a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Piątek, 15 grudnia 2017
Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Motoryzacja

Warszawski Rajd Maluchów – śladami budynków, których już nie ma

Warszawski Rajd Maluchów – śladami budynków, których już nie ma

Warszawski Rajd Maluchów to kolejna inicjatywa grupy fanów Polskiego Fiata 126p -F126p.com. W ostatnią sobotę kierowcy i ich Maluchy poszukiwali w stolicy miejsc po budynkach, które zostały wyburzone, ale zdjęcia i informacje na ich temat można znaleźć na stronie tubylotustalo.pl.

więcej
 • Japońska ikona luksusu

  Japońska ikona luksusu

  Można było kupić ją tylko w Japonii. Łączyła elementy tradycji z najnowszymi technologiami. Luksusowa Toyota Century obchodzi 50. urodziny i dokładnie przez pół wieku pozostała w produkcji.

  więcej
 • Lexus LC 500 kontra Aston Martin DB11

  Lexus LC 500 kontra Aston Martin DB11

  Firma AMCI Testing przeprowadziła test porównawczy flagowego coupé Lexus LC 500 z najnowszym Astonem Martinem DB11. Oba auta uzyskują na torze niemal identyczne wyniki, więc dla potencjalnych klientów rozważających zakup jednego z tych dwóch samochodów kryterium wyboru będą subiektywne preferencje lub cena. I tu robi się najciekawiej.

  więcej
 • Anna Cieślak: Nie jestem wybitnym kierowcą. W samochodach cenię komfort jazdy, także w dalekich trasach

  Anna Cieślak: Nie jestem wybitnym kierowcą. W samochodach cenię komfort jazdy, także w dalekich trasach

  Bezpieczeństwo i komfort jazdy - tego w samochodach szuka gwiazda serialu „Na Wspólnej". Jak podkreśla, kryteria te spełniają samochody marki Mitsubishi, także najnowszy model SUV-a Eclipse Cross. W autach japońskiej marki, której jest ambasadorką, aktorka ceni również minimalistyczną linię nadwozia oraz wygodne wnętrza.

  więcej
 • Większa moc silnika. Doładowanie bez turbo

  Większa moc silnika. Doładowanie bez turbo

  Mówiąc o silnikach doładowanych w odróżnieniu od wolnossących, mamy zwykle na myśli jednostki turbodoładowane. Nie jest to jednak dokładnie to samo - w nowej Toyocie Yaris GRMN zastosowano sprężarkę z napędem mechanicznym. Czym się ona różni od turbosprężarki i jakie ma w stosunku do niej zalety?

  więcej
 • Pierwsze polskie samochody elektryczne mogą trafić na ulice już w przyszłym roku. Auto będzie kosztować 40–50 tys. zł

  Realizowany w Polsce projekt zakłada stworzenie małego, miejskiego, zwrotnego samochodu, który będzie odpowiedzią na najnowsze trendy w polskich miastach. Według planów długość elektrycznego pojazdu wyniesie poniżej 3,75 m, a na jednym ładowaniu przejedzie on dystans ok. 150 km. Najważniejsza będzie jednak atrakcyjna cena na poziomie 40-50 tys. zł.

 • Brak regulacji prawnych i odpowiedniej infrastruktury może opóźnić pojawienie się na polskich drogach pojazdów autonomicznych

  Pierwsze próby stworzenia pojazdów, które poruszałyby się bez ingerencji kierowcy, rozpoczęły się już niemal sto lat temu, jednak dopiero ostatnio stworzenie w pełni autonomicznych samochodów stało się możliwe z technicznego punktu widzenia. Na na ulicach zauważyć można coraz więcej całkowicie autonomicznych prototypów (autonomia poziomu 4) lub samochodów w znacznym stopniu wyręczających kierowcę (niepełna autonomia poziomu 2 i 3). Problemem, który spowalnia rozwój tego typu aut, są nienadążające za rozwojem techniki regulacje prawne.

 • W 2020 roku w Polsce powstanie 6 tys. punktów ładowania dla samochodów elektrycznych. Będą rozmieszczone w 32 aglomeracjach

  Pierwsze polskie samochody elektryczne mogą trafić na ulice już w 2018 roku - tak zakłada projekt ElectroMobility, który wchodzi już w etap realizacji. Powstanie samych aut to jednak tylko część wyzwań, jakie stają przed polskim przemysłem motoryzacyjnym - wraz z nimi musi się pojawić nowa, rozbudowana infrastruktura obsługi tego typu pojazdów. Ministerstwo Energii obiecuje, że do 2020 roku powstanie 6 tys. punktów ładowania, które będą rozmieszczone w 32 miastach Polski.

 • Najpopularniejsze modele hybrydowe w Polsce. Toyota i Lexus dominują

  Jak podaje Instytut SAMAR, w pierwszym półroczu 2017 roku w Polsce zarejestrowano 8594 samochody hybrydowe, o 90% więcej niż w tym samym okresie 2016 roku (4508 egz.). Polacy zainteresowali się 35 modelami hybrydowymi 13 marek. Największą popularnością już tradycyjnie cieszyły się hybrydy Toyoty i Lexusa - w Polsce zarejestrowano łącznie 7979 hybryd obu japońskich marek, co stanowi 92,8% tej części rynku.

 • Ile kosztuje benzynowy sedan segmentu D – oferta popularnych w Polsce marek

  Sedan klasy średniej może stanowić wizytówkę dla firmy lub być częścią benefitów dla średniej kadry zarządzającej. Samochody tego segmentu łączą dobre wyposażenie i prestiżowy wygląd z relatywnie niską ceną. Sprawdzamy ile kosztują podstawowe wersje wyposażenia benzynowych sedanów dostępnych na polskim rynku.

 • Na którym benzynowym SUV-ie stracisz najmniej? Przegląd polskiego rynku

  Nowe dane przedstawione przez KPMG pokazują, że rynek SUV-ów cieszy się niezmiennym zaufaniem, rosnąc rok do roku o ponad 30 proc. Sprawdzamy, które z popularnych na polskim rynku SUV-ów z silnikami benzynowymi mają najlepszą wartość rezydualną, a więc na którym modelu kupujący straci najmniej.

 • Luksusowe limuzyny dla menadżera za około 1,5 tys. zł miesięcznie

  Służbowy samochód dla menadżera to często stosowana forma wynagrodzenia dla kadry wyższego szczebla. Dane płynące z rynku pokazują, że pracownicy zajmujący najwyższe stanowiska w firmie mogą liczyć w niektórych przypadkach na auto o wartości około 135-160 tys. zł brutto. Sprawdzamy ofertę limuzyn klasy premium - oto pięć modeli, które zgodnie z cennikiem mieszczą się w tej kwocie.

1 ...5|6|7|8|9|10|11|12|13|14... 30

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter