a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Dorota Osińska: nie tak łatwo jest wystąpić w telewizji, nie będąc celebrytką

2016-03-03
Dorota Osińska: nie tak łatwo jest wystąpić w telewizji, nie będąc celebrytką

Nie jest łatwo odnieść sukces - twierdzi Dorota Osińska. Wierzy jednak w powodzenie na koncercie preselekcyjnym do Eurowizji 2016. Twierdzi, że jej atutem jest świetna piosenka i umiejętność śpiewania na żywo. Artystka uważa, że znajduje się obecnie w dobrym momencie kariery - zaśpiewała w duecie z José Carrerasem i nagrywa płytę z Rickiem Allisonem.

Dorota Osińska należy do dziewiątki artystów, którzy 5 marca powalczą o możliwość reprezentowania Polski na konkursie Eurowizja 2016. Jej rywalami są takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak Margaret, Natalia Szroeder i Edyta Górniak. Artystka wierzy jednak w swoje szans na koncercie preselekcyjnym.

- Nie jest łatwo zaistnieć w show-biznesie. Ale to, co mam po swojej stronie, to naprawdę genialna piosenka człowieka, który odniósł już niejeden sukces na Eurowizji i który potrafi pisać piosenki - mówi Dorota Osińska agencji Newseria Lifestyle.

Artystka zamierza zaśpiewać kawałek „Universal" skomponowany przez słynnego muzyka i producenta Ricka Allisona. Kanadyjczyk jest twórcą hitu „Je T'aime" oraz producentem płyt Lary Fabian i Michela Sardou. Dorota Osińska jest ponadto pewna swoich umiejętności śpiewania na żywo.

- Jeżeli się uda tym przekonać widzów, to ich przekonam, a jeśli nie, to będę miała po prostu dobry występ telewizyjny na koncie, co nie jest takie oczywiste w moim przypadku. Bo nie będąc celebrytką, wcale nie tak łatwo jest wystąpić w telewizji - mówi Dorota Osińska.

Pochodząca z Wrocławia artystka w 2013 roku zajęła drugie miejsce w programie „The Voice of Poland" - przez wielu dziennikarzy muzycznych uznana została wówczas za najciekawszą uczestniczkę tej edycji show. Osińska twierdzi jednak, że trzy lata temu nie była nastawiona na karierę, głównie ze względu na dziecko, które miała wkrótce urodzić.

- „The Voice of Poland" przydarzył się w specyficznym momencie życia, chwilę potem urodziłam dziecko i siłą rzeczy robienie kariery nie było mi wtedy w głowie, chociaż nagraliśmy płytę. Bardzo dużo rzeczy zdarzyło się od tego czasu, mam wrażenie, że wszystko, co najlepsze zaczyna się dopiero teraz - mówi Dorota Osińska.

Wokalistka ma na swoim koncie trzy płyty: „Idę", „Kamyk zielony" oraz „Teraz", a także duet z José Carrerasem. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem, którego producentem i współautorem jest Rick Allison. Kanadyjczyk napisał wszystkie piosenki, które znajdą się na krążku. Osińska twierdzi, że spełnia w ten sposób swoje wielkie marzenie, a powstający album określa mianem płyty swojego życia.

- Pisze dla mnie piosenki człowiek, którego utwory śpiewam od dawna. Zawsze wyobrażałam sobie jakby to było, gdyby dla mnie coś takiego napisał i to się wszystko spełnia w tej chwili. Wierzę, że ludzie to zauważą i docenią - mówi Dorota Osińska.

Koncert preselekcyjny, który wyłoni polskiego reprezentanta na Konkursie Piosenki Eurowizja 2016 w Sztokholmie, odbędzie się 5 marca i będzie transmitowany przez TVP1.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Dorota Osińska, Eurowizja 2016, piosenka

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter