a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 21 lipca 2018
Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Agnieszka Kaczorowska dziś i jutro poprowadzi festiwal „Disco pod gwiazdami"

2015-08-14
Agnieszka Kaczorowska dziś i jutro poprowadzi festiwal „Disco pod gwiazdami"

Aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska będzie współprowadzącą festiwalu „Disco pod gwiazdami", który odbędzie się 14 i 15 sierpnia. To już drugi festiwal Kaczorowskiej, ale znacznie większa rola. Od dwóch tygodni ćwiczę dykcję i głos, bo chcę do tego podejść bardzo profesjonalnie - podkreśla aktorka.

- To będzie drugi festiwal w moim życiu [po sopockim Superhit Festiwal - red.] i to w bardzo krótkim okresie. Wtedy miałam trochę mniejsze zadanie, teraz to już kolejny level - będzie o wiele więcej do zrobienia, co cieszy jak każde nowe wyzwanie - mówi agencji Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska, tancerka i aktorka. - Uwielbiam iść do przodu, uczyć się i rozwijać.

W Zielonej Górze  odbędzie się duża taneczna impreza - festiwal „Disco pod Gwiazdami". Fani muzyki eurodance będą dziś i jutro bawić się przy muzyce takich gwiazd jak Oceana, Stachursky czy Łzy. Kaczorowskiej będą partnerować Michał Koterski i Maciej Dowbor.

- To duży festiwal, muzyka taneczna, dyskotekowa, więc mam nadzieję, że to będzie bardzo energetyczny występ i energetyczny koncert. Chodzi o to, żeby ludzie, którzy siedzą przed telewizorami i którzy będą z nami na koncercie, świetnie się bawili. Ta muzyka będzie ich porywać do tańca, a my im po prostu przedstawimy danych wykonawców i zachęcimy do tej zabawy - mówi Agnieszka Kaczorowska.

Jak podkreśla aktorka, podchodzi do tego zadania bardzo poważnie. Przez ostatnie dwa tygodnie intensywnie pracowała nad dykcją i głosem. Dodaje, że każde nowe wyzwaniewiąże się z ogromnym stresem. Podobnie było w maju na scenie Opery Leśnej w Sopocie.

- Ale ja taki stres potrafię wykorzystać. Biorę z niego to, co najlepsze i na takiej adrenalinie działam. Lubię ten stan - mówi aktorka.

Dodaje, że stres i adrenalina towarzyszą jej również w tańcu, którym profescjonalnie zajmuje się od lat.

- W „Tańcu z Gwiazdami" bardziej się stresuję za partnera, czy jemu wszystko wyjdzie, czy się nie pomylimy, czy on się nie zestresuje. W aktorstwie stresu jest już mniej. Ale wiadomo, każdy występ przed publicznością, zwłaszcza, kiedy jest na żywo, wzmaga różne emocje - mówi Kaczorowska.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Agnieszka Kaczorowska, Disco pod gwiazdami, festiwal

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter