a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 22 kwietnia 2018
Imieniny: Leona, Kai, Heliodora

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

8. edycję Letniej Sceny Sfery otworzy SARSA!

2017-07-07
8. edycję Letniej Sceny Sfery otworzy SARSA!

Laureatka licznych konkursów za twórczość własną. Fluktua, TakloopNie, SarsaParilla, Emma Nuci Organic - to tylko niektóre z jej projektów muzycznych zakorzenionych w szeroko pojętej muzyce alternatywnej. Współtworzyła wiele projektów eksperymentując z muzyką od jazzu, poezji śpiewanej po alternatywnego rocka i muzykę elektroniczną.

Od kiedy w 2015 r. ukazał się jej debiutancki album studyjny zatytułowany „Zapomnij mi" szturmem podbija polski rynek muzyczny. Jej pierwszy krążek zajął 2. miejsce na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskał status platynowej płyty. Singiel „Naucz mnie" przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście AirPlay - Top. Tylko w 2016 r. została laureatką koncertu „Radiowy Przebój Roku" podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie oraz SuperJedynki w kategorii „SuperArtysta w sieci" podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Zapowiedź tego, czego możemy spodziewać się na piątkowym koncercie artystki, możecie znaleźć tutaj: ">https://

Za tydzień natomiast (14.07) na scenie zobaczymy niepowtarzalną Kapelę Hanki Wójciak, która w folkowo - popowym stylu zabierze nas w orientalne i celtyckie rejony muzyki, połączone z polskimi motywami ludowymi.

Plac Bolka i Lolka przy galerii SFERA, już od 8 lat w każdy piątek wakacji staje się muzycznym sercem Bielska. Darmowe, rozpoczynające się zawsze o 19.30, koncerty zarówno młodych, przebojem zdobywającym rynek show - biznesu gwiazd, jak i dobrze znanych i wyczekiwanych muzyków są świetnym początkiem każdego wakacyjnego weekendu. Do tej pory w ramach spotkań z muzyką w Sferze zaprezentowali się między innymi: Voo Voo, Maciej Maleńczuk, Kasia Kowalska, Elektryczne Gitary, Kapela ze Wsi Warszawa, Jose Torres czy Mezo.

Galeria Sfera angażuje się także w wiele projektów kulturalnych Podbeskidzia. Wśród nich są jeden z najważniejszych europejskich festiwali - Bielska Zadymka Jazzowa, międzynarodowy Tydzień Kultury Beskidzkiej,czy międzynarodowy Foto Art. Festival, w ramach którego wnętrza przy Mostowej 5 stają się jedną z przestrzeni ekspozycyjnych.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter