a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 22 lipca 2018
Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Doda: od dziecka marzyłam, żeby Slash zagrał specjalnie dla mnie swoje fantastyczne solo

2015-11-26
Doda: od dziecka marzyłam, żeby Slash zagrał specjalnie dla mnie swoje fantastyczne solo

Spełniłam swoje wielkie marzenie - mówi Doda, która zaśpiewała z legendarnym gitarzystą Guns'n'Roses Slashem. Podczas koncertu w Łodzi wykonała balladę "Sweet Child O'Mine". Zdaniem Dody jej występ z tak znakomitym muzykiem to powód do dumy nie tylko dla niej samej, ale i dla wszystkich Polaków.

Na jednej scenie z legendarnym gitarzystą Guns'n'Roses Doda stanęła podczas jego koncertu w Atlas Arenie w Łodzi w ubiegły piątek. Występ ten był niespodzianką dla fanów artystki - Doda niemal do ostatniej chwili nie zdradziła, że pojawi się na koncercie w tak wyjątkowej roli. Nie ukrywa też, że występem tym spełniła swoje wielkie marzenie.

- Od dziecka o tym marzyłam. Wisiał on nad moim łóżkiem, zawsze pragnęłam, żeby zagrał specjalnie dla mnie to swoje solo fantastyczne i tak właśnie się stało - mówi Doda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Legendarny muzyk zauważył na kanale YouTube nagranie z koncertu Dody, podczas którego wykonywała ona jedną z piosenek Guns'n'Roses. Zadzwonił do polskiej wokalistki i zaproponował wspólny występ podczas jego koncertu w Polsce. Zdaniem Dody jest to powód do dumy nie tylko dla niej, ale i dla wszystkich Polaków.

Jestem podekscytowana, ponieważ spełniło się moje największe marzenie i uważam, że Polska również powinna być podekscytowana, ponieważ Slash wybrał właśnie polską wokalistkę na swoją światową trasę. Nikogo nigdy nie wybierał, więc uważam, że jest to wyróżnienie dla naszego kraju i wszyscy powinniśmy się cieszyć - mówi Doda.

Podczas łódzkiego koncertu Doda zaśpiewała rockową balladę "Sweet Child O'Mine", pochodzącą z debiutanckiego albumu zespołu "Appetite for Destruction" wydanego 21 sierpnia 1987 roku. Siedemnaście lat później riff z tego kawałka został uznany przez magazyn "Total Guitar" za gitarowy riff wszech czasów.

- W 2016 będzie 15-lecie mojej kariery muzycznej, więc jest to niesamowita nagroda za to, że wytrwałam tyle lat w tym polskim show biznesie - mówi Doda.

Występ w Łodzi nie był ostatnim spotkaniem ze Slashem. Doda zaśpiewała z nim ponownie na Białorusi.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Doda, koncert w Atlas Arenie w Łodzi, Slash, Sweet Child O' Mine - Guns 'N’ Roses

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter