a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Anna Czartoryska-Niemczycka kończy pracę nad swoją debiutancką płytą

2016-10-14
Anna Czartoryska-Niemczycka kończy pracę nad swoją debiutancką płytą

Krążek jest już w fazie postprodukcji i aktorka jest zadowolona z jego brzmienia. Wokalistka jest współautorką wszystkich tekstów, które powstały na podstawie jej własnych doświadczeń życiowych. Twierdzi, że płyta to realizację jej wielkiego marzenia.

Anna Czartoryska-Niemczycka w styczniu tego roku urodziła swoje drugie dziecko, córkę Janinę. Powoli zaczyna wracać do obowiązków zawodowych, szczególnie dużo uwagi poświęca pracy nad swoją debiutancką płytą. Zakończyła już pracę w studio, obecnie krążek jest w fazie postprodukcji. Wie już, jak będzie brzmiał, i jest z niego bardzo zadowolona.

- Jest to wymarzony projekt i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła się nią pochwalić. Bardzo na to czekam i bardzo jestem z niej dumna i jest to takie spełnione marzenie - mówi Anna Czartoryska-Niemczycka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwieździe trudno jednoznacznie określić gatunek muzyczny, w jakim utrzymana jest jej debiutancka płyta. Chce, by był to album, który towarzyszy słuchaczom przez cały dzień. Sama słucha muzyki na okrągło, ma też specjalne utwory, a nawet całe płyty, które lubi odtwarzać w samochodzie, w podróży, rano, by dobrze zacząć dzień i rozruszać się po nocnym wypoczynku, a także przy kolacji dla wyciszenia się po całym dniu. Ma także wybrane piosenki, które puszcza swoim dzieciom.

- Chciałabym, żeby to była płyta, która jest jednocześnie spójna, a z drugiej strony, z której każdy sobie wyszuka utwory, które mu będą towarzyszyć i o których by pomyślał, wow, to jest to, czego szukałem, czego potrzebuję, kiedy wsiadam do samochodu - mówi Anna Czartoryska-Niemczycka.

Teksty wszystkich utworów, które znajdą się na płycie, powstały w oparciu o osobiste doświadczenia wokalistki. Pracowała nad nimi wraz z pisarzem Pawłem Bulaszewskim, autorem poczytnej powieści „Kain".

- Paweł świetnie operuje słowem i świetnie składa słowa w głębszy sens, więc na pewno w większości miejsc, gdzie ja mówiłam prozą, on potrafi operować wierszem i myślę, że dobry z nas team - mówi Anna Czartoryska-Niemczycka.

Wokalistka nie zna jeszcze daty premiery swojego debiutanckiego krążka. Twierdzi, że wyda go dopiero, gdy będzie z niego całkowicie zadowolona i poczuje, że jest na to gotowa.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Anna Czartoryska-Niemczycka, debiutancka płyta

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter