a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 16 lipca 2018
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

DJ Adamus w tym roku chce wydać trzy nowe single

2017-03-08
DJ Adamus w tym roku chce wydać trzy nowe single

Artysta nie zamierza nagrywać nowej płyty. W tym roku chce się skupić na wydaniu trzech singli, nad którymi już pracuje. Do współpracy zaprosił Annę Montgomery, znaną w Polsce z kawałka „Turn me on". DJ Adamus marzy o nakręceniu teledysku do ich wspólnego utworu w Kalifornii.

Ostatnia płyta DJ Adamusa ukazała się w grudniu 2015 roku. Od tego czasu artysta wydał tylko jeden singiel w 2016 roku, skupił się natomiast na pisaniu książki biograficznej. Na początku 2017 roku miała miejsce premiera jego nowego kawałka zatytułowanego „Keep love together". Piosenka została nagrana z Patrycją „Mali" Malinowską, w nakręconym na Ibizie teledysku wystąpiła natomiast Ola Ciupa. DJ Adamus twierdzi, że jest to najbardziej dopieszczony utwór w całej jego muzycznej karierze.

- Ten kawałek został nagrany już ponad półtora roku temu i każdy drobny szczegół poprawiałem przez te półtora roku - mówi artysta agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

„Keep Love Together" to kompozycja z 1995 roku, nagrana przez brytyjską grupę Love to Infinity. DJ Adamus wspomina, że płytę winylową z tym utworem kupił w promocji za kilka złotych. Do dziś znajduje się ona w jego zbiorach. Artysta już w momencie zakupu wiedział, że w przyszłości chciałby nagrać tę piosenkę w swojej własnej aranżacji.

- Po 21 latach powstała moja nowa wersja tego utworu. Po to spełnia się marzenie, po to się żyje, żeby robić takie dziwne rzeczy - mówi DJ Adamus.

Artysta już pracuje nad kolejnymi singlami. W tym roku zamierza wydać trzy nowe kawałki, nie planuje natomiast nagrywania kolejnej płyty. Uważa, że w dzisiejszych czasach krążek nie jest tak istotny, jak jeszcze kilka lat temu. Do współpracy przy trzecim planowanym singlu zaprosił Annę Montgomery, amerykańską wokalistkę, polskiej publiczności znaną z kawałka „Turn me on" promującego film „Sala samobójców".

- Utwór będzie się nazywał „California sun" i marzenie jest takie, żeby nakręcić teledysk w Kalifornii - mówi DJ Adamus.

Muzyk zamierza również zorganizować kolejną edycję Ibiza Camp On. Twierdzi, że Ibiza jest wspaniałym miejscem, gdzie fantastycznie spędza się czas, zarówno na plażach, jak i na imprezach. Jego zdaniem raz w roku trzeba się tam wybrać.

źródło: Newseria Lifestyle

Tagi: DJ Adamus, nowa płyta, singiel

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter