a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 21 lipca 2018
Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Izabela Trojanowska: przez lata byłam cichutka, a ostatnio rozbuchałam się z nową płytą

2017-02-22
Izabela Trojanowska: przez lata byłam cichutka, a ostatnio rozbuchałam się z nową płytą

Pierwsza po pięciu latach przerwy płyta Izabeli Trojanowskiej miała premierę w listopadzie 2016 roku. Na krążku, zatytułowanym "Na skos", znalazło się dziesięć piosenek. Wszystkie kawałki utrzymane są w tradycyjnym rockowym klimacie. Wokalistka powróciła tym samym do korzeni swojej twórczości z lat 80. Nie ukrywa, że jako kobieta lubi przechodzić zmiany, od wizerunku począwszy, na osobowości i rodzaju twórczości kończąc.

- Przez lata całe byłam bardzo cichutka, a ostatnio rozbuchałam się z tą płytą, że ho ho - mówi Izabela Trojanowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wszystkie utwory, które znalazły się na płycie "Na skos", skomponował Jan Borysewicz, z którym wokalistka współpracowała m.in. przy swojej debiutanckiej płycie. Krążek, zatytułowany po prostu "Iza", nagrali w 1981 roku. Gwiazda podkreśla, że także i tym razem ich wspólna praca przebiegała we wspaniałej i spontanicznej atmosferze.

- 35 lat temu powstała moja pierwsza płyta z Budką Suflera, a właśnie w Budce Suflera grał wówczas Janek na gitarze. I wszędzie brzmią jego gitary w moich pierwszych piosenkach. Zatoczyło się koło i nagraliśmy znowu, brzmią jego gitary w moich nowych piosenkach - mówi Izabela Trojanowska.

Płyta "Na skos" spotkała się z bardzo dobry przyjęciem. Wokalistka od listopada gra koncerty promujące ten krążek, obecnie natomiast pracuje nad kolejnym wideoklipem. Teledysk ma promować piosenkę "Skos". Zdaniem gwiazdy jej tekst opowiada o tym, że czasami w życiu trzeba iść na skos, czyli na skróty, choć nie zawsze ma to pozytywne konsekwencje.

- Piosenka traktuje o tym, że ja już na ten skos nie chodzę. Czyli jestem rozsądną, bardzo karną osobą, która absolutnie nie robi żadnych błędów, to brzmi nudnie, ale tak nie jest - mówi Izabela Trojanowska.

Gwiazda podkreśla jednocześnie, że tekst piosenki "Skos" nie odnosi się do jej własnej osobowości.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter