a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 26 czerwca 2017
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Motoryzacja

Jak działa zawieszenie KDSS w Toyocie Land Cruiser?

Jak działa zawieszenie KDSS w Toyocie Land Cruiser?

Czy jest możliwe, by samochód terenowy, taki jak Toyota Land Cruiser zachowywał doskonałą stabilność na drodze, a w trudnym terenie jego zawieszenie idealnie dostosowywało się do nierówności podłoża?

więcej
 • Mitsubishi Motors organizuje drugi Zlot fanów z okazji setnej rocznicy wyprodukowania pierwszego modelu, agencja IMAGINE przygotowuje dla marki wsparcie digital.

  Mitsubishi Motors organizuje drugi Zlot fanów z okazji setnej rocznicy wyprodukowania pierwszego modelu, agencja IMAGINE przygotowuje dla marki wsparcie digital.

  Agencja IMAGINE wsparła MMC Car Poland w działaniach związanych z jubileuszem marki Mitsubishi, która obchodzi w tym roku 100-lecie swojego istnienia. Z tej okazji organizuje II Zlot Mitsubishi, który odbędzie się w maju, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Właśnie uruchomiona została oficjalna strona imprezy www.zlotmitsubishi.pl. Na Zlocie obecni będą m.in. Anna Cieślak i Maciej Stuhr, aktorzy będący ambasadorami marki Mitsubishi w Polsce. IMAGINE zajmie się promocją Zlotu w internecie, jest także odpowiedzialna za przygotowanie materiałów BTL.

  więcej
 • Jak płacić mniej za parkowanie i w prosty sposób uniknąć mandatu?

  Jak płacić mniej za parkowanie i w prosty sposób uniknąć mandatu?

  Do tej pory opłacenie miejsca za parking łączyło się ze staniem w długich kolejkach i nerwowym szukaniem bilonu w portfelu. W gorszej wersji – mandatem za postój w zakazanym miejscu. Jak uniknąć takich sytuacji? Rozwiązaniem są płatności mobilne. Dzięki nim w kilka minut zapłacisz za miejsce parkingowe - bez pośpiechu, kolejek czy konieczności szukania otwartego kiosku.

  więcej
 • Wypożyczalnie samochodów - przeczytaj, zanim skorzystasz

  Wypożyczalnie samochodów - przeczytaj, zanim skorzystasz

  Karta kredytowa, dokument tożsamości, prawo jazdy i ukończone 21 lat wystarczą, by za granicą skorzystać z usług wypożyczalni samochodów. Trzeba też za to zapłacić. Ile? Cena w największym stopniu zależy od klasy pojazdu, rodzaju ubezpieczenia oraz tego, gdzie, kiedy i na ile dni wypożyczamy auto.

  więcej
 • Płynny wodór najlepszym paliwem dla samolotów

  Płynny wodór najlepszym paliwem dla samolotów

  Transport odpowiada za 20 procent zapotrzebowania na energię na świecie. Analitycy International Energy Agency oceniają, że udział ten będzie z czasem rósł. Dlatego wobec rosnącego zanieczyszczenia środowiska i podnoszenia się średniej temperatury na świecie konieczne jest wypracowanie rozwiązań, które pozwolą zaspokajać coraz większe zapotrzebowanie na energię w transporcie przy jednoczesnym obniżaniu wpływu motoryzacji na środowisko.

  więcej
 • Sprzedaż hybryd Toyoty w Polsce przekroczyła 20 000 aut

 • TOP 5: premiery limuzyn dla managera. Genewa 2017

  Czasy, w których limuzyny odznaczały się konserwatywną, dostojną ociężałością, minęły już bezpowrotnie. Dzisiaj w konstruowaniu flagowych modeli wykorzystuje się lekkie materiały oraz nowatorskie napędy. Premiery na targach motoryzacyjnych w Genewie pokazały również, że w „limuzynie dla managera” nie może zabraknąć sportowych osiągów.

 • Kupujemy coraz więcej nowych aut

  416,1 tys. zarejestrowanych nowych samochodów osobowych, 59,8 tys. aut dostawczych, 26,6 tys. samochodów ciężarowych, 25,8 tys. motocykli, 23,9 tys. motorowerów oraz 2,0 tys. autobusów w całym 2016 roku. Ubiegły rok był najlepszym na polskim rynku motoryzacyjnym od 16 lat pod względem liczby zarejestrowanych nowych pojazdów. Wszystkie kategorie pojazdów, z wyjątkiem motorowerów, zanotowały dwucyfrowy wzrost. Okres ten charakteryzował się także wyższą produkcją w fabrykach ulokowanych w Polsce. Z taśm montażowych zjechało 681,8 tys. pojazdów samochodowych, co oznacza wzrost o 3,2% r/r. – pokazały wyniki raportu kwartalnego KPMG w Polsce i PZPM „Branża motoryzacyjna”, Edycja Q1/2017.

 • Jak powstaje samochód rajdowy

  Rajdy WRC to najwyższa kategoria rywalizacji w rajdach samochodowych. Startujące w nich auta muszą być oparte na samochodach seryjnych i spełniać szereg wymagań określonych przepisami FIA. Stworzenie samochodu WRC wiąże się z wypracowaniem kompromisowych rozwiązań, pozwalających połączyć osiągi z wytrzymałością i jakością prowadzenia.

 • Harley-Davidson® prezentuje NOWY motocykl Street Rod™

  W 2017 nowy Harley-Davidson® Street Rod™ nie pozwoli oderwać od siebie wzroku i na nowo wyznaczy standardy oczekiwań. Motocykl o korzeniach w platformie Street w pełni rozkwita w mieście i dostarcza porywających przeżyć.

 • Ranking najwolniejszych polskich miast: zima 2017

  Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego – jak co roku – specjaliści z serwisu Korkowo.pl przygotowali raport podsumowujący zimowe prędkości w największych polskich miastach. Które miasto tym razem okazało się najwolniejsze, a gdzie kierowcy przyspieszyli? Zachęcamy do zapoznania się z wynikami raportu.

 • Youngtimer i klasyk na zawody – który model wybrać?

  Moda na stare samochody nie przemija i coraz więcej miłośników takiej motoryzacji staje się posiadaczami ciekawych, często już historycznych egzemplarzy. Wielu fanów motorsportu wykorzystuje potem swoje auta do startów w organizowanych w Polsce zawodach.

1 ...5|6|7|8|9|10|11|12|13|14... 18

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter