a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Grzegorz Hyży pracuje nad kolejną płytą

2015-03-04
Grzegorz Hyży pracuje nad kolejną płytą

Grzegorz Hyży premierę kolejnego krążka zaplanował na koniec bieżącego roku lub początek przyszłego. Część nowych piosenek ma już w głowie, a inspiracji wciąż przybywa. Wokalista skupia się obecnie na promocji debiutanckiej płyty "Z całych sił". Na początku lutego ruszył w trasę koncertową po Polsce. W planach ma także koncert w Egipcie w ramach akcji "Eska odwołuje zimę".

- Pracuję z zespołem nad nowym materiałem. Skupiamy się na tworzeniu nowych dźwięków i coś mi już w głowie gra. Kiedy przyjdzie odpowiedni moment, to przysiądziemy i pozlepiamy w jedną całość wszystkie wcześniej zapisane dźwięki - mówi finalista trzeciej edycji programu "X Factor".

Debiutancka płyta zdobyła status złotej płyty. Od 7 lutego zespół gra cykl koncertów w Polsce. Niedługo Grzegorz Hyży wystąpi także w Egipcie, gdyż został zaproszony do akcji "Eska odwołuje zimę", w której wylosowani słuchacze i wybrani wokaliści spędzą wakacje w kurorcie Marsa Alam. - To bardzo przyjemny projekt, tym bardziej że bardzo lubię ciepło i słońce. Radio zabiera ze sobą cały samolot słuchaczy. Zadbamy o to, żeby przeżycia na tym wakacyjnym wyjeździe były na najwyższym poziomie - mówi piosenkarz.

Ostatnio, jak donoszą plotkarskie media, w życiu prywatnym Grzegorza Hyżego nastąpiły zmiany. Po rozwodzie piosenkarz znalazł nową miłość i spotyka się ze znaną prezenterką Agnieszką Popielewicz. Pod koniec grudnia para pojawiła się razem na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora.

Newseria Lifestyle

Tagi: Agnieszka Popielewicz, Grzegorz Hyży, nowa płyta, trasa koncertowa

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter