluesa akustycznego, grając m.in. na gitarze akustycznej, banjo oraz pianinie. Wokalistka, Anna Guhs współpracuje z Teatrem Powszechnym („Wytwórnia Piosenek") oraz z chórem The Gospel Time, gdzie od ponad 8 lat występuje jako solistka (m.in. w programach telewizyjnych, takich jak „Must Be The Music - Tylko Muzyka" czy „Dzień Dobry TVN"). Podczas koncertu, gościnnie na perkusji zagra Łukasz Moszczyński, współpracujący m.in. ze Steven Nashem, dwukrotnym mistrzem świata DJ-ów IDA, przy projekcie „Steve Nash & Turntable Orchestra". Zespół, który przypadł do gustu gościom restauracji, zaprezentuje standardy bluesowe oraz mniej znane aranżacje wraz z autorskim materiałem. Zapowiada się istna uczta dla zmysłów.

 

Następny koncert planowany jest na sobotę, 15 lipca. Tego dnia, „Pomimo burz" za oknem, w Sukcesji zapanuje gorąca, letnia atmosfera! To wszystko za sprawą rozchwytywanego polskiego artysty - Antka Smykiewicza. Mimo krótkiego stażu na polskiej scenie muzycznej, piosenkarz może poszczycić się nie lada osiągnięciami. Tylko w 2016 roku jego singiel „Pomimo Burz" uzyskał status „Diamentowej Płyty", podczas gdy utwór „Limit Szans" i album „Nasz Film" „Złotych płyt". Jego debiutancki singiel „Pomimo burz" króluje na listach wszystkich rozgłośni radiowych, podczas gdy sam klip do piosenki na YouTubie obejrzano już ponad 35 milionów razy! W sobotę, 15 lipca gwiazda przypomni łodzianom swoje największe hity podczas występu w Sukcesji, który rozpocznie się o godzinie 18:00, na scenie zlokalizowanej na poziomie -1.

 

Podczas koncertu, który odbędzie się w niedzielę 16 lipca, przeniesiemy się w nieco inny region świata. Tego dnia, w godzinach od 13:00 do 15:00, przed wejściem głównym Sukcesji amerykański zespół folkowy zagra covery popularnych utworów rodem zza oceanu. Podczas koncertu, inna grupa Amerykanów prowadzić będzie wśród publiczności i przechodniów popularną w USA grę trivia, sprawdzając ich wiedzę na temat Stanach Zjednoczonych. Za prawidłowe odpowiedzi przewidziane są nagrody.

 

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter