a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 24 maja 2017
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Motoryzacja

Lexus LC - estetyka i aerodynamika

Lexus LC - estetyka i aerodynamika

Debiutując w ubiegłym roku na salonie samochodowym w Detroit, flagowe coupé Lexusa zostało uhonorowane dwiema nagrodami EyesOn Design – dla najlepszego samochodu seryjnego i najlepszego projektu wnętrza. Nic dziwnego, bo Lexus LC zachwyca zarówno piękną sylwetką, jak i mnóstwem ciekawych szczegółów.

więcej
 • 4Mobility: 30 baz car sharing w Warszawie

  4Mobility: 30 baz car sharing w Warszawie

  4Mobility – spółka notowana na NewConnect, która stworzyła sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing w formule aut na minuty – udostępniła użytkownikom nowe punkty wynajmu – przy biurowcu Royal Wilanów, w Parku Handlowym Targówek oraz przy sklepach Tesco (na Kabatach, Bemowie i Pradze Południe). Sieć car sharing 4Mobility stanowi innowacyjne uzupełnienie transportu miejskiego w Warszawie i łącznie obejmuje już 30 baz.

  więcej
 • Fiat 126p – ile dzisiaj kosztuje legenda?

  Fiat 126p – ile dzisiaj kosztuje legenda?

  Popularność Fiata 126p jest obecnie porównywalna do tej, którą ten samochód cieszył się w czasach swojej produkcji. Różnica polega na tym, że przed trzydziestoma laty model ten był jedną z niewielu opcji dostępnych dla „statystycznego Kowalskiego” – dzisiaj natomiast stał się obiektem kultu.

  więcej
 • Z salonu do mariny

  Z salonu do mariny

  Co może mieć wspólnego luksusowa limuzyna z motorówką? Pierwsze skojarzenie to samochód Jamesa Bonda, który po naciśnięciu guzika przekształca się w superszybką łódź, ale w rzeczywistości taki pojazd nie byłby ani komfortowy, ani praktyczny. Lepiej zostawiać auto na lądzie, a w rejs wyruszać jachtem wyposażonym we wszelkie możliwe wygody.

  więcej
 • Nie uwierzysz, co kierowcy robią podczas jazdy – telefon jest tylko jednym z problemów

  Nie uwierzysz, co kierowcy robią podczas jazdy – telefon jest tylko jednym z problemów

  Ośmiu na dziesięciu przebadanych kierowców przyznało, że nadal prowadzili samochód pomimo bardzo dużego zmęczenia, a prawie trzy czwarte prowadzących samochód korzysta z telefonu komórkowego podczas jazdy – pokazują wyniki badań przeprowadzonych przez AA-Populus Driver Poll i LeasePlan.

  więcej
 • Jak działa zawieszenie KDSS w Toyocie Land Cruiser?

  Czy jest możliwe, by samochód terenowy, taki jak Toyota Land Cruiser zachowywał doskonałą stabilność na drodze, a w trudnym terenie jego zawieszenie idealnie dostosowywało się do nierówności podłoża?

 • Mitsubishi Motors organizuje drugi Zlot fanów z okazji setnej rocznicy wyprodukowania pierwszego modelu, agencja IMAGINE przygotowuje dla marki wsparcie digital.

  Agencja IMAGINE wsparła MMC Car Poland w działaniach związanych z jubileuszem marki Mitsubishi, która obchodzi w tym roku 100-lecie swojego istnienia. Z tej okazji organizuje II Zlot Mitsubishi, który odbędzie się w maju, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Właśnie uruchomiona została oficjalna strona imprezy www.zlotmitsubishi.pl. Na Zlocie obecni będą m.in. Anna Cieślak i Maciej Stuhr, aktorzy będący ambasadorami marki Mitsubishi w Polsce. IMAGINE zajmie się promocją Zlotu w internecie, jest także odpowiedzialna za przygotowanie materiałów BTL.

 • Jak płacić mniej za parkowanie i w prosty sposób uniknąć mandatu?

  Do tej pory opłacenie miejsca za parking łączyło się ze staniem w długich kolejkach i nerwowym szukaniem bilonu w portfelu. W gorszej wersji – mandatem za postój w zakazanym miejscu. Jak uniknąć takich sytuacji? Rozwiązaniem są płatności mobilne. Dzięki nim w kilka minut zapłacisz za miejsce parkingowe - bez pośpiechu, kolejek czy konieczności szukania otwartego kiosku.

 • Wypożyczalnie samochodów - przeczytaj, zanim skorzystasz

  Karta kredytowa, dokument tożsamości, prawo jazdy i ukończone 21 lat wystarczą, by za granicą skorzystać z usług wypożyczalni samochodów. Trzeba też za to zapłacić. Ile? Cena w największym stopniu zależy od klasy pojazdu, rodzaju ubezpieczenia oraz tego, gdzie, kiedy i na ile dni wypożyczamy auto.

 • Płynny wodór najlepszym paliwem dla samolotów

  Transport odpowiada za 20 procent zapotrzebowania na energię na świecie. Analitycy International Energy Agency oceniają, że udział ten będzie z czasem rósł. Dlatego wobec rosnącego zanieczyszczenia środowiska i podnoszenia się średniej temperatury na świecie konieczne jest wypracowanie rozwiązań, które pozwolą zaspokajać coraz większe zapotrzebowanie na energię w transporcie przy jednoczesnym obniżaniu wpływu motoryzacji na środowisko.

 • Sprzedaż hybryd Toyoty w Polsce przekroczyła 20 000 aut

 • TOP 5: premiery limuzyn dla managera. Genewa 2017

  Czasy, w których limuzyny odznaczały się konserwatywną, dostojną ociężałością, minęły już bezpowrotnie. Dzisiaj w konstruowaniu flagowych modeli wykorzystuje się lekkie materiały oraz nowatorskie napędy. Premiery na targach motoryzacyjnych w Genewie pokazały również, że w „limuzynie dla managera” nie może zabraknąć sportowych osiągów.

12|3|4|5|6|7|8|9|10|11... 16

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter