a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Motoryzacja

Wodór zmienia oblicze motoryzacji. W ten sposób napędzanych będzie nie tylko coraz więcej aut, lecz także autobusów i ciężarówek

Wodór zmienia oblicze motoryzacji. W ten sposób napędzanych będzie nie tylko coraz więcej aut, lecz także autobusów i ciężarówek

Łatwy do uzyskania wodór może być paliwem przyszłości. Taki napęd elektryczny zasilany wodorem - w przeciwieństwie do akumulatorów - sprawdza się nawet na długich dystansach, ponieważ ładowanie trwa kilka minut, a zasięg to ok. 700 km. Pojazdy wodorowe to nie tylko samochody osobowe, lecz także ciężarówki, autobusy czy wózki widłowe. Jak podkreślają eksperci, napęd wodorowy jest całkowicie bezpieczny. Można go pozyskać z wody, odpadów komunalnych czy węgla.

więcej
 • Osiem piekielnie szybkich minivanów

  Osiem piekielnie szybkich minivanów

  Minivan to z założenia rodzinny samochód, który ma za zadnie przewieźć rodzinę, psa i całkiem pokaźny bagaż z punkt A do punktu B. Takie samochody nie budzą emocji wśród miłośników sportowej jazdy dwuosobowym coupe. Są jednak minivany, które mogą stanąć w szranki z większością usportowionych samochodów. Oto osiem piekielnie szybkich minivanów.

  więcej
 • 7 rzeczy, o których musisz pamiętać podczas wypadku drogowego

  7 rzeczy, o których musisz pamiętać podczas wypadku drogowego

  Zdarzenie drogowe to stresujący moment i niestety może przydarzyć się każdemu. Kiedy mamy do czynienia z wypadkiem, a kiedy z kolizją? Europ Assistance radzi jak się zachować w takiej sytuacji i co zrobić, aby sprawnie i bezpiecznie pomóc sobie i innym.

  więcej
 • Bezpieczna droga do szkoły – wiele zależy od kierowców

  Bezpieczna droga do szkoły – wiele zależy od kierowców

  więcej
 • Upały i burze - jak sobie radzić za kierownicą?

  Upały i burze - jak sobie radzić za kierownicą?

  Wszystko wskazuje na to, że lato nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Czekają nas upalne dni - temperatura sięgnie nawet ponad 30 stopni Celsjusza. Wydawać by się mogło, że nie ma na co narzekać. Jednak bardzo wysokim temperaturom towarzyszyć będą burze i grad. Dlatego warto przypomnieć: jak radzić sobie z upałami, jak poprawnie korzystać z klimatyzacji i czy to jedyny sposób na walkę z wysoką temperaturą, co jest dobre dla nas, a co dla naszego samochodu oraz co robić, gdy zaskoczy nas gwałtowna burza? Oto 7 porad, które pomogą bez szwanku przetrwać kapryśne polskie lato.

  więcej
 • Polscy kierowcy największymi entuzjastami samochodów w Europie

  Polacy wyrastają na największych entuzjastów samochodów w Europie. Są zainteresowani zakupem najnowszych modeli i nie martwią się o koszty - aż 62 proc. z nich deklaruje gotowość wydania swoich oszczędności na zakup nowego samochodu. Relatywnie częściej chcą też kupować najnowsze modele aut - wynika z raportu L'Observatoire Cetelem przygotowanego przez BNP Paribas Personal Finance.

 • Mieszkańcy Polski Południowej niewłaściwie używają fotelików samochodowych

  Podobnie jak w poprzednich latach, aż 42% Polaków spędza wakacje w kraju, wybierając samochód jako środek transportu. Przewożąc swoje dzieci, większość z nas używa fotelików samochodowych, niestety większość robi to niepoprawnie. Ok. 70% mieszkańców województw Polski Południowej: dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego, małopolskiego i podkarpackiego nie wie w jaki sposób stosować foteliki - pokazują badania zrealizowane na zlecenie Nest Banku.

 • W Polsce tworzy się moda na carsharing. Tego typu usługi mogą zrewolucjonizować rynek transportu osób

  Polska jest jednym z ostatnich krajów w Europie, który na swoim rynku wprowadza usługi wypożyczenia samochodu na minuty lub godziny. Dotychczas rozwojowi tego rozwiązania nie sprzyjały ani prawo, ani inwestorzy. Dynamiczny rozwój rynku światowego zmienił podejście jednak firm i użytkowników, co zapoczątkowało rozwój carsharingu w naszym kraju.

 • TOP10: najpopularniejsze w Polsce modele klasy premium z napędem alternatywnym

  Jak pokazują dane YATO Dynamics, w Europie odsetek klientów, którzy w I połowie tego roku sięgnęli po auta z napędem alternatywnym, jest najwyższy w segmencie samochodów luksusowych i wynosi 9 proc. Oto dziesięć najpopularniejszych w Polsce modeli klasy premium.

 • Manual czy automat – fakty i mity

  Odpowiedź na tytułowe pytanie to jedna z ważniejszych decyzji, którą podejmuje się przy zakupie nowego samochodu. Za wyborem manualnej lub automatycznej skrzyni biegów mogą przemawiać argumenty czysto pragmatyczne, jednak równie często motywy decyzji są subiektywne, a każde z rozwiązań ma swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników.

 • TOP5: GT - komfort i sportowe osiągi

  Sportowe dwudrzwiowe coupe klasy premium to segment, który nie poddaje się chwilowej modzie. Samochody te od lat zapewniają użytkownikowi nie tylko sportowe osiągi, ale również komfortowe warunki podróży. Każdy z oferowanych na rynku modeli ma swój styl, natomiast łączy je jedno - potężne silniki skryte pod długą maską. Oto najciekawsze modele, które można kupić również w Polsce.

 • Volkswagen podjął decyzję o produkcji elektrycznego Microbusa na bazie koncepcyjnego modelu I.D. BUZZ

  Koncepcyjny Volkswagen I.D. BUZZ został opracowany i jest rozwijany pod kątem wdrożenia go do produkcji seryjnej. Prezesi Zarządu Volkswagena i Volkswagen Samochody Użytkowe - dr Herbert Diess i dr Eckhard Scholz - ogłosili decyzję o produkcji tego modelu na Concours d'Elegance w Pebble Beach, w Kalifornii. To jedyny w swoim rodzaju konkurs samochodowej elegancji, w którym biorą udział zarówno niezwykłe samochody historyczne, jak i nowe auta koncepcyjne. „To właściwe miejsce dla I.D. BUZZ" - wyjaśnia Dr Diess. „Ten Samochód jest ważnym filarem inicjatywy Volkswagena w dziedzinie aut o napędzie elektrycznym i daje poczucie jazdy Microbusem w przyszłości".

1 ...3|4|5|6|7|8|9|10|11|12... 31

Najpopularniejsze artykuły

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter